bugün

Tırnağını uzatan kızlardır, manikürlüsü makbuldür. Pastel ojeler çok yakışır.
çekici bayanlardır, tabi bakımlı ve özenlilerse. kırmızı bordo ojeler mükemmel durur. (bkz: kedi kızlar)
Eller uzun, ayaklar ise orta/kisanin uzunu uzunlukta olursa opulesidir. Beyaz tenliyseniz kirmizi, french ya da siyah cok guzel durur.
Çok itici.
Ojeyle beraber güzeldir
Ojesiz iğrençtir.
Doğru düzgün ev işi yapmayan kızlardir. Yemek yaparken hiç mi düşünmezler o ojeli tirnagin altında pislik olabilecegini. Yada hepsini geçtim nasıl kırılmıyor yahu.

Ayrıca da uzun tırnak deyince aklıma Rihanna nin son klibi var ya siyah beyaz o geldi. (bkz: four five seconds)
geneli kaşardir.
temizlikten bihaber kızlardır.
hem modası geçti artık uzun tırnakların.
silme kesim moda.
cidden bak.
ben deyil (bkz: nurella) diyor.
Şahsımda siyahlı 20 adet bulunmaktadır.
şeytani fikirciler fikri.
çok uzun olduğu takdirde inanılmaz itici olan kızlardır lakin kafi derecede uzunsa çok şık gözüküyor.
gayet çekicidir.
şu hayatta en çok midemi bulandıran şeylerin başında gelir. olm tırnak uzadıysa kesilir, bırakılıp da daha uzamasına izin verilmez. ilk kim çıkartmış bunu lan?
Oldukça itici tırnaklara sahip kızlardır.
götlerini yıkamıyorlarmış öyle duydum.
Ayarında bırakın hacı abiler. O tırnaklarla allah muhafaza yemek neyin yapmaya kalkanınız oluyor falan.
Ne bileyim ojenin altında pislik var mıdır? Totosunu yıkamış mıdır bu ellerle? Diye iğrenç iğrenç düşünmekten alamıyor insan kendini.
Eger bakımlıysa cok hoştur.
bakımını yapıyorsa çok hoş görünürler.
götlerini nasıl yıkıyolar aklıma pis pis şeyle geliyo.
dünya rekorlarını alt üst eden kızlardır.

görsel

görsel

görsel
sevişilmez lan bunlarla. her yerin yara bere olur.
Bir tek bana mı iğrenç geliyor bu uzun tırnak ve oje hikayesi abi hangi kız sürse bir itici geliyor yapmayın etmeyin normal uzunlukta hadi biraz da uzun olsun da 50 kat boya badana atıyorsunuz üstüne üşengeç olun az .
manikürünü yaptırıp ojesiz bırakmadığınız takdirde çok hoştur. hatta ojesiz bile güzel durabilir. yemek yaparken pis olurmuş falanmış filanmış diyenlere aldırış etmeyin, zira onların eldiven denilen şeyden haberleri olmadığını düşünüyorum.
Güzel kızlardır ama kıçlarını nasıl yıkıyorlar? Esas olan bu.
Tırnak aralarını her tuvaletten çıkarken domestoslaması gereken kızlardır. Püüüü allah cezanızı vermeyesice iğrenç şeyler. Poponuzu yıkarken arasına bok kaçıyordur, ıyyy.