bugün

ölmeliler, inşallah kız çocukları olur diye dilediğim yazarlar.
bekaret delisi kadınlara aitdirler.
bakir olsa hadi haklı lakin hem geneleve gider hem bakire kadın arar. ben sevgilim ile cinsel ilişkiye girer, işim bitince atarım bakire kız bulur annem diyenleri duymuştur bu kulaklar.
Haklidirlar.
bakir olanların hakkıdır. kız çocuk olmasıyla ne alaka anlamadım çünkü bende kızım olmasını istiyorum. *
benim tercihim bakire olmayandır. en azından bana karşı dürüst olacaktır. geçmişi sisli puslu olmayacak ve beni kötü sürprizlere gark etmeyecektir. ama bakire bir kızla evlendiğiniz taktirde yıllar sonra eşinizin kırdığı cevizler öğrenebilirsiniz. ve zar dikicilerin aldığı talebe bakarsak bu çok yüksek bir ihtimal.
bakir degilse haksizdir.
eğer ki eline kız eli değmediyse kesinlikle sapına kadar haklı adamlardır. o adamların da ilki olmalı kan getirmeli haşin olmalı. adam bunu istemiyor arkadaş adamın doğası haykırıyor parçala şu gün yüzü görmemiş elması gününü göster ona diye. amma lakin önüne gelene çaktıysa ohh güzelce yıllarca kızlarla her haltı yedi ve erkek orospusu olduysa o zaman da düşünmeli ben neyim ki karşımdaki ne olmalı. doğanın kanunu bu kardeşler. yapacak bişey yok.
bakir olması şart yaksa sahtekardır.