entry'ler (14)

2013 eurovision şarkı yarışması

Türkiye'nin mantıklı bir karar verip katılmayacağı yarışmadır.

sevgilinin ilk görüldüğü an

Miden bulanırr gibi olur. Ama iÇinde aslında milyonlarca kelebek kalbine ulaşmaya Çalışır. Mükemmel bi duygu heyecan. Hele ki uzun süre görüşmediyseniz..

artık yaz geldi diyebileceğimiz durumlar

Otobüsteki bunaltıcı ter kokusu,
Yere düşen dutlar, mis gibi kokan çilek ve hatır hutur yenen erikkk..
işten çıktığın vakit hala içini ısıtan bir güneş olması.
çay bahçesinde oturup soğuk bir içecek söylendiğinde..
vee vee veee artıkk denizzz suyu ısınıppp cumburlop denize atlandığında yazın geldiğini anlarızz:))

madonna nın istanbul boğazını yapay göl sanması

Bu kadarda olmaz denilen olaydır. Bu ne ya insan gideceği şehre bi bakar nereye gidiyroumm ben diye. yada hiçmi yanındaki insanlar boğaz demedi yanında. Cahillik ötesi bence başka hiç bir şey değil.

sevgiliye söylenebilecek en güzel şarkı

Bir Fırtına Tuttu bizi.. veda filminden

yemeği yer sofrasında yiyen görgüsüz

Bu görgüsüzlük değil toplumumuzda da olan bir kültür'dür. insanlar bu şekilde yargılanmamalıdır.

dayağı hakeden kadın

hiç bir insan hele bir kadın hiç bir durumda dayağı haketmez.

yağmur denince akla gelenler

Sıcak camlı bir ortamda çay içip yağmur sesinde kitap okumak gelir. ara sıra yağmura bakmak. hatta minik bir cam açıp mis gibi toprak kokusu duymak. Huzur ve sakinlik.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

Hiç bir önemi yok ki öyle bir fedakarlık yapmanın. Erkek öyle bir fedakarlık yaptığının bile farkında olmayıp birde arkadaşlarına yanımda hiç birşey yemiyor bu kız diye gereksiz muhabbetlere girer. Erkek hiç bir zaman bir bayanın o ince düşüncesini anlamaz ve anlamayacak.

kahvaltı sırasında gazete okuyan entel insan

Karşısında kahvaltı yapan insana saygısı olmayan insandır.

bilmediği halde adres tarif eden türk

işte o biziz. Olaya kutsal görev olarak bakar bir Türk. Herhangi bir şeye "bilmiyorum" demek genetiğimizde olmadığı için yol tarif etmek bir Türk için mecburiyettir.

yaz sıcağında çay içen insana sorulacak tek soru

Çay mı içiyorsun abi?
Bir tane açık çay da ben alabilir miyim?

çayın içme yeri ve zamanı yoktur. Türk milleti çayı plajda , yazın ortasında, güneş başına vurmuşken, dağın zirvesinde her yerde içer. çokta doğru bir haraket yapar. aferim tebrikte ederim. Çay candır.

deodorant kullanmayan saygısız insan

Allah onu kahretmesin de ne yapsın ki acabaa!! Çevresindeki insanların koku alma duyularını öldüren insandır. O saatten sonra deodorant kullansa kaç yazar.

leyla ile mecnun

Şimdiye kadar izlediğim en mükemmelsonik dizi.