bugün

entry'ler (27)

evidea

her ürün var. şimdi coronadan dolayı evden çıkmıyorum. mutfak için küçük bir dolap aldım. baktım yemek takımları da indirimde. ondan da bi tane aldım. gelsin bakalım nasıl olacak.

thodex

evden çıkmıyorum. evde kal ikazlarını dikkate alarak, kredi kartımla thodex'in web sitesine giriyorum ve coin alıyorum.

sivas ta görülen budist rahipler

burası türkiye hiçbir şeye şaşırmayın.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Bizim ufaklıkların eve getirdiği mavi harflerden mi bahsediyorsunuz yoksa ? Yolda bulmuşlar B ve N harfi getirmişler oyuncak diye.

şöyle manitam olsun 10 bin borcum olsun

(bkz: metacartin)

bu hanım kızımız sporla beraber metacartin kullanmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum.

binali yıldırım ın kadıköy barlar sokağı ziyareti

gayet normaldir. ülkenin en büyük şehrinin belediye başkanlığı için yarışan bir aday şehrin her yerinde insanlarla buluşur. yıldırım'ın diğerlerinden farkı seçildiği takdirde de yine sokaklarda insanlarla buluşacak olmasıdır.

istanbul

Binali yıldırım 4.0 döneminden bahsediyor kaç zamandır bangır bangır. Umarım güzel istanbul dönemine gireriz. 1 nisan bize ekrem imamoğlu ile şaka yapmaz inşallah. Ekrem bey evlerden ırak.

hep yek 3

yerli filmlere destek olunması gerekiyor. sinemamız adına daha çok yerli filme gitmemiz ve daha çok yerli film çekilmesi gerekiyor. sırf bunun için bile gidilir.

sıfır bir 5 sezon

televizyonda izleyecek doğru düzgün yapım olmayınca blu tv imdadımıza yetişti.

sıfır bir 5 sezon

ilk iki bölümüyle sezonla alakalı beklentimi karşıladı.

--spoiler--
benim asıl merak ettiğim savaş'ın akıbeti bundan sonra ne olacak? içeride mi kalacak yoksa bir şekilde dışarı çıkacak mı?
--spoiler--

hep yek 3

serinin devam filmi. eğlenceyi iki katına çıkartmışlardır umarım. bir haftasonumuz var o bari kahkahayla geçsin.

sıfır bir

gençlerin müdavimi olduğu popüler dizilerin başında geliyor. içimizden, bizden ve samimi olduğu için de gençler tarafından seviliyor ve tercih ediliyor. amatör ruhu blu tv aldıktan sonra da korumuş bir yapım. bu samimiyet için izleniyor zaten.

cumhuriyet halk partisi

Kaybedenler kulubü gibi bir parti. Seçimlerde alt üst olmaya doyamadılar. Yapamıyorsunuz, az iş çok laf politikasıyla da yapamayacaksınız. Ülke yönetmek iftira atamaya benzemiyor ilk bunu fark etmek lazım. Sıradaki seçimlerden bir spoiler vereyim. istanbul'u kaybettiniz. Çünkü kral bir adam aday gösterildi ve işini biliyor. (bkz: Binali Yıldırım)

kafalar karışık

kafaları severim. ama fenomenlerin sinemada çakıldıkları çok olmuştur. bakalım bunlar ne yapmış merakıyla gideceğim.

bursa

faruk çelik gibi bir belediye başkanı olursa ihya olur. bursa'ya bursa'yı ve halkını tanıyan, hizmet etmekten gocunmayacak bir büyükşehir belediye başkanı lazım.

6000 yılından geldiğini söyleyen kadın

gelecekteki kızımdır. kötü söz etmeyin.

gazapizm in kinetix e yaptığı şarkı

her klibi ayrı olay bu çocuğun. müzik tarzları farklı ama rammstein klipleri gibi, kısa film havası var.

on ikinci nesiller nerede sorunsalı

yedik onları biz.

çaresizlik

öğrenci evine çıkarsın, eşya olayını nasıl halledicem diye çaresizce düşünürken sözlükte karşına letg'nun öğrenciyeeşya kampanyası gelir. anında geçer çaresizlik hissi.

sadece arkadaşlarından mesaj alan yazar

yeni arkadaşlıklara kapalıdır.