bugün

lan cengo lan cengo... cengo ve burak az görünmüş yeni sezonda. benim genel favori ikilim onlar. umarım ilerleyen bölümlerde daha çok görme şansımız olur.
Sözlükte her sikin reklamını yapan pavalı hesapların yine ayarsız ve abartılı reklamını yaptıkları dizi.
Sırf şu yüzden bile izlemem.
--spoiler--
savaş reis çok pis nalladı elemanı kafadan.
--spoiler--

neyse daha fazla spo vermeyelim.
spoilerları görünce o kadar merak etmedim ki ilgisizlik 1 kuruş olsa milyarder olurdunuz.
bu mudur yani. paranızı hak edin biraz. ruhsuz ruhsuz iki kelimeyi bir araya getiremeyen tiplerle reklam kampanyası mı olur?

#gercekbotlukbudeyil
--spoiler--
mahalle baskını sahnesi içimi acıttı. şerefsizler kadın çocuk demeden taradı. ama savaş en iyisini yaptı.
--spoiler--
ilk bölüme bu kadar aksiyonu sığdırdılarsa ilerleyen bölümlerde neler olacak insan merak ediyor. keşke blu tv peş peşe atsa bölümleri.
Bot yazar nedir, ne için kullanılır sorusunun cevabını öğreten dizi.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyenleri öpmek istiyorum. bildiğin kötü reklam lan bu.
önceki 4 sezon gibi gene sikimde olmayacak dizinin yeni sezonudur. şu sıralar hiçbi diziyi takip etmiyorum. ancak tarafsız bi gözle baktığımda ve kalite yönünden eleştirildiğinde sanırım, bir zamanlar çukurova son dönem diziler arasında nadir kaliteli yapımlardan biri. bir de ismini duyduğum için sen anlat black deniz e baktım ama yarak kürek şiveler ve iki cümlede bi basur olmuş gibi birbirlerine bağıran kamillerden başka bişey bulamadım. diriliş i en son 2. sezon un başlarında bırakmıştım, geçen bi bakiyim dedim, ulan hiç mi bişey değişmez arkadaş hala aynı yavan senaryo 15 kişiye saldırdım temalı sahneler. yani şu an devam etsem kaçırdığım onca sezonun eksikliğini hiç hissetmem.
bu adamlar ne çekse izlerim. daha doğrusu bo konuyu izlerim. isterse tüm ana karakterler ölsün. bana fark etmez.
yeni sezon başlamış. ben bu sezonda olayların daha çok mapus eksenli gelişeceğini düşünüyorum.
ilk bölüm biraz duygusaldı. aksiyonu sonraki bölümlere saklamışlar.
iyisiyle kötüsüyle beş sezonu devirmiş bir diziye kötü demek tek kelimeyle aptallıktır. dizi sağlam. kim ne derse desin. sizleri aşkı memnuya alalım.
yazıyorum buraya. en efsane sezon olacak. ilk bölümde gördüm ki bizim gençler oyunculuklarda epey bir gelişme var.
5. sezon mu?o kadar oldu mu be? youtube'dan izlemeye başladığım ilk günü dün gibi hatırlıyorum.
5. sezon gelmiş, hoşgelmiş. 5sezon daha olsa izlenir. umarım uzun soluklu olur.
4. sezon katliam yaşandı. ama ölen ölür kalan sağlar bizimdir. maceraya devam.

görsel
dört sezondur tek bölüm kaçırmadım. gittim sırf bunun için blu tv aboneliği aldım. ilk bölüm aksiyon düşük, duygusallık yüksekti. yeni bölümden itibaren daha çok ekşın bekliyoruz tayfadan.
ikinci bölüm fragmanı an itibariyle düşmüş.

https://www.youtube.com/watch?v=wCVFvHehnC4
bu çocukların ne çekecek çilesi varmış. tam en büyük düşmanlarını ortadan kaldırdılar derken bir de içeriden satış yemek üzereler.
vay be. beş sezon olmuş. çocuklar elimizde büyüdü resmen.
iyi ki blu tv aldı. olay profesyonelleşince daha da izlenesi bir hal aldı. destekliyoruz, seviyoruz, izliyoruz.
seyir zevki üst düzey olacak. sanki daha karanlık bir sezon bizi bekliyor.
favori adamın ikinci bölüm itibariyle cabbar olmuştur. adam kime sadık olunup kime olunmayacağını çok iyi biliyor.
ilk bölüm yavaş aktı. ikinci bölümde aksiyon başladı. hem hapiste hem dışarıda ilginç olaylara gebeyiz anlaşılan.
içerde savaş'ın müdürle savaşını görecez. dışarıda da böyle giderse cabbar-gökhan çatışması yaşanacak. benim merak ettiğim, savaşı içerden nasıl çıkartacaklar? savaşsız mahalle sahipsiz kaldı.
güncel Önemli Başlıklar