bugün

youtuber kafalar grubunun yaptığı film. 7 aralıkta vizyona giriyor. bu çocukları vine'da değil de youtube'daki ilk videolarından beri izlerim. hoşuma giderler. aralarından fatih benimle aynı gün aynı yılda doğma şerefine nail olmuş. kendilerine başarılar dilerim.
metin akpınar bu dandik filmde oynadı diye herkes akpınar'ın parasız kaldığını düşünüyor.

alakası yok, filmin arkasında doğan medya var, o yüzden bütçesi sağlam, iyi para aldığı için cihan ünal, metin akpınar, erkan can gibi isimlerde bu dandik filmde rol almış.
yeni nesil saçmalık olan youtuberların Türkiye'deki en gereksiz temsilcileri kafalar ın başrolünde oynadığı film.
enes baturun faciasını yeni yeni unutmaya başlamışken birde bu çıktı başımıza.
işin en garip kısmı müthiş bir kadroyu bir araya getirmişler. tüm kadroya göz atsanız ve kafalar kanalını biliyorsanız bir sıçmık şok durumuna kapılıp oha nasıl yaa sorusunu sorarsınız.
bir tane sahnelerini izledim ulan tam gülme moduna girecekken kafaları görüyorum gülmem içime geri kaçıyor.
içlerinde sadece Bilal Hancı'nın çok güzel sesi var. bir an önce kafalardan sıyrılıp müzik sektöründen ilerlemesi onun geleceğe yatırım adına mantıklı bir karar olacaktır.
onun dışında diğerlerinin hiçbir vasfı yok. sonradan görmeler. parayı sonradan bulmanın verdiği şımarıklık var.
adamları iyice gömdüm ama haklıyım adam gibi içerik ürettiler de biz mi ses çıkardık.
hem kişisel donanım hem içerik kim diyorsanız Ruhi Çenet ve barış Özcan derim.
Günümüz erkeklerin durumunu, izahı olmayan şeyin mizahı olur şeklinde ele alan film. ince espiriler yüzünden gülmekten karnıma ağrılar girdi. Atakan candır.
CumAli ceber, enes batur gibi fıs tiplerden daha başarılı olmuşlardır.
Anlat istanbul'un yönetmenliğini yapan Yücel abimizin parmağını değdirdiği bir başka eser. Kafaların youtubedan hemen hemen her videosunu izlemişimdir. Adamlar videolardaki tüm sempatikliğini filme de vermişler. Paramızın ve zamanımızın değeceği bir film olmuş.
Üniversite 2 deyim. Uğruna öleceğim kız beni terk etmişti. Bu adamların vinelarını açıp açıp moral buluyordum. O dönem komikliklerinden bir şey kaybetmeden tam gaz devam ediyorlar. Başarılı bir film olmuş. Bu üç kafadar daha çok başarılı iş yapar, musatafa abimiz demişti dersiniz.
Diğer fos youtuber filmlerinden sonra bu iyi geldi. Diğer youtuberlara film nasıl çekilir ve komedi nasıl olur sorularının cevabını vermişler. Manitayla izledik, şimdi de arkadaşlar gidelim diyor. ikinci kez gideceğim.
Film ortalamanın üstünde bir film olmuş. Tabi bu konuda ilk işleri olduğunu göz önünde bulundurursak başarılı denilebilir gençler.Bu gözler ne filmler gördü. Yaptıkları işi gömmek yerine biraz yapıcı olalım. Gömmeyi zaten meslek haline getirmişiz. Ayrıca herkes komedi filmi çekemez bilginize. Her bünye kaldırmaz. Adamlar yapmış ve başarmış. Bize tebrik etmek düşer.
Bir vakitler fazlasıyla izlerdim bu elemanları, gerçekten başarılı işler yaptılar bu zamana kadar. Moralim bozuk olduğunda kesit kesit açıp izliyordum, keyfimi yerine getiriyorlardı.

Bu filmi de gayet yerinde, mizahi açıdan oldukça zengin buldum. Gerçi bu elemanların birini yakın bir tarihte kaybettik, diğerine elimizden geldiğince gişe vermeye çalışıyoruz.

Metin akpınardan bahsediyorum.

Ahahah. Siktir.
umarım gişede iyi işler yapar. fenomen filmleri genelde önyargıyla gidilen filmler olur, ama bu önyargıyı kıracak herhalde. emek verilmiş, ustalar da var. izlememek olmaz.
daha izlemeden etmeden eleştirenler var. Lan önce bir gidin sinemaya izleyin. ondan sonra ne diyecekseniz diyin ne yazacaksanız yazın.
boş yapmaya gerek yok. fena film olmamış. insanı eğlendiriyor. bunda metin akpınar ve güven kıraç'ın rolü büyük tabii.
benim de kafam karışık şu sıra. ama, bu film adıymış. kafalar grubu başroldeymiş falan. haftasonu eğlencesi için gidilebilir.
çerezlik film. izle eğlen çık evine git yat. zaten entertainment olayı da bunu gerektirir.
bana yıllar önce izlediğim yabancı bir filmi hatırlattı ama hangisiydi çözemedim. gerçi sadece fragmanı izledim. filmi tamamen izlesem hatırlarım belki.
harbiden kafa karıştıran film. sözlükte yazılanları okuyarak karar verilmez gidip gitmemeye.
youtubeda iyi şeyler yapıyorlar. vineda da iyiydiler. bence sinemada da fena sayılmazlar. ustalara saygı olarak izlenmesi gereken movie.
youtube üzerinden yapılan filmler arasından en iyisi olmuş izlerken eğlendim.