bugün

abberline

hatalar oldu, doğrular oldu, iyi günler oldu, sevindik, kötü günler oldu, üzüldük. buraya kadarmış.
bu nickin misyonu sona erdi artık. bu nickle kırdığım herkesten çok özür dilerim. ayrıca;

benden yazar olmaz: inandığını savunan, kalp kırmadan diyalog kuran güzel adam. tanıdığıma çok seviniyorum seni. dünyanın o tarafına iyi bak.
hanımağa: yüreği sevgi dolu canım ablam, seni asla unutmayacağım.
faati: son zamanlarda bir soğukluk oldu, geçeceğine gönülden inanıyor ve seni tanıdığıma hep seviniyorum.
paleface: futbolun ruhunu bilen usta klavye! aynen devam et böyle! yağmurlu bir günde görmüştüm seni...
limon cicegi kolonyasi: seni bu nickle tanıdım, güzel sohbetlerimiz de tartışmalarımız da oldu ama hala arkadaşımsın.
krmyrdsn : fenerbahçeli geçinen bazıları bu adamdan fenerbahçelilik öğrenmeli!
july4th : özel mesajında dahi ince ruhunu ortaya koyan çalışkan moderatör, her şey için teşekkürler!
salca : tespitlerin çok değerliydi, mod oldum diye yazarlığı unutma lütfen. yağmurlu bir günde görmüştüm seni...
beyaz etli prens : bir gün güneş gülüşümüze doğacak ve teknede bira şişelerini tokuşturacağız!
kopush ve melankolik : ayıramadım. insanlığınız ve çaldığınız tüm güzel şarkılar için sağolun, varolun.
eses taraftarı porsuk canavarı : kötülüğün kıyısından geçmeyen altın kalpli kardeşim benim. görüşeceğiz elbet.
muglakpanda ve hestiarella : eskişehir' in altın kızları, sıcak gülüşünüz asla kaybolmasın.
thug life nigga : aşk ve mutluluk sana şahdamarından yakın olsun.

birkaç seneden bu yana sözlükteyim ve bu son entrym. bende belli anıları ve izleri olanları yazdım aklıma geldiğince, biri daha var ama muhakkak ki kızar nickini yazmama, bende kalsın. *unuttuğum herkesten de çok özür dilerim, gülüşler hediye eden herkese teşekkür eder, futbolun güzelliklerini değil, fanatikliğin uçlarını yaşayanların da futboldan zevk almasını dilerim.
haydi kalın sağlıcakla!