bugün

daha önce deli miyim neyim olarak hoşgelmiş, üçüncü nesil yazar.*
(bkz: çift hesaplı yazarlar)

edit: çift hesaplı değilmiş efendim kendileri... sadece nickini değiştirmek istemiş.

(bkz: uludağ sözlük haberleri sundu)
adının kerem yurdeşen olduğunu düşündüğüm yazardır..*
Sağlam fenerbahçeli, sağlam bodrumcu, yardımsever ağır abi.
fenerbahce askı (hasta derecede besiktaslıyım) konusunda okuduğum 1 entry'si ile büyük saygımı kazanmış, yüce bir karakter. adam gibi adam olduğunu düşünüyorum.
uludağsözlük'e teşerrüf etmeme vesile olmuş, güzide yazar.. saygılarımla, kendisini takip ettiğimi beyan ederekten...
bos yazarların mitoz bolunerek cogalması baslıgında bana verdiği destek, boşlara koydugu köstekle kalbimi fethetmiş yazardır. * *
Stadyumlardaki dini toplantıları cumhuriyet düşmanlığı sanan yazar.*
ilk goz agrisi, iyi dost! sureti duvarlarda belirir bazen, hep gulumseyerek!umut vaadeder... * *
baştan yanlış tanıdığım ve önyargıma yenik düştüğüm, sonradan entrylerini okudukça kültürünü ve efendiliğini takdir ettiğim yazardır. tek üzüntüm kendisi gibi gerçek taraftarların galatasaraydaki azlığıdır. iyi ki var.
şu dakikalar itibariyle pek bir mutlu olduğuna inandığım kişi. kıl olmayan fenerli. ayrıca seyirci değil taraftar.
fenerliymiş. bu bile yeter sevmeme onu. * *
tek cocuk! *
bizimle * hayatının bir döneminde yaşamış ve birşeyleri paylaşmış * yazar.
(bkz: adam gibi adam)
fahri hemşehridir kendisi. kaliteli bir sözlük yazarıdır ayrıca. vefalı insan örneği de diyebiliriz.
her fenerli gibi yiğidi öldürür ama hakkını yemez.

(#978371)
örnek fenerbahçeli ve gerçek bir beyefendidir. bursa' da yapılacak ilk zirveye gelmesi istenilendir.
eski bir dost. burda gördüm içim daha da ısındı. aslında eski bir dost değil. hala dost.**
harbi fenerbahçeyi çok seviyor olsa gerek; benim galatasarayı sevdiğimden de çok..
galatasaray-fenerbahçe kavgası ederken tanıştığım hoşsohbet yazar.
hani derler ya: içindeki fener aşkı başka!
heh öyle bir şey işte..
bir de dilber olayına girmese de erkek erkeğe muhabbetin dibine vursak tam süpper olacak.
muhabbeti güzel insan.
kendisi fenerbahçeli.
daha önce de belirttiğim üzere adam gibi adam.
uludağ sözlük yazarı.
tanım faslını geçtik. krmyrdsn, futbol bilgisi, centilmenliği ve beyefendiliğiyle uludağ sözlük' ün kazancıdır. objektiftir, objektifliğiyle sevdiren, sevilendir.
ben galatasaraylıyım ama taraftarın ali sami yen' i terkettiği şu günlerde onun gibi birkaç kişi daha bulsam kolundan tutup ali sami yen' e götüreceğim. gerçek taraftarların ve fair playın hala parladığını görmek gülümseme sebebi.
aynen devam abi.
iyi ki varsın.
an itibariyle anlayamadığım, bu nedenle üzüntü duyduğum ve severken döven döverken seven bir yapıya sahip olduğunu düşündüğüm, alıngan ama içinde iyi bir insan olan fenerbahçeli * yazar.
her geçen gün daha da örnek alınması gereken yazar. tatsız futbol münakaşalarına girmeyen ve özel mesajda bile üslubunu, kalitesini bozmayandır. ayrıca futbol bilgisi beni kıskandırıyor. *
güncel Önemli Başlıklar