bugün

beşinci nesil yazar. yepyeni yazar. sözlüğe hayırlı olacağına eminim.*
kabına sığmayan, betty boop'un turuncusu**, pratik zekalı ve konuşmasını iyi bilen yazar.
sopasız elma şekeri kadın!
hayatıma girdiği günden beri kendimi hep ama hep iyi hissettiren sevimli böcek. ağladığımı hisseder, güldüğümü geçirir içinden.iki farklı dünyanın birbirini nasıl tamamladığına en güzel örneğiz biz.
iyi niyet, zeka her bi şey bu insanda.*
ahey ahey tey tey tııısss..

hoşgeldi ki..
canımın canı canımdır mottosu ile selamladıgım yazar. klavye basında yorgun vucudumla el sallıyoruz buradan kendisine. yeni bir renk, yeni bir soluk buralarda.

(bkz: hoş gelmiş)
bize emolara sevgiyle yaklasmayi ogreten orgun yazar.
* *
derdine yarabandı olayım derken, farketmediğim bir şekilde rol değiştirdiğimiz yazar kişisi.
sağolsun, benden aklı başında.
zirve boyunca neşeli olan, kabına sığmayan enerjik ve sempatik yazar.
iki saattir alegria ile kendisini karıştırmama neden olan yazar, zirvebox'dan iki saattir rumuzunu aramışımdır.

eses taraftari porsuk canavari: yav allah allah alegria kimdi ? yav o değil de bi tane daha vardı yav onun rumuzu neydi?
kimdi bu ya, hey allahım şimdi yanlış entry girsem "yuh ya ne balık hafızalı" diyecekler hakkımda, yahu kimdi bu muglakpanda.
o değilde eses kim, kimiz biz
neyiz, nereye gidiyor bu dünya ?
(bkz: mavi ekran)
kendisi emily mortimer' in hollywood tahtını ele geçirmeye hazırlanandır.
kendisinin sorduğu sorunun cevabını gidip rapsodik kişisine söylediğim yazardır. artık ondan öğreniverir. * * * * *
taaa izmir'lerden kalkıp istanbul'a zirveye gelen çıtı pıtı bir insan, çıtı pıtı dediğime bakmayın, langırtta fena marizledi beni, izmir'in eşrefpaşa'sından mısın mübarek? böyle bir artis tavırlar, böyle bir kendine güven, racon kesmeler falan.

hayır ben o langırtı hayatımda ilk kez oynadım, ayrıca bir bayana karşı oynuyoruz, yoksa neden 9 - 1 yenileyim?
hani centilmenlik yapalım dedik, ayrıca sen evinde langırt olan bir insansın kardeşim, ne yapalım yani? ay yeter
daha fazla konuşamayacağım, hala gözümün önünde. *
sempatik, enerjik hatta cıvıl cıvıl, güler yüzü asla solmayan, dinleyen ve dinleten zarif kişi... iyi ki var.
muglakpanda:selam ben muglakpanda *.
meydanbenim:höö..
muglakpanda: * ben..
ben:ben de *
(etrafa bakınır. masanın karşısında oturan sözlük yazarlarına anlamsızca bakışlar atılır)
mp:....??
ben:sözlük nickin ne
mp:muglakpanda
ben:aaaaaaa...ben de meydanbenim.
mp:aaaaaaaa
been:hii canım benim
mp:ehe canım ehhe(buna yakın bişiler)

bu nasıl bir diyalog nasıl bir iletişim.. pehhh...
dilinde yanıcı ve yakıcı bilumum maddeleri södürebilen muglakkaraibrahimgil kişisi.

"üç el silah atıldı
ve üç kız bayıldı"

boynunda -komik- böcekler oluyor mu?..*
"ülke gibiyim asıl gündemler yerine yapay sevgiler yaratıp öteliyorum"
kalk gel.
lan diyorum muğla kapanda ne demek? nickiyle başımı ağrıtmış yazardır.
iyi bir insandır.