1. 1.
    seviyorum seni limon.* sohbeti o kadar içten ki sanki 40 yıldır tanışıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz kendinizi... * *
    5 ... cadi findigi
  2. 2.
    tanımadığım dördüncü nesil yazar.

1709 yilinda italyan giovanni maria farina tarafindan ilk kez uretilen; etil alkol, su ve limon, gül, lavanta veya tütün esansi gibi hos koku veren maddelerin karisimindan olusan bir tur parfüm olan kolonyanin limon çiçeği esansli olanidir.

(bkz: ali yazar veli bozar)
    3 ... cnkt
  3. 3.
    ister msnde ister radyoda ve isterse sözlükte online listesinde görünce sevindiğim yazar. şirin mi şirin. yirim ben onu yazarı. bu kadar tatlı olmak zorunda mısın ya?*
    3 ... gonulcelen
  4. 4.
    radyoda kendisini görmeden içimin rahat etmediği, dünyanın en tatlı, en masum, en mis çiçeklerinden birisi..
    3 ... missbee
  5. 5.
    eski nicki silinince sozlüğü bıraktığını düşünüp irkildiğim, fakat bugün tekrar görmemle derin bi ohh çektiren biricik yazar.
    3 ... tifosi
  6. 6.
    ne kadar uzakta olsa da kalp atışını hemen yakınımda hissettiğim canım arkadaşım. dertleştiğim, her defasında yüreğime serin su serpen, tanımakla mutlu olduğum, dünyanın en tatlı insanı. iyi ki varsın limonum. seni ailece çok seviyoruz.
    2 ... gonulcelen
  7. 7.
    güzel ruhu, iyi niyetliliği, tatlı dili ile karşısındaki insanı huzurla donatan, mutlu eden insan...

kendisini geç tanıdığım için hayıflansam da, gün geldi tanıştık, kaynaştık diye sevinmeme sebebiyet vermiştir...

velhasılı kelam, kendisini üzmemesini, her daim gülmesini dilerim... saygılarımı, sevgilerimi iletirim...
    4 ... cuthbert
  8. 8.
    akla ilk gelen eyüp sabri tuncer dir.
    3 -1 ... don michael corleone
  9. 9.
    "bence çaydanlık insanın kendisine yakışanı içmesidir" önermesini ortaya çıkardığım güzel insan.
    3 -1 ... sle7in
  10. 10.
    herkesin bişeyi olan, benimse sadece ablajım olan yazardır. * *
    edit:
    ablajım: benim canım ablam
    2 ... akif57