bugün

michael schumacher

sonunda dualarimiz kabul oldu ve rain master geri dondu. her yarista "schumi olsaydi boyle mi olurdu?" diye diye dilimde tuy bitmisti. tabii bu donusun massa'nin* uzucu kazasi nedeniyle olmasi en son isteyecegim seydi. donusu hic de hayallerimdeki gibi olmadi ama heyecandan oluyorum sanki. dondu iste dondu...

(bkz: elim ayagim titriyo)

birakmadan once kimi raikkonen ile ferrari'de yarisacagi yani bir dream team kurulacagi soyleniyordu. her ne kadar kimi benim hayalimdeki dream team'in bir pilotu olmasa da bu sayede bu soylentiler de gerceklesmis olacak.

yagmur yagsa da yagmasa da yarislar daha zevkli hale gelecek ama yarislarda yagmur da yagsin. onu her turlu hava kosulunda doya doya izleyelim.

kucuk schumi diye sevdigimiz vettel'i bir de o varken izleyelim.

oyle birincilikler, pole pozisyonlari, en hizli turlar filan beklemiyorum. mumkunse kendisi de dahil tum pilotlar yavas gitsin. yarıslar daha uzun sursun.** pistlerde daha uzun sure gorelim onu.

sırf (#1985933) nolu entry'de de belirttigim, kendisini bir turlu o kirmizi arabalarin atesine, ferrari'ye yakistiramadigim kimi'ye nasil ferrari pilotu olunur dersi vermesi bile yeter.