bugün

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

Herkes resim defteri getirmisti ve getirdikleri defterlerin getirdigi o sikko ozguvenle baslari dik oturuyorlardi. Ben ise arkadasindan bir yaprak kopartmis basimi siraya gömmüş ayvalikta denize girmis çük gibi büzülmüştüm. Ayvalik denizinin ne kadar soguk oldugunu bilirsiniz, konumuz o degil, konumuz kevaşe eda!!! Evet. Kevaşe eda. Ulan kemcuk kari madem resim defterini unuttun hoca tarafindan tahtaya cikartilip kulagindan cekildi, e be göt kari beni niye ispiyonladin. Neden oorrrtmenimmm şizofrenin de defteriii yooooookkk dedin. Unutamiyorum o anı. Hala gozumun onune gelir sinirden gozlerim kan canagi olur. Su anda olsa ümüğüne yapisirdim. Ümük? Neyse. Gercekten karaktersizsin.
Lise 2deydim.
izmirli olanlar bilir kaldi ki ben izmirli degilim ben bile biliyorum hayvan, neyse 62 ye bindim. Bornova alsancak. En arkanin 2 on sirasinda oturdum otobus hareket etti. Hasim iscan caddesi var simdi sikko conconlarin takildigi sokak oldu. Nasil oldu ben de anlamadim gotum gibi cadde neyse, otobus hasim iscan duraginda durdugunda insanlar bindiler ve on koltuguma bu sürtük oturdu!!!111!11bir1! intikam vaktiydi. Canini acitmaliydim, belki de öldürmeliydim. O zamanlar cep telefonu a1018 den ibaret oldugu icin (liseliler bilmez) dusen antenine devamli yapistirici surdugumden cebimde kalan yapistiriciyi cikarttim kapagini actim ve o surtugun guzel saclarina (harbiden cok guzel saclari vardi amk) butun tupu bosalttim. Butun tup diyorum lan komple amk. Allahim nasil isledi icine o saclarin nasil icim giciklandi nasil erekte oldum nasil oluk oluk bo.. ohmm tamam saka ama cok zevk aldim. Sonuc? Bir daha gormedim. Cok surtuksun edaaaa. Umarim dugununde topugun kirilir. Her dusa girdiginde gotune dus perdesi yapisir. innnsaalllaahhhhh yeni giydigin coraplarinla islak dus terligine basarsin. Serce parmagini sehpaya vurmani ne kadar istedigimden bahsetmiyorum bile.. Abv.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar