bugün

abdülkadir aksu

Taşı gediğine oturtmuş bir Yılmaz Özdil yazısından yorumsuz;

--spoiler--
Hablemitoğlu...
içişleri Bakanı Aksu, "bu menfur saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Neve Şalom, Beth Israel...
içişleri Bakanı Aksu, "bu alçakça saldırıları lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

HSBC, konsolosluk.
içişleri Bakanı Aksu, "bu alçakça saldırıları lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Kuşadası'nda patlama...
içişleri Bakanı Aksu, "bu saldırıyı lanetliyorum, şiddetle, nefretle kınıyorum" dedi.

istanbul'da polis şehit...
içişleri Bakanı Aksu, "bu menfur saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Rahip Santoro...
içişleri Bakanı Aksu, "yaşam ha kkına yapılan bu saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Cumhuriyet'e peş peşe bombalar...
içişleri Bakanı Aksu, " huzurumuzu hedef alan bu saldırıları nefretle kınıyorum" dedi.

Danıştay basıldı...
içişleri Bakanı Aksu, "bu saldırıyı lanetliyorum, şiddetle, nefretle kınıyorum" dedi.

Diyarbakır'da bomba...
içişleri Bakanı Aksu, "insanlık dışı saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Hrant Dink...

Malatya...
içişleri Bakanı Aksu, " bu vahşeti lanetliyorum, şiddetle ve nefretle kınıyorum" dedi.

içişleri Bakanı Aksu hakkında Meclis'te verilen gensoru önergesi reddedildi... içişleri Bakanı Aksu, "yaşananları siyasi malzeme yapmaya çalışanları esefle ve şiddetle kınıyorum" dedi.

--spoiler--