bugün

entry'ler (84)

dünyanın en güzel kadını türktür

Vajinası olmasa bir işe yaramaz.Hangi erkek kabul eder evlendirdi.Demekki kadın değil vajina önemli olan.Yani aşk yoktur,libido vardır gibi bişey..

zamanda yolculuk

Geçmişe değilde geleceğe yolculuğun bilimsel olarak mümkün olduğu son dünya bilim festivalinde kabul edilen teori(Işık hızına yakın seyehatle..)Gecmişe seyehat konusunda bilim çevreleri ikiye ayrılmış bir çok paradox barındırması açısından olumsuz yaklaşan bilim adamları olduğu kadar olabilir diyen çevrelerde var.Kanımca mümkün çok ama çok zor(ışık hızını geçmeyi boşverin o hayali,solucan delikleri ile mümkün olabileceği ta Einstein dan buyana bir teori.Gidilir ama geçmiş değiştirilemez diyorum.hep birşeyler engel olur yine kendi evreninde ki yaşama hayata devam edersin. Başka evrene geçilemez yani geçilse bile değişim yapılamaz.Yapılsa bile o evren değil kendi evreninde döner kaderine kaldığı yerden devam edersin..gibi gibi uzun bir insanlık düşü bu..velkelam.

et

Bazıları için sadece kadın..

tahir aydogdu

Hazırlayıp satışa sunduğu kanun metodunu bana kargo ücretinide ödeterek,piyasadan daha pahalıya kakalayan işe yaramaz şahsiyet.Bi adam olun ya kanunu çalsan ne çalmasan ne.Peygamber, Atatürk kanun mu çalıyordu sanki..

köpek

Kedinin düşmanı.

kedi

Onca zaman besleyip beni terkeden hayvan.ama olsun 'bir erkek kedi sevdim' hayatımda.Nankör mü yok diyemem doğası gereği öyle yani siklemiyor sadece.Baktın,sevdin büyüttün sikimemi giderim diyor.Hemde ardına bile bakmadan.Ya tamamda insan bi eyvallah der.(pardon hayvan)

kanun

Kökenleri mezapotamya mısır devirlerine kadar dayanan,Araplardan bizim topraklara geçen,doğunun piyanosu diye nitelenen çok telli bir saz.Bu sazı icraa edene kanuni denir.

ahmet baran

Mersin'de ikamet eden aslen Angaralı kanun çalan bir adam.

turgut özüfler

Kanunî olmuş lakin adam olamamış şahsiyettir.Kanun çalmak mesele değil üstat zira onca insan var kanun çalan,olacakta ama ebedi olan adamlıktır ey mızraplı.Heryerinden kin haset değil sevgi adamlık çıksın kısaca gezi olaylarından mevzuyu iyi bilirsin sen..Kanun çalmasanda olur bu kahpe hayatta;adam olmak,olabilmek şarttır velkelam baba.

islam da milliyetçiliğin yeri yoktur

Yoktur..irk,renk,cinsiyet,dil,millet hepsi hikayedir.bu geçici dünya hayatına budunya topraklarına ait kavramdır.amac ebedi alemi kazanmaksa üstünlük takva iledir.bunu icinde iman yolunda ilerlemek gerekir.hesap günü hangi millettensin.hangi dünyevi davayı guttun sorulmaz.hesap amelledir.milliyetcilik dünyaya bağlayan sadece dünyevi olan bir kavramdır.amacin dünyayı kazanmaksa ben ölümsüzum diyorsan sabaha kadar milliyetçi bayrak sevdalısı olabilirsin.

islamda bayrağa tapmak şirktir

insan eliyle varedilmis hicbirsey kutsal değildir.kutsallik kaynağını ilahi yaratıcı dan alır..bayrak heykel vb.insan üretimi nesneler mana değer atfetmek ırkçılık milliyetçiliği körükler.oysa islam'da ırk milliyetçilik yoktur.kuran men Edip yasaklamıştir.bu ideolojiyi savunan günah işler.cunku mahserde üstünlük takvailedir.orada bayrak ırk renk cinsiyet degersizdir....ananin çocuğuna çocuğun anaya faydası olmayacak bir vakitte o...hala akillanmayacakmisiniz...

mega holding

Bu memlekette ne enayi bitti ne bunlardan kral olanlar..ah Marx ah!!

aspirin

kalpmis kansermis önlemiş..yalan kapital bir yalan.inanan icmeye devam edebilir.insanlik binlerce yil şeker un tuz yağ olmadan yasadi.hayvansal yaglari.kullandi..temel besin maddesi ekmek degil etti.hastaliklar beslenme aliskanligi ve yemek kulturunden doğuyor.ozelliklede kanser ve diyabet.ekmek diye yediginiz mide dolduran katki maddesi dolu gdolu buğday has unu..

derby

jiletleri bes para etmeyen marka..

orospu donu gibi atmak

birşeyi gelisi guzel,duzensiz birsekilde atmak birakmak anlamina gelen bir deyim.

am

nam-ı diğer vagina..dişi cinsel organının türkçe ismi.bir diğeri (bk.)amcık tır.dişinin cinsel ilişki ve doğum organıdır.hayat bu organdan başlardı erkek ve dişi tüm insanlar için taki sezeryan keşfedilinceye dek.en çok merak ettiğim bu adı kimin verdiği ve neden bu adı verdiğidir.gerçekten kim acaba şahsiyet?ağza kolay gelsin diyemi bu adı vermiştir.iki harf tek hece..

natalia oreiro

bk. O eski halimden eser yok şimdi.

cannes'teki son hali..
görsel

makyajsız hali..
http://www.google.com.tr/...i:94&tx=151&ty=89

eski(bildiğiniz)hali..
http://www.google.com.tr/...i:103&tx=87&ty=71
güzel kadın yoktur.makyajlı kadın güzeldir veya bakımlı kadın felsefesini destekleyen en güzel örneklerdendir kendileri.
farkı,zamanın ve makyajın gücünü hissedin.kendinizi kandırmayın :)

sedicivalvole

efsane italyan Tiponun 2.0 tek kapı ve dörtkapı versiyonlarında,arka plaka üzerindeki siyah çıtada kırmızı büyük harflerle 16 valf anlamına gelen italyanca kelime.doğal olarak 8v tipolarda yazmaz bu yazı.son iki aydır dört kapılı action model,alev kırmızısına sahip olduğum araç.tipo hastalığım sonucu tedavi amaçlı 1.6 slx i.e ararken karar kılıp yöneldiğim araç.sınırlı sayıda üretilen ve temizini bulmanın çok zor olduğu efsane araç.binip kullandıktan sonra artık diyorum ki,efsane olan tipo buymuş.1.4 1.6 falan hikayeymiş sadece.şimdi tek kapısını merak etmekteyim.

bir kızdaki en hayati organ

en hayati organ bana göre yumurtalıklardır.sağlam,doğurma yetisi olmayan yumurtalığa sahip olmayan bir kız,vaginası olsa bile ayrılık sebebidir.ikinci olarak göğüstür.vagina her kadında var zaten bunu biliyoruz ama göğsü olmayan,küçük olan kız ne alımlıdır ne güzeldir.vagina üçüncü plandadır.

hayret nasıl yaşıyorum

ceylan'ın Eski parçalarından biri.Güçlü soydemir yıllar sonra yeniden yorumlamıştır.