bugün

entry'ler (323)

şu an uyumayan yazarların yaptıkları

sevgilime mesaj atabileceğim güzel bir söz arıyorum. evet bu saatte.. evet haklısınız biraz manyağım...

karşı cinste olmazsa olmaz şeyler

karakter.

facebook a durum yazmayı gerektiren olaylar

Deprem olduğu sırada "deprem oluyoo" iletisi üst sıralardadır.

başbakanın yaptığı hizmetleri görmemezlik

Türkiye Cumhuriyeti başbakanı olup Türk'üm diyemedikten sonra pek önemi olmayan hizmetlerdir.

kadınların tanga giyerek vermek istedikleri mesaj

tanga aynı boxer gibi bir iç çamaşırıdır ve bayanlar tarafından kullanılır mesajıdır. Herkes gibi çamaşır giymiş işte ne mesajı amına koyim

sözlükteki uzun boylu erkekler

1,84 ile dahil olmaya çalıştığım grup. Entryleri görünce kendimi kısa hissettim sözlük ondan böyle tedirginim.

sevgilisini halı saha maçına götüren erkek

hayatının hatasını yapan erkektir. kadın doğası gereği kendini tutamayacak ve anlamasa bile maçın ortasında yorum yapmaya başlayacaktır.

sekste en sevdiği pozisyon doggy style olan hatun

kendisiyle ortak payda da buluşursak çok iyi anlaşacağımız kesindir.

daha uyumamış olan yazarlar

çoğunluğu uzun süredir uyku düzeni olmayan gecesi gündüzüne karışmış yazarlardır.

hastası olunan sözler

Sen ol da; ister yâr ol, ister yara; Lütfun da başım üstüne, kahrın da..

ikinci buluşmaya kondomunla gel diyen kız

düşünceli kızdır. ha doğum kontrol kullananı daha makbuldür o ayrı.

sözlük yazarlarının sahip olduğu laptop markaları

samsung. 5-6 ay oldu daha bir sorun yaşamadık nazar değmesin.

bdp lilere saldıran sinoplular

Helal olsun dediğim hemşehrilerimdir. Vurun yanınızda olup size destek vermek isteyenler içinde vurun.

kolonoskopi

yarın sabah endoskopi ile birlikte gireceğim operasyon. insan ilk duyduğun andan itibaren hep bir tereddüt yaşıyor acaba yaptırmasam mı diye. karar verenlerde o ana kadar benim gibi tedirgin bir bekleyişe geçiyor. korkmuyorsun ama kıçınıza bir borunun gireceğini düşündükçe huzurunuz kaçıyor tabi. şimdilik hazırlıklar devam ediyor. o berbat ilaçtan henüz 2 şişe tane içtim ve sonucu inanılmaz resmen götümden işiyorum. 3 şişe daha içeceğimi düşündükçe bağırsaklarımı tuvalete bırakacağıma inanmaya başladım. Neyse şimdilik durum böyle iğrenç bir şekilde devam ediyor. Tuvaletten çıkabilirsem ara ara detayları anlatıyor olurum.

sneijder ile aynı karedeki galatasaray yöneticisi

Eşi denizbank yönetiminde yer almaktadır. Hani şu 6alatasaray manu maçından hemen önce manu'ya sponsor olan denizbank varya işte orda.

42 bin kombine sattım deyip 3 bin kişiye oynamak

tribündekilerden ziyade tuvalettekileri saymak gerekir. Malum galatasaray taraftarı genelde maç izlemek yerine tuvalette başka işlerle meşgul oluyor.

whatsapp

an itibari ile iphone 4s de çatır çatır çalışan program.

29 ekim kutlamalarının yasaklanması

29 ekim için izin, 29 ekim 1923 yılında alınmıştır ve geçerli tek izin o'dur.

istanbul için adres her sene olduğu gibi bağdat caddesidir, bekleriz.

yaran facebook iletileri

Dini bayramlarda tatil yapan ateistleri samimi bulmuyorum.

aziz yıldırım

Alex'i bu takıma getiren, bütün stad ıslıklarken ayakta alkışlayan, yıllarca takımda kalıp sevmemizi sağlayan adamdır. Şimdilerde zamanında sahip çıktığı bu oyuncuyu kadro dışı bıraktığı için eleştirilmektedir. Ne kadar unutkan bir toplum olduğumuzun en büyük kanıtı.