bugün

entry'ler (313)

eve gelecek misafir gerginliği

Ayda yılda bir misafir gelen evimizde bin kat daha fazla yaşanan gerginliktir.
-Kızım şu odanı da bir kere toplu göreyim , teyzenler gelecek duymadın mı?
+Yabancı değiller anne bir şey olmaz.
-Çabuk topla şu odanı , yeter artık hep ben mi toplayacağım.
+Odama girmezler anne kapıyı kapatırım.
-!!!

kızmış anne söylemleri

boşanıcam gidicem bu evden yeter artık, yeni anneniz size iyi bakar çok beklersiniz.

kadınları anlama kılavuzu

(bkz: erkekleri anlama kılavuzu)kadınları anlama kılavuzunun yanında verilmesi gerektir. Kadınlar anlaşılmaz varlıklardır ama erkeklerinde bundan aşağı kalır yanları yoktur. ve saçmadır ki, aslında birbirlerini anlayabilecek iken anlamamayı seçerek çok anlamsız işler yaparlar.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok samimi bir itirafla geldim buraya. Aslında beni dışarıda hahaha hihihi diye dolaşan, gördüğüne gülen ,saçma sapan espriler yapan ve ıyy denilen, kafana tokadan başka birşey takma gibi klişe bir lafın baş savunucusu gibi gözüken bir insan sanıyorlar. Yalan arkadaş akşamları bunalım müzikleri açıp moda giren,oturma odasına doğru düzgün gitmeyip kendi odasında takılan asosyal iğrenç bir insanım . Birde kafama herşeyi takarım.

atatürk ü tanrı kabul edenler

Atatürk'ü tanrı olarak kabul etmek değil, geçmişe saygı duymaktır.Olması gerekende bu.. Fetullah güleni tanrı olarak görenler var peki bunlar ne oluyor?

hiç bir şey için üzülme olur mu

Bir ayrılık aşamasında söylenir. Kendi üzdüğünü unutur sanki bunu söylerken.insanın sen beni üzme yeter diyesi gelir.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Beni değiştirmeye çalışanları anlamadım hemde hiçbir zaman ,anlamış gibi yaptım,değişmiş gibi yaptım. Değişmediğimi anladıkları zaman tekrar değiştirmeye kalktılar. Sonunda beni yine bırakıp gittiler ,değiştiremeden. Değişmedim çünkü biliyordum yine kendime kalacaktım ,değişseydim eğer tutunacak bir dalım bile olmayacaktı, güçlü olmayacaktım,beni değiştireni hatırlayacaktım.
Belki saçma sebeplerden kavga ettim,ama kırmadım gönlünü aldım sonradan herkesin. duramazdım ki kimseyle kavgalı. Ama , kırdınız parçaladınız,saçma sebepten ağlattınız. Değdi mi ? Ağlatmanıza değdi mi?
işte bu yüzden değişmiyorum. Her gece sizle değil kendimle ağlıyorum ben.değişmeyen benle.

insanın ilgiye ihtiyaç duyduğu anlar

Bulunduğun yerden başka bir şehire gideceğin andır. iyi yolculuklar kelimesi bile mutluluk verir.

sevgili tarafından umursanmamak

Şuan yaşadığım durumdur. Ankara'ya gidiyorum yarın mesajına saatler sonra tamam cevabı alırsınız. (bkz: insan iyi yolculuklar der)

kızların erkeklerde en sevdiği saç modeli

Saçlarıyla oynanabilecek kadar uzun saç. *

gelecekteki sevgiliye mektup

Sana gripinden hiç gelme gideceksen adlı şarkıyı armağan ediyorum.

mutsuzken yapılanlar

Oturup saçma saçma aşk filmleri izlenir ve en saçma en ağlanmayacak yerde ağlanır. (bkz: ağlama garantili)

salak ilkokul esprileri

+Dün nolmuş biliyormusun??
-Nolmuş?
+Sanayiyi basmışlar hahaha
-Mal mısın yaa.
+Sanayi diyorum sanayi .

utanmadan 1 55 boyunda olan kızlar

O zaman utanmadan 155 olan erkekler diyede başlık aç abi diye düşündüren söz.
Elinde olmadan 155 olan kızlardır onlar . Niye utansınki , insan kendi çabasıyla bi yere kadar uzayabilir genlerinde vardır. (bkz: utanmaktan yırttım)

bir kadının susması

Bir kadın susmaz ,susmuş taklidi yapar . E bundan sonrada bin misliyle geri döner . (bkz: sustukları büyür içinde)

izmir i türk topraklarından ayırmak

izmir topraklarını sen mi aldın da ayırıyorsun dedirten önerme. Ona buna sinir oldun diye vatan bütünlüğünü bozmayı düşünmek bile saçma . O zaman bir sürü ayırcak toprak çıkar , Türkiye diye bişey kalmaz, senide burdan sürerler . isteğiniz buysa sen git izmir değil. Emin ol ki izmir senden değerlidir.

eski sevgiliden kaptıklarını yeni sevgiliye satmak

satacağına 14 şubata veya doğum gününe sakla boşuna hediye alma derim ben.

ayakkabı aşktır

Kadınların aşık olmaya dünden hazır olduğunun kanıtıdır. E tabi bizim için ayakkabı , kıyafet ,alışveriş,çanta ,küpe,oje hepsi aşk. Bazen neyiz lan biz diyorum.
(bkz: Aynı modelin farklı renkleri alacak kadar büyük bir aşk)

öğrencilerine numaralarıyla seslenen öğretmen

Yoklamayı alırken ayşemi yok numarası kaçtı onun demeyen öğretmendir. (bkz: henüz rastlamadım)

sevişme sahnesi olmayan aşk filmi

Otur annen babanla rahat rahat izle abi diye önerilecek filmdir. O sahnelerde başka bir işle uğraşıyormuş hiç görmemiş gibi yapmak zorunda kalmazsın en azından. Sonuçta öyle sahnesi yok.