bugün

entry'ler (44)

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

yenilenmesi için tuvaletten sökülen klozetin , temizlenip salonun ortasında dekor amaçlı kullanılması ....Valla biz yaptık.

trafik polisi

evindeki en son yemeğini çaylaklık döneminde yemiş olan yurdum polisi.

daniel güiza nın msn adresi

atanızüksünler @ zortmail.com

lionel messi nin msn adresi

yürümeyibeceremiyorum @ zotmail.com

tuvaletteyken ev kapısının çalması

çok yoğun bir şekilde çaldığında koridordaki halının deseninde oynama yaptırtabilen ambiane durumdur.

emraul

pesde oyuna baslamadan joysticki elime verip hadi baslayalım artık diyen yazar ...

anneye isyan cümleleri

Bir kahvaltı sonrası:
- oğlum nereye ?
- lavaboya anne .
- napıcan lavaboda ?
- zıcıcam anne oldumu ...
- allahta belanı vermesin !!

işe yaramayan tanışma cümleleri

- sizi gözüm bi yerden ısırıyor.
+ anlıyorum...

kilolu kızın terazide kilosunu görünce ilk sözü

-ben bi zıcıyım.

her türk asker doğar

Her türk asker doğar ama asker olarak devam etmek pek işine gelmez. Çünkü emir altına girmeyi sevmediği gibi çabuk sıkılır kolay pes eder... Oysaki 15 aycıktır kendileri..

internet olmadan önceki yaşam

extra 2 saat, düzgün bir omurga ve real sosyallik.

4 ocak 2010 tütün mamulleri zammı

kısa marlboro içenlerin neredeyse , günlük kazançlarının yarısına denk getirtilmeye çalışılmış ve başarılmıştır

aşık olmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar

en önemli kurallarından biri aşık olduğunuz kızın herhangi bir arkadaşınızın kız arkadaşı olmamasıdır...

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Cahillikler kitabı - sağlık. Serinin 3. kitabında da diğerlerinde olduğu gibi , hayatınız boyunca kimseden duyamayacağınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

çok tatlı ve akıllı bir kızla tanışmak

Canınızın çektiği bir anda , j&b ve toblerone u aynı anda bulup tüketebilmekle aynı hazı verir... Çünki ikisinin bi arada bulunabilme ihtimali çoğu zaman rastlantıdan öteye geçmez.

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

Dünyada onca mühim iş dururken , bu küçük ayrıntıyı pek fazla dert etmemiş insan evladıdır... ileride yuva kuracağı adamın yüzüne bakarken suratında herdaim geçmişiyle gurur duyan o ifadeyi takınacaktır...

eski sevgiliyi unutmanın yolları

Onu zıçarken düşünmek fazlasıyla caydırıcı olabilir... Ciddi anlamda it , köpek olanlarsa kendilerini sıçarken düşünebilirler...

uzak mesafe ilişkisi

Çoğu zaman ucu açık ilişkidir... 3. şahısların bu tür ilişkilerin içersinde misafir olmaları kaçınılmazdır... ''Sen gelcende , bide gelcen durumudur'' .

seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız

Şayet erkekseniz bunu diyen bayağıan, ya sizi başkasıyla hede hödö yapmıştır yada yapmasına ramak kalmıştır...

pardon bakar mısınız sorusuna alternatif cevaplar

-pardon bakarmısınız ?
-bu açı iyimi hayatım