bugün

entry'ler (18)

babanız nasıl birisi

adamın dibi.

bilkent hazırlık

bursumu kaybetmeme ramak kalmış olan sinir bozucu üniversite icadı. son anlarda gelen aşırı stresten dolayı bildiklerimi bile unutmuş gibiydim sınava dair bütün umudum da bitmişti. bir arkadaşım hosna hocadan bahsetti öve öve bitiremedi zaten sonra ben çalışmaya başladım hosna hocayla hala da görüşürüz. her şeyden önce güven veriyor olması en önemli detay benim için ve net bir şekilde söyleyebilirim ki hosna hoca olmasaydı ben sınavı falan geçemezdim.

feminist

günümüzde neredeyse herkesin esas anlamını bildiği fakat kimsenin anlamına göre davranmadığı toplumsal kavramlardan bir tanesidir.

kendinizi en iyi ne zaman hissediyorsunuz

En iyi hissettiğim zaman, sevdiğim insanların mutlu olduğu zamanlardır. Tanımadığım birini bile gülümsetebilmiş olmak harika bir histir.

sevgilinin geçmişini merak etmek

Herkes hayatındaki insanın geçmişini merak eder bu gayet normaldir ancak her bir ayrıntıyı tek tek ayrıştırmaya çalışmak artık paranoyadan başka bir şey değil. O insan artık seninle, geçmişinde her ne yaşadıysa bitti artık sen varsın biraz buna odaklan tadını çıkar.

zeka kokan diziler

Zeki bir millet olmamıza rağmen ne yazık ki bizde öyle zeka kokan diziler yok genelde yabancılardan çıkıyor böyle şeyler biz de hayran hayran izliyoruz.

premses özellikleri

Dünyanın kendi etraflarında döndüğünü zanneden, hiçbir zaman kendi başının çaresine bakamayan, bir problemi olduğunda muhakkak çevresindekilerden aşırı ilgi bekleyen (hatta öyle bir ilgi ki, dünyada ondan başka kimse yokmuşçasına davranılmasını bekleyen) , kendi istekleri olmadığında hayatı çevresindekilere zindan eden ve aslında neslinin tükenmesi gereken yegane varlıktır.

ankara

Ayazı bitmeyen şehir. Kışı bitmek bilmeyen şehir. Denizi olmayan şehir. Griyi son derece hakkıyla kazanmış olan şehir. En ciddi yüzlü şehir. Çocukluk hayalim olan şehir. Anıtkabir'i olan şehir ya da şehri olan Anıtkabir.

mustafa ceceli

Son zamanlarda ilgisi olan olmayan herkesi hayal kırıklığına uğratmış olan şarkıcı.. Herkes ne de çok güveniyormuş meğer Mustafa Ceceli'ye ...

hazırlık sınıfı

Gençliğin en güzel yıllarının kayboluşudur .

jelibon

Kaç yaşına gelirsem geleyim bırakamam sanırım .

haziran

Bütün aylar güzel de Haziran bir başka güzel, adında bile bir asalet var yahu.

sezon finali

insanı kara kara düşünmeye sürükleyen andır; şimdi ne izleyeceğim diye...

online yds center

Uzaya bile çıkarım ama yds den 90 alamam diyordum, uzaya çıkamadım ama yds den 92,5 aldım bu kurs sayesinde !

babayla araba kullanmak

Hayatımda bir kez böyle bir şeye yeltendim ilk ve son oldu o da.

birini sürekli rüyada görmek

Evren tarafından gönderilen bir mesaj olmalı diye düşündürten durumdur.

otostop

Genellikle üniversitelerde kullanılan ve en uygun olan ulaşım şeklidir.

burcu esmersoy

Her konuda az da olsa ilgi ve bilgi sahibi özenilesi kadın.