bugün

entry'ler (11)

beşiktaş

Hiç şüphe yok ki türkiyenin en ateşli taraftarlarına sahip olan takımlarımız dan birisi.

beşiktaş

Hiç şüphe yok ki türkiyenin en ateşli taraftarlarına sahip olan takımlarımız dan birisi.

beşiktaş

26 ocak 2012 tff olağanüstü genel kurul toplantısı

Bugün tür sporun ilgilendiren ve tarihi kararların alıncağı bir toplantıdır. Bu toplantının gelecek nesillere örnek vaad etmesi gerekir, bugün alıncak kararlar türk futbolunun dünya bazında değerini belirleyecektir. Umarım bu toplantı türk sporu için hayırlara vesile olur.

sabri sarıoğlu

Bana göre sabri sarıoğlu sahada takımi için elinden geleni yapan bütün yeteneklerini elinden geldiği kadar sahaya yansıtmaya çalışan çok mücadeleci bir oyuncu sabri sarıoğlu ile bu kadar dalga geçilmesini anlayamıyorum türkiyede hangi futbolcu onun kadar takımı için mücadele veriyor bana göre sabri sarıoğlu türkide en iyi ve en yürekli oyuncudur bunun aksini kimse kanıtlayamaz ki bu sahada verdiği mücadelede açıkça görülüyor

semih kaya

Faith Terim sayesin de türk futboluna kazandırılmış önemli bir stoper oyuncusudur bana göre geleceğin Bülent Korkmazı.

peyami safa

Peyami Safa : Insanın ruhuyla bedeni arasındaki korkunç ilişkiyi anlatıyor Peyami Safa kitapların da. Mutlulukların ve felaketlerin bu derece kuvvetli anlatılabilmesi gerçekten hatrı sayılırı bir özellik Peyami Safa yı diğer yazarlardan farklı kılan yönü de bu olsa gerek,Peyami Safanın ( Dokuzuncu Hariciye Koğuşu ) adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

cengiz aytmatov

Yazdığı kitaplar da genellikle okuyucuya anlatılan mekanı yasattırır, kitablarını okurken kendimi kitabın için de his ediyorum buna örnek vermek gerekirse ( Toprak Ana ) eseri en iyi örnekler den birisidir

aşkı bitiren hareketler

ask bitiren en önemli faktörlerden birisi de güvensizliktir.

aşk

Aşk, ateşten bir denizi mümdan kayıkla geçmeye benzer ...

galatasaray

Türk futbolunun avrupa kapılarının açılmasında önemli bir aktor olan ve türkiye ve avrupada yapılması güç olan başarılar elde etmiş, her haliyle türk futbolunun isminin duyulmasında en önemli aktör olan bir takımımız dır inanıyorum ki gelecek zamanda da bu tür başarıları tekrarlayacaktır cunki bu takım türkiyede ruhuyla oynayan tek takımdır... Başarılar Galatasaray..