bugün

(bkz: volkan demirel)
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: servet çetin) tanımaz direk girer.
(bkz: rüştü reçber)
netekim girmiştir de fenerbahçe'den ayrıldıgında. şimdi bejekeli haliyle imkanatı yok.
"aman dikkat edelim de barcelona kadrosu bizimkine direkt girmesin" denilecek topçudur. herkese nasip olmaz. ha bir arda turan denilir eyvallah.

edith piaf: ha arda'ya laf söylemiş gibi anlaşılmasın bu ha, arda girer bir tek barça kadrosuna. ha bu düşünceye itiraz varsa eyvallah. arda'yı kötülemişim gibi anlaşılmasın yeterli.
ibrahim üzülmez filan olabilir. zira çok atarlı bi futbolcu, kafa göz girer maazallah...
şimdi sabri sarıoğlu demek vardı anasını satayımda.. değil. işlenebilir kumaşından dolayı gökhan gönül.
(bkz: ibrahim üzülmez ve sağ ayağı)
yoktur.
(bkz: gökhan töre)
(bkz: gökdeniz karadeniz)
(bkz: mehmet anketinho)
sabri ve ibrahim dışında şuradan görülebilecek futbolcudur.

`http://www.nolur.com`
(bkz: babayı biliyonmu sen)*
kesinlikle volkan demireldir. valdes gibi ülkesinin milli takımının yanından geçmeyen bir herifi anında kesecektir.

not: galatasaraylıyım ve volkanı da pek sevmem artist olduğu için. ama doğruya doğru.
(bkz: volkan demirel)
(bkz: arda turan)
ne arda turanmış anasını satayım. bir türlü şu takıma transfer edemediler gitti. bu çocuk yarın öbür gün 30 yaşına geldiğinde hala galatasarayda oynarken diyecekler ki ''dünya yıldızı olacaktı, galatasarayı bırakmadı da bik bik.. ya da buna benzer masallar..

(bkz: hayal mahsulüsünüz hayal)

şöyle sikimtrak başlıklar açıp arda turan'ın sanki bir dünya yıldızıymış gibi lanse edilmesinden ciddi anlamda tiksiniyorum artık.

hayır en sonunda direk girecek çocuğa olan o olacak.

not: gökhan gönül dostları sizleri de unutmadım. sizlerde bugün gökhan gönül'ün dani alves'in yerini kapabileciğini iddaa ediyorsunuz.. barcelona'nın maçlarını yeterince izlemiyorsanız şu saatlerde star tv'yi açıp izleyebilirsiniz. şayet izlemiş olsanız gökhan'ın alves'in yerini kapabileceğini iddaa etmezdiniz.

edit: hooop gelsin eksiler.. tamam lan tamam. her biri futbol duayeni olan sözlük yazarlarımızın hatrına dünyanın en güçlü takımının kadrosunu şöyle oluşturalım..

-kalede volkan
-sağ bekte sar.. ay aman gökhan gönül
-orta sahanın sağında solunda (her iki mevkide de oynayabilir 2 oyuncunun yaptığını tek başına yapar) genç dünya yıldızımız arda turan

etti mi sana 3 türk topçu..

haydiiii vatandaşş yok mu arttıran.
(bkz: baki mercimek)
sadece ve sadece volkan demirel dir.
Barcelona'nın yedeklerinde dahi olacak türk futbolcu olduğuna inanmıyorum.inşallah pişman olurum ama.
tek bir tane futbolcu girecekse herhangi bir futbolcu olabilir. zira barcelona bu topu oynarken sen ben bile girer oynarız hiç kimse de farketmez.

ha derseniz ki cidden girebilecek türk futbolcu söyle, hamit altıntop derim başka da bir şey demem.
(bkz: temur altunhan)

(bkz: irfan başaran)
(bkz: doğmamış çocuğa mektup)
(bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)
(bkz: rüştü reçber)
tabi ki (bkz: veysel cihan)
güncel Önemli Başlıklar