bugün

ulan gerçeğini buldun da alternatifini mi üretiyorsun seni çapkın seniiii, diye düşündüren.
(bkz: alternatif takılıp kız tavlamaya çalışmak)
ya ben öyle bildiğin erkeklerden değilim. bak mesela benim için cinsellik ikinci planda kalır. ilk önce aşk gelir benim için...
süperim piçim bütün kızlar bana hasta, yemediysen donjuan oliyim.
kızın iq seviyesine çıkmanız gereken eylemler bütünü...
dış görünüşe önem vermiyorum, benim için önemli olan kalbi güzel olsun.. *
ayy bu erkekleri anlamıyorum walla, diyerek onlarla safmış gibi gözükmek. *
kendin gibi olmak , dürüst olmak. Zor bir yoldur ama kesin sonuç verir.
gay taklidi yapmak.ayol var yaa nasıl işe yarıyo anlatamammm
''bir isim bir kıza bu kadar mı yakışır'' gibi aptalca sözlerdir. kızdan hoşlanılıyorsa gidip kızla konuşulması en iyi yöntemdir.
tipin yoksa paran, paran yoksa tipin olsun gerisi mühim değil.
alternatif takılan kızları tavlamak için kullanılan tekniklerdir...
tip , dil falan önemli degil yok efendim guldurenlerden hoslanıyorlarmıs falan alayı yalan bizim nacizane turk kızlarımız nedense kendilerini ezenlerden hoslanırlar onların peslerinden kosarlar
burada iq seviyesi hakkında herhangi bir polemik cıkarmayacagım ama nedense sevgiden asktan anlamayan vur mala gitsin triplerindeki mongollar kızları goturmektedirler ya da kızlar kendilerini goturtmektedirler
burada aklıma cesare pavesenin sozu geldi..adam haklı yauv
Aşık olunan kızı elde etmek adına yapılan bir dizi, zincirleme eylemin, potansiyelden, kinetiğe dönüşmesi süreci boyunca uyulan yönetmeliğe argoda verilen ad.
(bkz: seri eksi oy veren ibnenin bayan çıkması sorunsalı)
(bkz: herseye sorunsal diyen yazar modeli)
(bkz: turist kiz tavlama teknikleri)
durumun sıkıntısını çekenler için sözlüğün eşsiz bilgi kaynağı
Durum kötüye giderken:
-bak ama ben, sözlük yazrıyım.
-sen beni istemiyosun ama benim uludag sozlukte namım var..
+aa ciddimisin?
-tabi ya ne sandın..
+gel vereyim sana o zaman..
orta yere sıçıp işeyin bir pislik yapın kesin oltaya gelir
(bkz: o kadar kolay değil)
yandaki arkadası kızın üzerine itmek. cok yaratıcı ve etkileyici
az konuş, mesafeli dur, derin bak: (para konuş, zengin dur, tok gözle bak).
1 kız bulmak için para ve zamanın aynı anda sizde olması lazım
kız = para * zaman

2 '' vakit nakittir '' öyleyse ;
para = zaman

3 buna göre ;
kız = para * para
kız = ( para ) üssü 2

4 problemlerin kökü paraya dayanır
para = karakök içinde problem

5 buna göre ;
kız = karakök içinde problem üssü 2 (karakökle kareyi götür )

kız = problem

bunun içindir ki boşverin ...
bir kizi tavlamak icin oncelikle ba$ba$a di$ari cikmak $arttir dostlar. oyle msn den yok okulun cafesinde 130 ki$i arasindan kiz kaldirmak imkansizdir.

bir kizla di$ari cikmak icin de israrla tavsiye edilen yontem iddiadir. evet kizla bi $ekilde iddiaya girmek gerekmektedir. bu tamamen sizin ki$isel becerinize bagli. tavla, vizeden kim daha yuksek alir gibi iddialar, tavsiye edilenler arasinda ust siralardadir. tabi ki iddiayi kaybetmek de onemli a$amalardandir.

iddia kar$i tarafin kazanmasiyla sonuclandiktan sonra iki ihtimal kalir. birincisi kizdan ne tepki ne bi ses seda cikar. bu sictiginizin gostergesidir. vazgecip yeni sevdalara acilmak yapilmasi gereken en mantikli i$lemdir. ikinci ihtimal ise kizin "hadi iddiayi kazandim ne zaman cikiyoruz" demesidir ki bu amaca yuzde 95 yakla$tiniz demektir. yuzde 5 lik ihtimali de ortadan kaldirmak icin hatuna "gec bunlari bo$ver hadi salla" gibi cumleler kurup alakasini olcmektir. kiz "tamam sen bilirsin" falan derse yine sictiniz demektir. ama kiz israrla "banane ben kazandim isterim yemegimi, raki baligimi" derse sevgili dostlar, i$ olmu$tur.

kizla yemege ciktiktan sonrasi da tamamen sizin kabiliyetinize kalmi$tir. turlu komiklikler $akalar ya da olgun tavirlarinizla kizi kendinize hasta etmeniz yepyeni bir a$ka yelken acmaniz anlamina gelir.

hepinize kolay gelsin, allah yardimciniz olsun.