bugün

fatih altaylı'nın karısı olarak tanınmaktan sıkıldığını söyleyen; ancak fatih altaylı'nın karısı olan bayan.
fatih altaylı' nın, aslen balıkesir' in edremit ilçesinden olan yazar eşi.
ilk kitabı aşka şeytan karışır olan yazarın ikinci kitabının adı da marazdır. Her ikisi de su gibi okunan ama hayatın içinden romanlardır.
maraz diye bir kitabı vardır ki, elif şafak'ın aşk'ından sonra genellikle nişantaşı bölgesinde bulunan kitap okumaya merak salmış hanımlara yöneliktir.
gerçi iyidir, hoştur, akıcıdır, hemen bitirir kendini ama aşk'tan farkı insana hiç bir şey katmamasıdır.
maraz adlı eseri şaşırtıcı derecede akıcı olan yazar namzeti.
Akıcıyla diliyle bir akşamda okunan ama boş olan romanların yazarıdır.
Günlük yaşantının içinden büyüdüm havalarındaki ablalarında dillerinde dolanan asihatlarla benzetmelerle doludur.
aşka şeytan karışır kitabı ilk çıktığında herkesin elinde dolanıyordu.aldım okudum sonuçta okumadan iyi ya da kötü kanıya varamazdım.ama azıcık kassam ben de yazardım ben bile yazardım.evet hayatın içinden burası güzel zaten, lakin anlatım o kadar da kuru olmamalı evde otururken birden karar alıp hiç bir gözlem yapmadan ya da ne bileyim kafa patlatmadan filmlerde dizilerde görülür tarzdan bi aldatma hikayesi(yanlış hatırlamıyorsam)yazılmamalı.ha hadi yazıldı okundu sana ne katar bence hiç hadi ya! tüh! vay be! şerefsiz! en fazla bu tepkileri duydum kitap için.ah şu kısım beni çok etkiledi diyen yok.bu kitaptan sonra vadideki zambak ı okumuştum.içim bi hoş oldu.napmışım ben yua.
kahperengi isminde yeni bir kitap çıkartmış yazar.

ilk iki kitabı gibiyse okunasıdır. okuyalım da yorum yaparız.

http://www.dr.com.tr/Kita...oman/urunno=0000000392987
Sözde yazar.
Eşi Fatih Altaylı. Asıl ünü de buradan gelme zaten. Yazarlık falan işin paravan kısmı.

Ayşe Arman'ın Hande Altaylı ile yaptığı röportajda, birazdan göstereceğim kısmı okuyunca anlayacaksınız detayları.

Şöyle yazmış Ayşe Arman, röportaj öncesi yazısında, Hande Altaylı'yı tanıtırken:

"Bundan birkaç yıl önce...
Eşine, en tatlı sesiyle
“Fatih bir ev buldum, çok uygun fiyata, param da var almak istiyorum. Üstünü sen tamamlar mısın?” diyor.
Fatih Altaylı da, “Tabii ki!” diyor, “Ev kaç para?”
“81 bin dolara minik bir ev. Göktürk’te. iyi para getirecek bir yer” diyor.
“Tamamdır” diyor Fatih.
Ertesi gün Hande, eşinin asistanını arıyor,
“Fatih’le konuştum, haberi var. Hesabıma 80 bin dolar gönderir misin?”
Asistanı, “Hay hay” diyor.
Hande Altaylı, dişinden tırnağından artırdığı 1000 dolar üzerine, eşinden gelen 80 bin doları ekliyor` ve o evi alıyor!
Ama kadere bakın ki, birkaç sene sonra o evi 250 bin dolara satıyor.
Diyeceksiniz ki, eşinden aldığı 80 bin doları ödüyor mu?
Tabii hayır!
O 250 bin dolarla başka yer alıyor, onu satıyor, sonra başka yere giriyor...
Yakında emlak kraliçesi olacak!
Bana da arada mesaj atıyor: “Anadolu yakasında çok iyi bir yer buldum. Kâr etme olanağı hissediyorum. istersen, sen de gel bak. 5 bin liram var, üstünü Fatih tamamlar herhalde...”"

Eğer Fatih Altaylı'nın eşiyseniz ve az çok kitap yazabilecek haldeyseniz, öyle abartılırsınız ki çerez parası olarak gördüğünüz 1000 dolar, dişinizden tırnağından artırdığınız 1000 dolar oluverir. 81 bin dolarlık evi, kocanıza aldırırsınız ve süper yatırımcı olarak literatürde yer alırsınız.

Övmenin dozunu kaçırdığımız çok zaman oluyor ama Hande Altaylı'nın övülecek bir tarafını göremiyorum ben. Gayet de kocayı sömürme politikası. Tabii zengin kocayı...

Hanımefendinin tek meziyeti, Fatih Altaylı'nın karısı olması.

O da bizi ilgilendirmez zaten.
Bu kadın güzel yazıyor yetenekli. Ona yakıştıramadığım kendisini aldatan kocasına karşı takındığı tutumdaki acizlik.
çekip gitmeyi becerememesi.
Herkesin kıyameti kendine koptuğundan
ve herkesin yangını kendini yaktığından,
içinde olduğunuz karanlığın
ne kadar koyu olduğunu kimse göremez.
Geçer derler sadece bilmiş bir tavırla,

''Geçer merak etme''.

Doğrudur söyledikleri,
Gerçekten de geçer ..
Ama ancak sen tek başına o karanlıkta,
Yeterince uzun süre yürüdükten sonra..

bu kadın gerçekten güzel yazıyor...
valla twitter'ına rastgeldim, kesinlikle nasıl evli bunlar anlaşılması zor.
Paranın gücü diyoruz biz buna.
Enteresan kadın. Hiç kıskançlık yok kadinda. Kocası bu gün canlı yayında adamın biri ile sevişti yalamadık yerini bırakmadı. Kadının umrunda değil.
öncelikle yazacaklarım için bu hanımefendiden özür diliyorum, beni bunlara yazmaya mecbur bırakan fatih altaylı'dır...

bu ablamız baya baya d..şaklı çıktı, hatta kocasından daha fazla. helal olsun...

https://twitter.com/handealtayli

http://instagram.com/p/aD8U8gQby3/
tut ki alkoliğim sözüne karşı sana cevabım handecim ...

alkolik olduğuna değil, içip içip alkol komasına girip, bu ülkenin parasıyla hastahanede tedavi oluyorsun, içip içip halkın otomobiline vs. zarar veriyorsun, ben buna üzülüyorum... senin bunları yapamaya hakkın yok!!!!! bende, günün her saatinde rahat dolaşma özgürlüğümü istiyorum. neden bizlerin özgürlüğünü kısıtlıyorsunuz... için ve evinizde oturun, bu beni ilgilendirmez... bende uyuşmuş bir toplum istemiyorum...
fatih altaylı'nın kocasıdır.

helal olsun valla karısının yapamadığını yapmış bir insan.
bence eteği fatih altaylı giysin bu saatten sonra!
"Sizinle sevişen bir insanın aslında kiminle savaştığını bilemezsiniz. Sizi öperken kimi öldürmeye çalıştığını, sizi severken kimden nefret ettiğini tahmin bile edemezsiniz." Hande Altaylı.
Fox Tv'de bugün yayına giren, Kadın adıyla yayınlanan dizinin senaristi. Ben gündelik hayatta içim kararmış halde yaşayıp bu dizi sayesinde iyice bunalıma girerken, sanırım kendisi banka hesabına yatan paralar sayesinde şen kahkahalar atarak etrafa gülücükler dağıtmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar