bugün

her ne sebepten olursa olsun gecenin kalbinde soyulan hislere tercüman olan sigaradır. bir uludağ sözlük klasiğidir, her gece tam saat 03:00 da sözlüğü ve geceyi paylaşmak için, çakmaklarınızı ve sigaralarınızı alın gelin.
uzun parlıament olursa makbuldür.
şuan biten sigaradır.

not:uzun anadolu içiyorum.

edit:vay amına koyim 1 yıl oldu başlık coşmuş.

edit2: l&m ye döndüm.

edit3: hala l&m devam. camel ucuzlasa bile inadına l&m oyuna gelme türkiye.
biten bir seksten sonra yaşadığın orgazmın yorgunluğu ile ateşlenen sigaranın yerini hiç bir şey tutmaz.
ne yetenekli insanların ne cevherlerin olduğuna işarettir bu sigara, küçümsememek gerek.
kaç bin sigara içmişimdir, bir kere olsun saate bakmak aklıma gelmedi ulan, bu nasıl bir eziklik? yaşam dallarımdan birisi koptu, gidiverdi..
gece gece dertlerin alevlendiğini gösteren sigaradır.
sözleşilen saatte ateşlenen sigaranın akabinde öpüştürme tekniği yakılıp art arda dört sigara içilmesine neden olan sözlüğün gazına gelme durumu.
birkaç dakika sonra gecenin yıldızı olacak sigaradır.
tüttürülmektedir.
öksürtmektedir, ama geçti.

(bkz: bira sigara ikilisi)

(bkz: cennetten çıkma dünyevi zevkler)

(bkz: kafayı buldukça dindarlaşmak)
bir daha denilen hadise.(#11419894)
efkar sigarasıdır. yalnızlık acıtır, eski sevgili hatırlanır. derin bir nefes çekilir..
[http://www.youtube.com/watch?v=tdq1lmHTeqk ] eşliğinde güzel gider.
gecenin en tatlı sigarasıdır.
brell in başlattığı iç burkan, güzel uygulama. insanı düşüncelere sürüklüyor.

(bkz: gecenin tek şarkılık özeti)

edit: ama kaldırılmıştır. * *
içilen sigara eşliğinde akıllara rahmetli dilaver çebeci hocamın şu satırları geliyor:

"ben yurdumun en sert tütününden bir sigara yakıyorum
dumanı ciğerlerime değil iliklerime çekiyorum
ne kadar ürkek ceylan varsa asya çöllerinde
domaniç yaylasında ne kadar dizginsiz at
başlıyorlar kılcal damarlarımda koşmaya
sıcak solukları yalarken anlımı toynaklarını hissediyorum alyuvarlarımda"
gündüz içilen sigaraların toplamından bile daha fazla keyif veren sigara. an itibariyle sönmüştür. sigara ateşleyen arkadaşlara afiyet olsun.
uyku öncesi efkarın son kırıntılarını alan süpürge misali... huzur mu veriyor ömürden mi çalıyor belli değil. vazgeçemediğin eski sevgili. eski dediysem köklü ama acı, yoksa hala senin olan... ama yalancı.

son dert ortağın artık, dolacak içine, dumanı gitse tesiri bedende ve eşlik edecek sabaha kadar soğuk yatağında, görünmez ama içinde...

gece 3'te yanan sigara, içimde sönen ışığın son şahidi.
efkardan dolayı ya da uykusuzluğun verdiği sıkıntıdan yakılan sigaradır. gereksiz olmakla beraber beyindeki oksijeni iyice kitleyip acı acı bir tat bırakır.
yatmadan önce bağırsak rahatlatmak için yakılan sigaradır.*
tanım: inci sözlük tayfası tarafından hemen hemen her gün bir benzeri yapılan harekette kullanılan sigara. aşağıdaki bakınızda bir örneği verilmiştir.

(bkz: beyler 03 00 da sigaraları yakıyoruz)
arka fondan ''sigaramın dumanına sarsam'' şarkısı da giriyorsa tadından içilmeyen sigaradır.
aşırı efkar
aşırı nikotin..
03.32 de yakılan kadar zevk vermeyendir.
(bkz: gecenin tam üçünde) ile iyi gidecek sigaradır.
24 saatlik zaman diliminin en kızıl közüdür.