bugün

entry'ler (189)

twerk yapamayan sevgili

Kesinlikle, twerk yapamayan erkekte ne bileyim gitsin bir köşede ağlasın...

sokaklarda başı açık kadın görmek is te mi yo ruz

Körolasıca dedirten bir başlık...

param olsa da ben alsam

Herkese benden biraz sağduyu biraz da insanlık der masaları donatırım be...

türk kadını nasıl olmalı sorunsalı

Bir kadının nasıl olması gerektiğini sizden öğrenecek değiliz dedirten başlıktır efendim. Cinsiyetlerin bile birer etiket olduğu bu çarpık düzende kadını erkeği rahat bırakın...

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=L6l6xBVH6j0

Just chilling killing.

iphone 11 alamayan yıkık

Alıp kendini kandıran bir yıkığın avuntusudur. ( Hayır asla yıkık olmamla alakası yok)

mobile legends

Çocukların uyku saatini bekliyorum artık. Gece 1 ile 4 arası tertemiz oyunlar rakibe bile cheers.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Evlatlık olduğunu duyan ve (wauuuuw) diye bağıran kedi...

ezhel

Bana Ezhel dinleten bu hayat size neler yapmaz... Bu adam hem çiçek hem böcek...

cem karaca

Deniz üstü köpürür... Diyeceklerim bu kadar.

ben uyumadım da

bak bunu görünce yazasım geldi ama kendimi tutup mobile legend oynayacağım...

2019 bitiyor

Almadığı bir ciğerim kaldı. 2020 den tek beklentim bari elimdekilere sulanma pls.

gecenin şarkısı

Ah bu Teddy sesi inanılmaz tatlı...
https://www.youtube.com/watch?v=khdH-heeojU

kediyle uyumak

Uykunun katmanları arası gırlamalar ve fıkırtılarla dans etmenizi sağlayacak bir durum. (MiS)

gelecek kaygısı

Tam bu hastalığın yaşların da bir işsiz olarak iliklerime kadar hissediyor ve düşündükçe korkmuş bir kedi gibi kabarıyorum.

yalnızlığın sebepleri

Karanlığın ışığın yokluğundan doğması gibi var olmuş ancak ışık kaynağının değişmesi gibi yalnızlığı var eden noksanlıkta değişebilir. Örneğin: Aile, arkadaşlık, gönül bağı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Seneleeer sonra tekrar buradayım. Eski entrylere bakıyorum da o zaman da bir ayrılık sonrası gelmişim buraya. Ama en büyük fark sanırım "O eski halimden eser yok şimdi..."

parayla rezil olmak

Ah şu pahalı kahveler... Hayattan aldığım tek keyif kahveyken o kadar para verdiğim kahvenin ekşi çıkması... Sonra bir de utanıp gidip "Kardeşim bu niye ekşi? " diye soramamak ve zorla içmeye çalışmak...

netflix

Üyelik yapmak ya da yapmamak işte bütün mesele bu...

günün sözü

"I often think that the night is more alive and more richly colored than the day.”
― vincent van gogh