bugün

entry'ler (392)

geceye alakasız bir söz bırak

senden nefret etmeye başlıyorum bu çok farklı bunu beklemezdim kendimden.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

Bir gün
Çok bunalırsan
Sakın unutma gökyüzüne bakmayı
Gökyüzü senindir
Gökyüzü herkesindir

yorulmak

insanın tükendiğinin belirtisidir. Fiziki bir yorgunluk değildir asla bu ruhu yorulmuştur insanın canı çok fazla acımıştır için kan ağlamıştır çoğu zamanda kımselere belli etmemiştir. Güçlüyü oynamak zorunda bırakılmıştır , anlaşılmamıştır , anlatmıştır ama dınlenmemıştır çoğu kez... Artık kendını anlatmaktan vazgeçmıştır susmaya başlamıştır insan , kısacası yorulmuştur.

sana bu yapılanı unutma

Bana yapılanları hep unutmaya çalıştım ya da unuttum tekrar güldüm tekrar sevdim o insanları ama asla kin tutmadım unuttum yanlış yapmışım
Ne olursa olsun asla unutmamak gerekirmiş halbuki, iyiliği de kötülüğüde asla unutmamak...

borntodie

Kuşları , hayatı , edebiyatı seven yazardır. Hoşbuldum..

ben bu yazıyı sana yazdım

sana yanlış yaptım evet ama elımde olarak yapmadım bunu bırcok etken hatta en buyuk etkenlerden bırı sendin bu hataya dusmeme kalbımız cok kırıldı ıkımızınde bundan sonra ne sen benım yuzume bakmalısın ne de ben senın aramızdaki herşey yok oldu tükendi.

trafik kazası geçirmiş yazarlar

benımdır. Sanırım yedı yaslarımdaydım karsıdan karsıya gecerken araba carpmıstı baygınlık gecırmısım hastanedede çatlaklarla çıkmıştım.

sevmek mi güzel sevilmek mi sorunsalı

sevmek uzun zamandır sevemiyorum seviliyorum ama sevip acı çekmek daha güzelmiş yaşadığınızı hissediyorsunuz.

zülfü livaneli

çok güzel türkülerin sahibidir dinlerim severim.

sevdiğin birini hayatından çıkarmak

Karşılıklı hatalar sonucu olan durumdur. iki tarafta birbirini çok yıpratmıştır ve kimse vazgeçilmez değildir hayattan çıkartılır onu ne merak etmek gerekır nede baska bır sekılde adını duyunca dınlemek o insan artık yok olmalıdır.

uğurlama

çok güzel şarkıdır.

kadınların nerde şerefsiz varsa onlara aşık olması

Kadınlar güce aşık olur beyler manevı ve maddı guce öğrenemedınız bır sunu.

boğa burcu kadını

mükemmeldirler.

balık burcu erkeği

Bir boğa burcu kadını ıle bır seneye yakın bır ılıskı surdurmustur lakın gorunen o ki bir boğa burcuna asla yeterlı degıldır zayıftır duygusaldır yanı bızımle değilsin balık burcu erkeği.

eski sevgili ile arkadaş kalmak

Arkadaş kalalım seni kaybedemem dedikten sonra hala sevgili gibi davranan kişidir eski sevgiliyle arkadaş kalınmaz kalınmamalıdır.

hatırla sevgili

yenıden ızlemeye basladığım dizidir.

20 lira ile sevgili götürülecek yerler

bir şeyler içebilirsiniz herhangi bir cafede.

bir erkek yüzünden intihar etmek

erkek veya kadın farketmez biri için intihar etmek aptallıktır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ilyas yalçıntaş içimdeki duman.

şehir dışında okumak

Göçebe gibi yaşamak daha yeni alıştım eve sımdı tekrar okula alıs evı ozle psıkolojık olarak yıpranırsınız.