bugün

Yıllardır yapılan tespit. Bıkmadınız tespitini yapmaktan hadi çözüm aşamasına geçelim de bu illetten nasıl kurtuluruz ona odaklanalım.
Düzgün erkekleri de hep fena kızlar kapıyor biraz karma bu.
Erkeklerin natural , kültürlü, zeki, meslek sahibi ,alımlı , oturmasını kalkmasını bilen , karaktere önem veren kızları seviyorum deyip; makyaj abidesi, kültür nedir bilmeyen, meslek önemli değilde sırf güzel diye kendini dünyaya güneş zanneden, heryerde herkse işveli cilveli kızlara koşmasıyla eşdeğer durumdur.
Kesinlikle doğrudur hevestini alıp alıp bırakıyorlar dil döküyorlar alasiya kadar aldiklarindan sonra mesaja cevap bile vermiyorlar.
yanlıştır. Doğrusu, bütün erkeklerin şerefsiz olmasıdır. Mesele o.
Doğru sayılabilecek bir genellemedir. Hangi arkadaşımı görsem fosforlu eşofmanlı tipler, mafya havasına girenler, bir de herkesin gördüğü ama aşktan gözü kör olanın göremediği her gece karı kız karı kız diye yananlar.
Bir de kumarbazı falan oluyor bunlar. Alkoliği, bağımlısı.
Adam gibi erkek yok ki dünyada.
kesinlikle doğru tespittir. biz aramızda piç erkek sendromu deriz. evet nerede şerefsiz varsa o daha cazip geliyor neden bende anlamadım.
Sonuna kadar Doğru önermedir. Hatta o şerfsizler yuzunden karsisina cikan tum insanlari da serefsiz sanarlar bazi iyi insanlara haksizlik ederler. Mesela bana ettikleri gibi.
Doğru tespit.
O oyle degildir.
"Kadinlar aşık olunca erkeğin serefsize dönüşmesi"
Kadınlar güce aşık olur beyler manevı ve maddı guce öğrenemedınız bır sunu.
Yada sevdiklerinin sonradan şerefsiz olması yada kanında vardır ne bilelim biz.
Valla kendini tanıtırken dünyanın en erdemli en dürüst en mükemmel imajı verdiklerinden sorunun bizde olmadığını düşünüyorum.
Şerefsiz kadın şerefsiz erkeğin mide bulandıran kombosundan başka bir şey değildir.
Doğruluk payı yüksektir. Fakat bazen öyle görünmeyen bile şerefsiz çıkar, o halde kadınların suçu nerede? Denk geliyor işte abicim..
Akabinde aglayip iyi erkekleri arar dururlar.