bugün

* * kişinin zihnine kazınmış sözlerdir.
bu maskenin altında bir yüz var. ancak benim değil. ne altındaki kaslardan daha ben'dir o yüz, ne de altındaki kemiklerden. bu maskenin altında etten daha fazlası var. bu maskenin altında bir fikir var! ve fikirler kurşun geçirmez!
“Errare humanum est, perseverare diabolicum”

"Hata yapmak insana mahsustur. Hatada direnmek şeytancadır."
Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü? Ya o uykudan hiç uyanmasaydın rüya olduğunu nasıl anlayacaktın? (Morpheus)

Matrix'in unutulmaz repliklerinden birisidir.
ama rockçıyım herkes bilsin! yani.
hoşçakal.
Suyum geldi.
cakmaklar farz yavsaklara dayak farzz.
kalk ekmek al .
Bu sana son sözüm değil..
"unutma! unutulanlar, unutanları asla unutmaz." -ibrahim erkal
"hayatta hiçbir şey mutlak değildir ama her şey mümkündür"
"carpe diem"

vesselam...
Arzu ettiğin şeyler beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın " sen bakarken soyunamıyorum" deme şeklidir.
dertler yarak gibidir, herkes en büyüğü kendinin ki zanneder.
''sonsuza kadar yaşayacakmışsın gibi hayal kur, bugün ölecekmişsin gibi yaşa.''
Beni benden alırsan seni sana bırakmam. (bkz: derin ve felsefik cümle)
(bkz: ıyyy).
"dediğim dediktir kadın, uğraşıp didinme bundan gayrı benim için. var git hadi ocakta aşın bekler..."

Zira az önce söylendi.
Taşınan sadece eşyalar değil ki... odalarda, yüreğimde bohçalanmış. Her şeyi topladım; bir de baktım ki soyadın bende kalmış!
"içki kötülüklerin anasıdır."
tezgahtar elbisenin bana yakıştığını söylüyor, inanıyorum. çingene yüreğin kabarmış diyor, inanıyorum. parçacı parça değişecek diyor, inanıyorum. piyangocu size de çıkabilir diyor, inanıyorum. ama sana inanmıyorum.
Hayatın kuralı bu; ne kadar uzağa gidersen git, başladığın yere dönersin sonunda.
Affetmek çok yoruyor insanı, özellikle söz konusu kendisi olunca...
Duyduğunuzda götünüzün başınızın ayrı oynadığı, en alakasız zamanlar da bile akla gelen sözlerdir.
ellerim hep üşür benim
doktorlar kansızlık der
ben sensizlik derim
e cansever .