bugün

önemi olmayan bir durumdur.
Kesinlikle önemi olmayan bir durumdur.
hiç önemi olmayan durumdur. *
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)

bi terslik var sanki ama hadi bakalım.
sorun teşkil etmeyen hede.
(bkz: adın bahardı)
aile tarafından hoş karşılanmayan durumdur. ''o kız bizimkini kandırır" cümlesini duydurur insana.
kadın vücudu erkek vücuduna oranla daha çabuk yaşlandığı için orta ve uzun vadede sex düşkünü erkekler için sorun yaratabilecek durum. pollyannacılık oynayıp birbirimizi kandırmayalım şimdi.
2 yaş büyük olması sevmeye yada sevilmeye engel değildir. Önemli olan aynı frekansta olabilmeniz ve birbirinizi anlayabilmeniz.*
Karşılıklı sevgi olduktan sonra pek bir önemi olmayan durumdur. Bülent Ersoy demiş ki: Aşk okuma yazma bilmez anlamaz cebirden, aramızdaki yaş farkını sildim ben bu yüzden.
küçükken hep içinde bulunduğum durum. ama hiç açılamadığım için tepkilerin neler olduğunu da bilmediğim durum.
Kafaya takılmaması gereken durumdur.insanların çoğu kalbine kan gittiğini hissettirecek birini ararken bulup bunun yaşına takılmak gereksiz bir eylemdir kanımca. Önemli olan paylaşımlarınızdır, yanında kendini özel hissedebilmendir ve belki de en önemlisi yanında heyecanlanabilmendir.Bu duyguları yaşıyorsan yaşatan insanın yaşına takılacağına kaybetmemeye bakmak gerekir.Bulunduğun ile, etrafında yer alan insanların hayatı anlamlandırmasına ya da kültür seviyesine göre alacağın yorumlar değişebilir,tepki verenler olabilir.Sonuç tepki verenlerle sevginin arasında kalan kişinin vereceği karara göre değişecektir.
Pınar Altuğ - Yağmur Atacan ahahha. tarzı espirilere maruz kalmayı göze almaktır. ayrıca bunun için yaşın önemi yoktur kız 1'yaşta büyük olsa 5 yaşta büyük olsa biri çıkar gelir ve bu espiriyi yapar.
(bkz: nema problema)