bugün

entry'ler (109)

çaylaklar sözlük

son zamanlarda donuk seyreden sözlüğü hareketlendirmek amacıyla değişik yollara giren sözlük/müş.. ben bilmem öyle duydum..

çaylaklar sözlük radyo

çaylaklar sözlük'ün eğlenceli radyosu.

hafta içi hemen hemen her gece kaydedenler kulübü ve genellikle haftasonları okyanus ötesinden yayın yapan amariga dan marhaba adlı yayınlarıyla dinlenesi, pek bir neşe vericidir.

http://www.caylaklarsozluk.com/radyo/

ben bu yazıyı sana yazdım

gittin.
bittim.

bu kadar.

gül güzeli

cem adrian'ın söylerken büyülediği enfes şarkı..

bütün herkes dinlesin diye gördüğüme link atıyorum..
herkes dinlesin..
dinletsin..
büyülensin..

[http://www.youtube.com/watch?v=1ZsSu2KKEYM&feature=related ]

erdal beşikçioğlu

hali, tavrı, hareketleri, konuşması tam anlamıyla ''cool adam'' tanımının üzerine cuk oturduğu şahsiyet..

mhp li olup chp ye oy vermek

akp'li olup tkp'ye oy vermekle eş değer.

tenefüste kol kola gezen kızlar

bir üst aşaması için;
(bkz: tenefüste el ele gezen kızlar)

rte nin blog yazarı öğrenciye dava açması

benim twitter'da gül aracılığıyla söylediklerime nazaran bu gayet seviyeli söze niye bu kadar takıldığına akıl sır erdiremediğim olay..

inci sözlük

spot olanı ve org olanı arasında sanki aynı bokun malları değillermiş gibi bir düşmanlık falan vardır. anlamış değilim..

günü en iyi anlatan şarkı

mustafa çilekeş-dur gitme

kayıp çocuk masalları

çıktığından beri başka şarkı dinlemeye hacet bırakmayan, cem adrian'ın büyülediği masallarını anlattığı albüm.

haxball

oynanası, eğlenceli oyun.

ben bu yazıyı her türlü yazarım

link vereyim de tam olsun;
http://nihatbilge.wordpress.com/2011/01/22/ben-bu-yaziyi-her-turlu-yazarim/

ben bu yazıyı her türlü yazarım

barondholbach mahlaslı bir arkadaşın twitterda paylaştığı uludağ sözlüke ithafen yazılan yazı.

kendisini twitterda ki yazıları haricinde tanımam etmem ama yazıda bahsettiğine göre, uçurulan bir yazar olup isyan etmekte kendisi.

22 ocak 2011 rte yi ıslıkla protesto yürüyüşü

(bkz: sahalarda görmek isteyeceğimiz hareketler bunlar mayk)

renk-menk ayırt etmeksizin, futbol/spor/millet kardeşliğini birilerinin dötüne sokan yürüyüş. gönül katılmak isterdi lakin haberim yoktu valla. neyse ruhum oradaydı, hissettim.

anlaşılmamış entryleri

evet var bundan bende bir adet.
siyasi, askeri, politik onca entry girmeme rağmen sikimdorik bir entry m bu statüye sahip.
yazdığımı tekrar tekrar okudum ben.. yok abi, yok valla yok bir şey.. bu kadar sığ beyinli olabilir mi lan millet?
zaten şu oylama işine karşı olduğum için, ezelden beri, küfür darcığımı genişletmeme yarıyor bunlar.. ama sadece o kadar. ötesi yok.

mustafa kemal atatürk

kendi neslinde ki asilliğin şimdiki nesle taşınmadığı için, bu milletten olmasına en çok üzüldüğüm atam.
bundan sonra ne yaparsak yapalım, ona layık olamıyacağız asla..
kanımız, duygularımız, kimyamız bozuldu çünkü.. irin oluştu yüreklerde.. temizlenmeyecek olan.. asla.. maalesef..

ahmet kaya nın detone bir şarkıcı olması

her insanın farklı kulak algısına sahip olduğu aşikarken, genel geçer bir önerme olamayacağı gün gibi açık önerme.

rihanna

o saç şeklini ve rengini bir an önce değiştirmesini umduğum, melez güzel.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

placebo-nancy boys