bugün

özgünlüğünün tartışılması gereken yeni sözlük fasilitesi.

(bkz: zamanın ötesindeki entryleri)
(bkz: ekşi sözlük)

ben böyle buyurdum.
sanırım çok sayıda iyi ve kötü oy almış entrylerdir.

edit: yok öyle de değil sanırım.

yahu bir özellik koyuyorsunuz, ne olduğu belli değil. insan bir açıklar, şu şudur, şöyledir diye. her yeni özelliğe beyin fırtınası yapmaktan reklamlara tıklayamıyoruz. yerse.

edit2: bildiğin "en kötü entryleri" gibi bir şeyse, kapakların kapağı olur bana bu entry. paranoya yaptım diye. ama öyle olmalı. evet evet. öyle sanırım. hayır, eminim.
muhtemelen, en çok kötü oy alan entry'lerdir. anlaşılamadı da kötü oylandı hani..

yersen.

edit: en çok eh işte butonuna maruz kalanlar olması daha mantıklı geldi şimdi de bak, thetempleoftheking'in entry'sinden sonra.

çözemedik sevgili gizemli yazarlar, bir zahmet aydınlatıverin bizi.
muhtemelen rte ve nick altı entrylerden oluşacak listedir.

(bkz: ben de anlamadım)
(bkz: biri bana anlatsın)
anlamamanız beğenmediğiniz anlamına mı geliyor? diye sormak isterim "sözlük ileri gelenlerine"...
(bkz: değeri bilinmeyen entryler)
yok öyle bir şey. gayet iyi anlaşılmıştır ki %90 lık kısmı ayar verdiğiniz ve karşı tarafı sinir eden entrylerdir. bu sayede eksi oy manyağı olmuşsunuzdur. hey gidi günler.
(bkz: iyi ki varsın sözlük)
(bkz: anlamak için yaşıyorum yaşamak için içiyorum)
ne eksi oy butonuna çok fazla maruz kalmayan ne de artı oy butonuna çok fazla maruz kalmayan "eh işte"lik entrylerdir kanımca, yani bana öyle geldi. değilse biri bana anlatsın lütfen.
en kotu entrylerdir kanimca. cunku benim anlasilmamis entryleri okudukca gozlerim doluyor ve bunlari ben yazmis olamam diyorum. aciklama heyecanla beklenmektedir.
tahmine dayalı olarak, yazar kişisin en kötü, pis, kaka entrylerini içermesi olası "ben" istatistikleri sektörüdür.*
bildiğin en kötü entrylerdir. tahminim sözlüğümüzün pek değerli ar-ge departmanı isim koyma aşamasında en kötü entryleri dersek buradan kötü yazmış, yazarlığı beş para etmez gibi bir düşünceye kapılabilir insanlar diye, sen güzel yazmışsın ama bu insanlar seni anlamıyor demek istemişlerdir. ayrıca buradan o kadar iyi yazıyorsun ki insanlar seni anlamıyor hocam bravo diye inceden inceden bir gaz verme durumu da vardır.

(bkz: kıçından sallamanın en güzel örneği)
bir süre sonra silinecek entrylerde olabilir. biz modlar olarak anlamadık ya anlaşılır kılın ya da silelim uyarısı gibi bir şeyler olabilir. *
hiçbir oy kaygısı taşımadan yazılmış entrylerdir. 'anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az' deyişinden yola çıkarak yazılmış entrylerdir. anlatmak istediği şeyler sonradan anlaşıldığında çok geç kalınmış olunmasından korkulan entrylerdir.
sözlüğün yeni hizmeti an itibarı ile karsılstığım hede.modlardan aydınlatıcı bilgi bekliyoruz.
yok anam yok.. bizimkiler de ssg gibi eşek şakası yapıyor galiba;

- ya zall, açıklayalım artık şunu..
+ bekleyin azıcık, meraklansınlar.
- abi bak sinirlenmeye başladılar.
+ ahahahah ne güzel işte eğleniyoruz.
- ya bak sonra bir yerimizde patlayabilir bu eğlence.

veee en son patlar, aynı ssg'nin elinde patladığı gibi..

açıklasanıza şunu, dellendirmeyin adamı.. *
sanursam sadece eksi oy alan entryleri getiriyor. entry bir artı oy dahi alsa burada çıkmaktan vazgeçiyor. *
(bkz: anlaşılmamış sözlük fasiliteleri)
ne olduğunu çözemediğim butondur. eğer anlamadıysan nasıl eksi ya da artı oy verebilir ki sayın yazarlarımız? (bkz: biri bana açıklasın yahu)
yazarın anlaşılmamış entryleri insanın kendine yakışanı giymesidir. *
kesinlikle en çok eksi oy alan entrylerdir.
kanımca eh işte diye oylanan entrylerdir
(bkz: tahminimin yalancısıyım)
en çok eksi alan entrylere benziyorlar. lakin en fazla kötülenenler anlaşılmadıklarından mı kötüleniyor? sanmıyorum, belki de anlaşıldıkları için eksi almışlardır. anlaşılmasa bir tepki verilmez, nötr olur. demek ki mesaj yerine ulaşmış. ben öyle diyorum ve çekiliyorum.
zamanla değerli hale belki gelebilecek entrylerin bulunduğu kişisel bölümü açan button. benimde bu entryle girmeyi hayal etiğim bölüm.
karesi 25 olan sayının 5 olduğunun nasıl anlaşılmadığını merak ettiren yeni uygulama.
moderasyonun (#1315517)kararsızlığı ....hırsızlıkla itham etmesi kırgınlık yaratıcı entry.hakikaten bu açıklamadan sonra hiç anlaşılamayan konumuna geçmiştir.
en çok eksi oylanan entrlerlen alakası olmadığınıu düşündüğüm entrylerdir. lakin benim top 6 im şöledir;

1- (#1087502)
2- (#1096422)
3- (#1115429)
4- (#1102968)
5- (#1257042)
6- (#1089739)

neye göre seçmişler bilmiyorum ama yeterince anlaşılmadığını düşündüğüm entrylerdir.

not: bunlardan çooook daha fazla eksi almış berbat entrylerimde mevcuttur.