bugün

tanrı bile kabullenmiştir, tanrı 3 peygamber yollamış hala adam olamamışlar.
(bkz: israil saldırısına arap ülkelerinin tepkisizliği)
adam olsalardı oturdukları kucaktan kalkarlardı.
doğru bir genellemelerdir. şahsi kanaatimce en büyük götlüğü de kurtuluş savaşı esnasında biz türklere yapmışlardır.
zira osmanlıların mekke ve medinede yaptığı mimarileri tek tek yok eden adamlarda araplardır. Bak yine adam dedim ya. Tarih beni affetmeyecek.
nettir. adam olamayan arapları hala örnek alanların olması da ayrı bir komedi unsuru.
sıcaktan beyinleri sulanmış olduğu içindir. laf oldun diye demiyorum gerçekten sıcaktan beyinleri çalışmıyor bunların. hava kışın bile 35 derece adamlar hep mayışık, uyku halinde sadece yemek yemek ve seks için kalkıyorlar oda geceleri, sabah sokaklarda insan bulamazsınız.
2012de bile hala yağlı, pis kokan ve aç gözlü olan yapılarındandır.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
arapların adam değil bir bok olamamasıdır.
gönderilen son elçiye rağmen hatalarından dönmeyerek emeviliği kurmaları sonucunda tescillenmiş,ortadoğuda kabile kökenli krallıklar ve prenslikler kurarak ırklarını bin parçaya ayırmalarıyla da pekiştirilmiş olan önermedir.
bunu söyleyen insanların amerikan uşağı bir ülkenin vatandaşı olması, ortadoğu coğrafyasında yaşaması, araplarla aynı dinden olması ilginçtir. hayır öyle bir ırkçılık var ki sanki bizimkiler norveçli. türkiye yıllardır abd'nin dümen suyunda, peki araplar? son döneme kadar ırak, libya, suriye, mısır abd'den bağımsız politika üretebilme yeteneğine sahipti. o ülkelerde elektrik, su, ulaşım, iletişim, eğitim ve sağlık ücretsizdi. e ulan burada en temel ihtiyaçları bile parayla alıyoruz. bide kalkıp arapları beğenmiyoruz.

bu adamlar abd ile savaştı, israil ile savaştı. dünyanın en büyük güçlerine karşı savaştı. daha hala arap tembel bilmem ne.
tarih boyunca adam olmadılar,olamazlar. onlar her türlü reziiliği hakediyorlar.
Kuran'ın arapça olması buna örnek olamaz o zaman.
araplar diye genellemenin yanlış olmasının yanı sıra haklı sayılabilir..
(bkz: gelmiş geçmiş tüm arapların işe yaramaz olması)
ırkçı kişi beyanı.. Müslüman olan herhangi bir insan hangi ırktan olursa olsun sizin tabirinizle '' adam '' dır..
görsel
hangi araplar?
Su götürmez gerçektir.
ırkçılığım bunlar yüzünden yüzsüz picler.
Bu zamana kadar hiç şaşırtmayan bir gerçektir.
adamlara locate 4 adet din inmiştir. Ama hala düzelememişlerdir.