bugün

ama'dan önceki kelimelerin anlamının geçersiz olduğunu bilmeyen kızdır.

ya da bilen...
(bkz: reddeden kızlardaki inanılmaz mantık hataları)
sevgili yanında kalmak için onun iyi olmasından başka bir şeye ihtiyaç duyan ama ayrılırken onun iyi oluşuna değer verdiğini teslim etmesi gerektiğini de düşünen kişi.
iyi olmasının o erkeği sevmesine yetmediği kızdır.
karşı cinsten farklı beklentileri olan kızdır.

(bkz: uçak örneğin uçurtma mesela)
iyi olmak yetmiyo demeye getiren kız.
kötü/piç biri arayan kızdır.
iyi olan her şey genelde sevilmez, tamamen insan psikolojisi kıza yüklenmeyin.
kendisini layık görmeyen kızdır.
dövülesi kızdır. er geç geri dönecektir.
seninle sevişmek istemiyordur.
ardından sorunun kendisinde olduğunu söylemesi muhtemeldir. (bkz: sen daha iyilerine layıksın)
bütün kızlar.
senden daha yakışıklısını buldum bi siktirgit lan burdan deme cesareti olmayan kızdır.
devamında sen benden daha iyilerine layıksın diyecek olan kızdır.
Cumlesine bende daha iyilerine layiksin seklinde devam edecek kizdir.
Her iyi insan sevgili vasıflarına sahip olmayabilir. Geç de olsa bunu anlamış kızdır.
psikolojik sorunları olan bir kızdır, hemen yol verilmesi gerekir.
klişedir. Basittir. Yitiktir. Şu aralar nefret beslediğim, büyük ihtimalle hayatımın her anında nefret edeceğim kızdır. Bir yandan da amadan önce söylenen her şeyin yalan olduğunun başka bir kanıtıdır.
bu zamana kadar aklın neredeydi? diye sorulması gereken kızdır. ağzına ıslak odunla bile vurulmaz bu tiplerin.
sana okuduğu mavalları başkasına okuyacak birini çoktan bulmuş olan kızdır.
sağ gösterip sol vuran kızdır.
sen çok iyi birisin diyip ayrılan kızdır. ama asıl olanı şu şekildedir; sen çok iyi birisin ama ben seni haketmiyorum sen daha iyilerine layıksın.
not: klişedir fakat her durumda etkilidir.
zannedersem tek eksiğin yarrak galiba denicek kızdır.
başkasını seviyordur ama seninde ona karşı hislerini bildiği için sana bunu söyleyememiştir. sonunda bir olaydan patlak vermiştir kırmamak amaçlı saçmalamıştır .**
güncel Önemli Başlıklar