bugün

sevdiği entry'ler

avukatların biraz paragöz olması

Bedava danışmanlık isteyen gitsin internette gezinsin.

Madem insanların bilgilerinin, yöntemlerinin, ağızlarından çıkacak sözün bir değeri yok kendi işinizi kendiniz de görebilirsiniz o vakit.

Her gün birileri gelip soru sorsun ve gitsin, siz anlattiğinizla kalıp dava gelecek diye bekleyin. Masa sandalye kemirerek de yaşayabilirler ne paragöz insanlar cidden.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

Sabah erken kalkmalıyım.

sözlük yazarlarının çizimleri

yalnızlık ancak bu kadar mükemmel tasvir edilebilirdi. van gogh anısına.
the bedroom.

görsel

anın görüntüsü

görsel
iki dakka tuvalete gideyim dedim. Hemen kurulmuş yatağıma.

galatasaray

- kazma selçuk ve yeniçeriler melo'nun kuyusunu kazdı. orta saha çöktü.

- kazma sabri ve yeniçeriler eboue'nin kuyusunu kazdı. sağ bek çöktü.

- kongrede yaşlı yeniçeriler osmanlı'daki ulema gibi ünal aysal'ın kuyusunu kazdı. galatasaray çöktü.

muslera-ujfalusi-melo-sneijder-drogba üzerinden, kale-defans-orta saha-forvet iskeletini kurmak galatasaray için şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynamaya yeter, tüpçünün ligi ne ki? bu iskeleti de eboue, riera ve elmander ile güçlendireceksin tabi. şampiyonlar ligi'nde yarı final, final ve kupa için ise 18 kişilik kadronun tamamı bu kalitede olmalı. bu işin matematiği, formülü bu.

galatasaray bu yoldaydı. peki ne oldu da ünal aysal gitti? kalması için iktidarla aynı düşüncede olması mı gerekiyordu? peki inal kıraç? niçin galatasaray taraftarı ve kongresi, ünal aysal'ın arkasında durmadı? ne dolaplar döndü ve dönüyor? aga selçuk nedir? sabri nedir ya? semih ne ya? yasin ne be? bir daha bu 4'ünü kadrosuna yazan silsin beni defterden. cenazeme bile gelmesin! dursun zaten malum! ne işi var bunların galatasaray'da? faruk süren, ünal aysal gibi winner adamları başkanlığa getiren derin galatasaray tekrar harekete geçmek için neyi bekliyor, ne zaman olacak bu? ne zaman gidecek kadrodaki kazmalar? taraftar bu zulümü kaç sene daha çekecek? 14 mü?

bu kafayla 2 senedir şampiyonlar ligi'nde herkesten 4 yedik! şampiyonlar ligi böyle oynanmaz. nasıl oynanacağını yazdım yukarıda. melo, drogba, eboue, elmander halen oynardı galatasaray'da. niye gittiler, nasıl gittiler galatasaray'dan? gerçek galatasaray geri dönecekse kalan tüm maçları kaybedelim. zaten küme düşmeyiz.

yönetim istifa!

galatasaray

görsel

serkan inci

eski hocalarımdan birinin ihraç olduğunu öğrendim bugün (hukuk). adam dönemindeki bütün ordinaryuslardan ders almış, prof. ünvanlı bir hocaydı ve hukuk dünyasında sevemeyeni yoktu neredeyse. gelelim konuya. üniversite sınavında barajı geçemediği için bulgaristanda okuyan bu zat sayın hocamın cv sine çöp diyor.

aç tavuk kendini hiç bu kadar darı ambarında sanmamıştı.

sözlük yazarlarının itirafları

hafta içlerinden nefret ediyorum be sözlük...

gecenin kedisi

görsel

muğlalı kızla ciddi düşünmek

normaldir. ama o sizin gibi örümcek kafalı biriyle ne ciddi düşünecektir, ne de eğlenmelik.

not: doğma büyüme istanbul, aslen muğla.

gecenin fotoğrafı

görsel

yazarlar diktatör olsa ilk icraatları

sakız çiğnemeyi yasaklatırım.

galatasaray

Bin bir sıkıntı sorunun içinde yüzümü güldürensin.

günün fotoğrafı

görsel

ya sikerim ben amariga ya gidecem

(bkz: siktirgit)

gecenin sözü

Ben gecenin diğer yanına yatıyorum sana iyi geceler.

sözlük yazarlarının itirafları

anlaşabildiğim insan sayısı bir elin parmak sayısının küpünün on ile bölümünden kalan kadar.