bugün

yazarların diktatörlük planlarının ilk maddesidir. ben şahsen diktatör olsam o hani ağaç için yaygara koparanlar vardı ya. onları toplayacağım uludağ ın eteklerine. uludağ daki ağaçları baştan aşağı kazıyıp dağın üzerine beton dökeceğim, sesini çıkaranı da o betonun altına canlı canlı gömeceğim.
(bkz: harakiri)
Bütün vatan haini şahsiyetleri diri diri gömmek,kazığa oturtmak, yakmak.

Ama önce çocuklarını gözlerinin önünde boğmak.
(bkz: soykırım)
dünya kamuoyunun önünde itibarım 2 paralık olurdu ama benden sonraki nesiller yatıp kalkıp dua ederlerdi etnik temizlik yaptım diye. eee ne yaparsınız dostlar bazen ülkemiz için büyük fedakarlıklar gerekebiliyor.
sakız çiğnemeyi yasaklatırım.
Herkes sigara içecek. Icmeyen cakmak gazi cekcek.
diktatörlüğü kaldırırdım.
hayvanlara eziyet edeni asmak.
ben diktatör olsam iyi bi diktatör olurdum lan. mesela hdp gibi ayrıştırıcı bi partiyi önce kapattırır, tüm üyelerini cumhuriyet mahkemelerinde yargılatır( yargı da bende ayık olun) ve idam ettirirdim.

güvenlik konularında genelkurmay başkanımı, jandarma genel komutanımı, sahil güvenlik komutanımı ve emniyet genel müdürümü dinlerdim, bu konuda hiç bir bakanı siklemezdim(ne boktan çakmışlar şimdiye kadar da görüşleri isabetli olacak, diğer tarafta adamlar 50 yılını devlete hizmete vermişken).

öğretmenin el üstünde tutulması için acil emir verirdim. maaşları napıp edip 4000 tl seviyesine getirirdim.

paralel, eğri, dik her türlü yapının köküne kibrit suyu döker, bu tarz örgütlenen minik devlet kanserciklerinin anasını sikerdim.

yeni nesillerin kandil'i haritada bir dağ değil, çukur olarak görmeleri için oraları bombardıman tufanına tutardım. ki bu türk ordusu orayı daha da beter edecek kudrete sahip.

ırkçılığı silip, vatanseverliği kök saldırırdım bu ülkede.

saray şakşakçılarını, kraldan çok kralcıları sürdürerek rezil ederdim.

ekonomide üretimi temel ilke edinip, şimdikilerin binbir cimrilikle vergisini kaldıramadığı mazotun vergisini çiftçilere kaldırırdım, tarım arazilerine yönelik usülsüzlük yapanı idam ettirirdim. net.

polisin halkına kibar davranmasına özen gösterirdim, ancak kırmızı çizgiler aşıldığında her türlü yetkinin poliste olmasını sağlardım.

medyayı sonsuz özgür kılardım, düşünce sansürünü yasaklardım.

sonra da beni times'ın kapaklarında " the dictator who teaches the world true democracy" başlığıyla görürdünüz.
derhal istiklal mahkemelerini kurdurup, pkk ya, hdp ye fikri ve ya fiili destek veren ne kadar insan var ise giyotinden geçirtip, ne pahasına olursa olsun pkk nın ve diğer türevi örgütlerin(adamlar kendilerini bile böldüler amına koduklarım, nasıl bir bölücülerse orospu çocukları) kökünü kazırdım.
Her ile bir harem kurardım. Her gün kafamın estiği bir ili gezer tarihi güzelliklerden sonra dünyevi zevklere dalardım. Ben gitmediğimde hareme giren her erkeğin pipisini kestirmesini de salık verirdim.
diktatörlüğü kaldırmak...

(evet hümanist bir insan için fazla sert...)
Parmak koparma makinesi ve görüş Değiştirme makinesi.
herkesin kulak ve burun kıllarını kestiririm.
1-Tecavüz davalarinda af yok , gerekli denetimde saglarim.cani sıkılan bana tecavüz etti diye.insan asmayalim.
2-terör suçlarında vatana ihanetten yargilar idami saglarim.iceride beslemek masraf büyük bir sayida Tecavüz ve terör suçlarından yatan var
Maddi olarakta eksiye dusurmem ulkeyi besleyerek.
3-Avm yapmak yerine üretim fabrika yapılır.
4-Toprak reformunda alinan topraklar geri halja verilir istanbul ankara izmir gibi yoğun kentlerin nufusu o topraklara kayarak nufus rahatlar.trafikte rahatlar akabinde.
5-ingiltere, abd, israil ajanligini yapip ülkemizde iş adami görünüp subelik yapan sahtekarlarin servetine el koymak güzel olur terör suclarinda yargilayip el konulur ornek meşhur koçlar tosunlar.aydin doğan paralel muhabbeti serveti alir eğitime sağlığa büyük katki olur.
6-tarimin katkisi ile iş gücü gelişir gayrisafi milli hasila büyür işsizlik azalir.en önemlisi terörü bitir
Milyar dolarlar kasada kalacak yillardir bizi taktilar mermi silah uçak savunmaya milyarlarca dolar akittik buna son verdigimizde zirve oluruz.
Demokrasiyi kaldırır ülkeyi militarizm(bir ülkede ordu gücünün agır basması) ile yönetirdim. En büyük diktatörlük budur.
diktatör olmamak için psikolojik destek almak.
Etuuu nun evindeki internet kablolarını söker, o kablolarla da etuuu yu boğardım.
köleliği geri getirirdim. sonra suriyeli lübnanlı ukraynalı ne kadar mülteci varsa doldurur her aileye üçer beşer köle dağıtırdım. gördünüz mü bakın demokrasinin sağlayamadığı refahı ben sağladım size.
Her işyeri, okul gibi yerlere gizli ajanlar yerleştirir yamuk yapanı bulursam yamulturdum.
Teknikerler ve mesleğini yaşayarak öğrenen insanların maaşlarını 3 kat arttırırdım.
Öğrencileri o aptal sınavlara girmeden önce hayatlarını nasıl yönlendirecegini biraz olsun anlaması için üniversiteye kadar 3 kere istedigi biyerde staj yapma zorunluluğu getirirdim. Ve zamanla sınavların yerine yeteneklerin ölçüldügü bi sistem getirirdim.
Sağlık hizmetlerini bedava yapardım. Dişçiler dahil.
Eğitim aynen öyle.
Dolmuş taksi sistemini yayginlastirirdim. Hatta okul servisleri yerine uygun fiyatlı dolmuş taksiler görevlendirirdim ilkokul çocukları için.
Yeni inşaat projeleri yerine restorasyona gidilmesi teşvik eder yeşil alana önem verirdim.
Hobi bahçelerini arttırır tarıma teşvik verirdim. Her ne kadar tarımla ilgilenen ülkeler geri kalmış olarak nitelendirilse de milli ekonominin temeli tarımdır. Bağımsızlığın da.
Ha bir de kadına şiddet uyguladigindan eminsem birinin belli sınırları aştıkları durumda dayak atan kişiyle özel olarak ilgilenen yasal mafyalar görevlendirirdim.
Kılık kıyafet konusunu rafa kaldırır. Bu konuda çok vıdı vıdı yapana para cezası verirdim. Herkesten kime ne.
Doğudaki okumakta zorluk çeken çocuklar için özel hocalar görevlendirirdim. Yani 5 aileyle 1 hoca özel olarak ilgilense bence çok da ağır olmaz. Ve daha çok verim alınır bence. Ve o kadar masraflı da değil milletimizin dandik bir kadeh için 1000 tl bayıldığını düşününce.
(bkz: çingeneye beylik vemişler önce babasını kesmiş)
Bir meclis kurar millet vekillerinin karılarını becerirdim ehuheuehe.
dedikodu yapan insanları bir elekten geçirirdim. sonra sınıf ayrımını kaldırıp 16+1 sistemine geçerdim. herkesi birbiriyle tanıştırma etkinlikleri düzenleyip bak vatandaş bu adam da insan bu kadın da 35'sin diye 12 olana yüz vermemek gibi bir tahammülsüzlüğün olmayacak, daha iyi bir hayatın olmuş ve olacak diye şu yanındaki insanı aşağılamayacaksın, insanları doğduğu coğrafyalara göre yargılamayacaksın, dünyanı genişleteceksin, zorla da olsa beyin algılarını yöneteceğim, insan değilsen seni insan yapacağım derdim.
Araba kullanimini yasaklarim. Herkes motor kullanmak ya da toplu tasima kullanmak zorunda kalir. Boylelikle gosteris budaliligi ve trafik sorunu cozulmus olur.

Bir bireyin her yil kendi sectigi bir konuda tez hazirlamasini isterim. Boylelikle bir birey her sene en az bir konuda uzmanlasir.

Bazi konulari halk iradesiyle cozume sunarim. Fakat oy kullanacak insanlarin yuksek bir yeterlilik duzeyine ulastiklarina dair yeterlilik belgesi isterim. Yeterli gorulmeyen bireyler mensubu oldugu aile sosyal statu ya da kariyerine bakilmaksizin eksik vatandas olarak tanimlatirim.

Kürtler ve suriyelileri sinirdisi ettiririm.

Rusya ile ikiskileri duzeltirim ve amerika ile arasinda tampon bolge olurum. Israille ticareti arttiririm. Israil sermayesini ulkeden kacirmam ki istesek de mumkun degil mesele daha nitelikli kullanabilmek.

Tabii bunlar ilk akla gelenler.
üstün ırk olan türkleri bir araya getirmeden önce kendi şeceremi araştırırdım ve kesin kürt falan çıkardım, kendimi tanıyorum.

(bkz: cenabet diktatör)