bugün

entry'ler (546)

yalnız insanlarla ilgilenmemek

Kendilerine has bir auraları vardır.
Görüşlerini çevresine belirtme şansı olan insanların arkadaş edinmeleri bu kadar kolayken, kaale alınmamış insanların arkadaş edinemeyip belki de üst düzey görüşlerini aktaramaması onları arkadaşsızlık döngüsünde süründürür.

küpe takan erkeklerin ibne olduğu gerçeği

ibne derler diye küpe takamayan gizli ibnelerin uydurması.

ebay

süper korumalı bir sisteme sahip açık arttırma sitesi. your account is suspended hatası alıyorum sözlük. mobilden vpnle girdim diye galiba yardım etmek isteyenler mesaj kutumu kızıllandırsın lütfen.

bmw 3 20 ci

çirkin araçtır. veya kullanıcı profilinin maganda olmasından kaynaklı yanılıyo olabilirim*

0212 709 94 18

az önce şahsıma da arama yapmış numara. iphone 6 kaybettim galiba. *

better call saul

birinci sezon finali breaking bad'deki sinekli bölümün hissettirdiklerine yakın duygular hissettiren dizi.

31 mart 2015 büyük elektrik kesintisi

beni karanlıklarda spor yapmaya itmiş kesinti. o değil de fantastikti lan.

yaran inci sözlük entryleri

başlık: saksonya diye ülke mi olur lan
entry:geçim kaynağını düşünmek bile istemiyorum

başka bir entry:mr sakso beat milli marşıdır.

yarmakla kalmaz sadece.

ygs 1ncisinin şahane esprisi

ygs sınavının zeka ölçmediğinin kanıtı niteliğindedir.

ygs 1ncisinin şahane esprisi

yazık lan kimin çocuğuysa tepkisine mağruz kalmasını sağlayan esprimsidir.

öğrenince bir boka yaramayan bilgiler

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler başlığında bolca bulunabilen bilgilerdir.

erkekle kız kanka mı olur

güzel soru. tanım içindi lan yoksa o kadar da değil. evet bence olur. neden iki insanın iyi anlaşmasından güzel şey yok bu dünyada, lakin karşı cins söz konusu olduğunda cinsellik akıldan geçmese bile bu iyi arkadaşlığın(kankalık denmiş) gelişmesi yine cinsel çekim sayesinde olur.

due to the fact that

Az sonra gireceğim writing sınavında paragrafımın temelini oluşturacak olan kalıp.

the walking dead

--spoiler--
insanlar genelde şu çakma charlie sheen'in dedikleri yüzünden alexandria ile terminusu bağlamış ancak sevgili suserlar ben farklı bi' bakış açısı sergiliyorum: bu eleman ne dedi onlar bizdik vb. şimdi onlar kim? bence bazı kişileri kovmamız gerekti dedikleri kişiler. yani esasında orayı kuran tayfa farklı ve bunlar atılanlar.
--spoiler--

süper tempolu bölüme imza atmış dizi.

tek şeritli yolda 20 ile giden minibus

Ankara'da arkadan diğer minibüs geldiğini görünce hiper uzaya atlarlar.

okunuşu zevk veren rock metal grupları

Lynyrd skynyrd. Okuyabilene zevk verir.

underrated popçular

yoktur. adı üstünde popüler müzik. tezatlıktır.

efendi adam vs kavgacı adam

yerine göre ikisini de barındıran adamın kazanacağı versus.

acdc deki ördek sesli adam

ananızı sikti orospu çocukları Süper sesli solist.

nasıl sikko türk metalcisi olunur

Durumumuz yoktu ama okudum. Sadece müzik olarak görürler kısmı dışında pek itirazım yok. Güzel rehber.