bugün

entry'ler (213)

öpüşme sahnelerinde babanın saçma bir konu açması

çok ilginç bir şeydir diyecektim fakat demiyorum. nedense babalar ve anneler çocuklarının sevişmeyi bildiklerini veya öğreneceklerini kabullenmek istemezler. (bizi sevişerek yapmadılar sanki mngoym) fakat bu asla dilegelmez ve kabul edilemez bir duvardır. baba bunu asla sesli olarak düşünmez fakat kan mı çeker napar bilmiyorum çocuk bunu hep bilir. bu yüzden sevişme veya öpüşme sahnesinde kafamızı çevirir, babanın değiştirdiği konuya aklımıza ilk gelen saçma sapan bir cevap veririz. baba da bizi mahcup etmek istemez ve saçma sapan cevabı soğukkanlılıkla toparlar. babalar bu anlarda muhteşem birer konu toparlayıcıya dönüşüverir.

olay bundan ibaret.

baba bu arada, eğer okuyorsan 5 yaşından beri tecavüz, sevişmek, çocuk yapmak terimlerini biliyorum. -annem öğretmişti.

bonibon dan nefret eden insan

bonibonun eski tadı olmaması yüzünden nefret ediyorsa haklı insandır. amına koyim çikolatalıktan çıkmış artık. eskiden ne kadar çok yerdik, severdik. lanet gelsin size.

stealing fat

http://www.youtube.com/watch?v=1EOb7lcto0k

üniversite mezunlarının götünün kalkık olması

"ben bugüne bugün üniversite mezunuyum ah kih kuh kukuku, goltuk zallanıyör ahkihkukuam"

sevgililer gününde kavga etmek

sevgililer gününün diğer günlerden farkı olmadığı için gayet normal kaçan çift hareketi.

bel altı esprilere erkeklerden önce gülen kız

ince ve güzel espriyse hunharca gülerim ben şahsen, size mi kaldı mnskm? hem de ağzımı böyle beş karış aça aça gülerim, oski dişimi göstererek gülerim. en azından gülerken pipim sallanmıyo, naber?

saçlar süperken evde oturmak

saçlar süperse bize ne lan? önemli olan benim saçım.

paper planes

Some some some I some I murder
Some I some I let go

kafama işlemiş yemnederim.

lil mama

lip gloss dinlerdik küçükkene. kasık avuçlama hareketi ile bitti benim için.

atiye deniz

batum türküsü diye bişey yapmış, afedersin ama yarrak gibi olmuş. köpeğimin patisine bastığımda çıkardığı ses gibi viyk viyk çıkıyor arkadaş bu kızın sesi.

şebnem ferah

bağırarak şarkı söylediğini sanmaya başladı, çok ilginç bir kadın oldu. sevmiyorum, dinlemiyorum. yaptığı işe müzik dahil olduğu için saygı duyuyorum, öptüm.

sen de bana yaz şebnemciğim, nickaltı.

cep telefonunu tuvalete düşürmek

(bkz: telefonu vibratör olarak kullanmak)

spartacus blood and sand vs muhteşem yüzyıl

mahidevran havada karada tokatlar.

özgürlükler nerede başlar nerede biter sorunsalı

hayat bilgisi kitaplarındaki tanım:
"kişi, diğerlerinin özgürlüğünü kısıtlayacak hareketler göstermediği sürece özgürdür."

neyse ki ilkokulda bitti.

sen benim gözümde hala çocuksun

anne ve babanın doğarken öğrendiğini düşündüğüm cümle.

disko kralı

kendini sanatçı diye adlandıran onu da geçtim şarkıcı,popçu diye adlandıran yusuf güney'in, bir rem klasiğini bilmemesine katıla katıla güldüğüm program.

sözlük yazarlarının itirafları

--spoiler--
inanılması zor farkındayım...
--spoiler--

abi ben fight club'ı hala izlemedim ya!

are you kidding me

(bkz: taşak mı geçiyon mnakoduum)

pipinin yanan sobaya değmesi

pipiyse sorun yok, büyümeden kaybetmek kolay kabullenebilmektir.

şaka lan şaka. acıyodur heralde, bilmiyorum.

adını feriha koydum

3-5 bölüm sonra;

anne: adını feriha koydum.
emir: feriha'nın amına ko'dum.