entry'ler (58)

uludağ sözlük

Bir iki hafta önce geldiğim yer. ''tamam bir ekşi değildir ama yine de sözlük lan'' diye düşünmüştüm ama sözlükten başka her şeye benziyor. solda sürekli amlı götlü memeli başlıklar, entrylerin salakça eksilenmesi (sorsanız çoğunun nedeni yoktur), kafasız bir sürü yazar (bir ikisiyle bugün tanıştım sağolsunlar), büyük ihtimal sözlüğü hiç sikine takmayan moderatörler (yoksa salak salak başlıklara ve bu başlığı açanlara müdahale olurdu) vs vs...

küfür edecekler de olacaktır ama arkadaşlar gerçekten burası sözlük falan değil. ayrıca yazar olmayıp da ''aa lan ülkede neler oluyo acaba'' veya ''canım sıkıldı entrylere bakayım da biraz eğleneyim'' deyip de uludağ sözlüğe giren eden yok.

bu yazıdan sonra (ki öncesinde katıksız dingil diye nitelediğim bir yazarın özel mesajını kendi ismini taşıyan başlıkta yayınladım) çaylağa mı alınıyorum yoksa direk hesabım mı siliniyor hiç bilmiyorum. aslına bakarsan zerre umurumda da değil.

rosetta uzay aracının pilinin bitmesi

insanoğlunun ne yaparsa yapsın şarj problemini çözemediğinin göstergesidir. ister telefon olsun ister uzay aracı o batarya mutlaka bitiyor.

danslı parti

önce pürtelaş 3+1 de görüp dinlediğim müthiş grup. albümleri de çıktı yürür giderler burdan. dinlemek isteyenler için;
http://listelist.com/purtelas-dansli-parti/

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

gevende - akvaryum
büyük ev ablukada - en güzel yerinde evin
sakin - bu defa
rehber - sorgu
korhan futacı ve kara orkestra - duvar
peyk - gidin
kreş - laf aramızda
halimden konan anlar - kendime çaylar

12 kasım 2014 türkiye brezilya maçı

brezilya 2 tane daha biz de 1 tanecik gol atarsak 120 lira kazandıracak maç.
(#25720174)

umut bulut golcü ise demba ba peygamber dir

bu önermeye göre ibrahimovic baş tanrıdır.

milli takımın kötü olma nedenleri

(bkz: yıldırım demirören)
(bkz: fatih terim)
ve futbolcuların teknik kapasiteleri.

semih kaya nın edu ya özenmesi

yeter be semih kendi kalene atmaya alıştın iyice. vazgeç dön özüne.

bir garip oyun

Orhan veli'nin 100. yaşı onuruna oynanan güzel oyun. izlemek isteyenler için;
(bkz: tiyatro anadolu)

sözlükçülerin favori karikatürleri

her defasında güldürür.
(img:#703307)

hayırdır birader bana mı dedinin ingilizcesi

''brother said to me is no m''
(bkz: google translate)

facebookta kendi paylaşımlarını beğenen tip

yüksek rütbeden hala, amca, teyze veya dayı olması muhtemeldir.

ayazı fena çarpan şehirler

(bkz: ankara) ve (bkz: eskişehir)

sözlükte kadınlara hakaret eden yazıların artması

kuvvetle muhtemel düzenli olarak sevişemediği için (hatta hiç sevişemediği için) öfkesini kadınlara hakaret ederek dindiren, bir an önce kendisiyle seks yapacak birisini bulması ve rahatlaması gereken insanlar yüzündendir.

ruhu orospu olan kız

(bkz: ruhsar)

evrim teorisi düşerse izafiyet de düşer

Darwincilerin ileri sürdüğü iddia. bilim için şu anda iyi bir süreç içerisinde olduklarını söyleyen bir grup darwinci son günlerde evrim teorisiyle ile ilgili çıkan karalamalara tepki göstererek ''eğer böyle devam eder ve evrim teorisi düşerse çözüm süreci biter'' dedi.

winterfelle gideceklere tavsiyeler

gusül abdesti alıp kelime-i şehadet getirin öyle gidin. oraya giden geri gelmiyor.

ashraf barhom

jamal al-fayeed karakteriyle hastası olunan müthiş oyuncu.
(bkz: tyrant)

türk hava yolları nın kırmızı ruj yasağı

en sonunda ''türk hava yolları nın hostes yasağı'' olacak. madem derdiniz kadının ne giydiği ne sürdüğü alın size kökten çözüm amk.

güzel kadın vs iyi sevişen kadın

az ondan az da öbüründen diyebileceğim karşılaşma.