entry'ler (105)

oğlunuz travesti olsa ne yapardınız

Saçına maşa yapardım.

size zarar veren nefret ettiğiniz huylarınız

(bkz: )inat

depresyona girip isi birakmak

işten sepetlenip depresyona girmekten daha iyi durum.

huzur bulma yolları

Geçmişi düşünme, geleceği düşleme, anda kal.

çin aşısı

Faz 3 denemelerine katıldığım aşı.
Ee birileri kendini feda etmeli gençler.
Sonuçlarını ekleyeceğim.

sözlük yazarlarının itirafları

Garip bi şekilde, bana kazık atan herkesin benim özendiğim hayatı yaşaması.. Olum bu nedir ya? Bana iyice kafayı yedirtmeye mi çalışıyorsunuz? Filmlerde falan hiç böyle olmuyo ama.. Hani ezilen hep "i'm back" edasıyla geri dönerdi. Dönüşüm ne zaman muhteşem olucak acaba? Bi gün sevgili sözlük, buraya çok mutlu olduğumu yazıcam. O güne kadar hoşçakal.

inanılmaz derecede işimden nefret ediyorum. Müdürüm yavşak, patronum gevşek, neden ben ya neden. Yarın yine o suratlarınızı görüp aaaa günaydınnnnnnn diyeceğim. Sonra da içten içe kendimden bi kez daha nefret edeceğim. Olum çok mutsuzum lan. Güzel bir şey olsun lan. Kurtarın lan beni.

türk kızındaki özgüvenin kaynağı

Abazan Türk erkeği. Eksik olmayın beyler.

20 lik diş ameliyatı

Sabahtan beri interneti talan ettim. En sağlam korku filmi bile bu kadar etkilememiştir. Arkadaşlar lütfen biri güzel birşey söylesin. Ölüyorum korkudan.

ben bu yazıyı ona yazdım

Nasıl da mutlu gibisin. Nasıl olur da mutlu gibisin? Umarim sadece gibisindir.

Hani çok istediğin birşey olur, sürekli onun hayalini kurarsın. O kadar çok hayal kurarsın ki sanki olmuşta hevesini almışsın gibi olur ya, işte öyle birşey oldu. O kadar boş geliyo ki şu an, olmasaydı da olurmuş diyorum. Halbuki son bi kac aydır kafamı meşgul ediyordu. Hayatta herşey zamanında olunca güzel. Benim için ise hayat hep rötarlı.

belki de gitmeni hiç istemiyodur ama durdurmaya gücü yoktur.

eskişehir

ne zaman ayrılsam senden bir yolunu bulup yine kavuştuk di mi? yapsana yine bi güzellik be.

tuvaletteyken afedersin, aklıma küçük emrah ın kız kardeşinin iç çamaşırını sevgilisinin evinde unutup, çocuğun da çamaşırı emrah'ın yüzüne attığı bi sahne geldi. hemen gugula 'emrah'ın kardeşi külot yazdım', vidyo çıktı lan. bazen düşünüyorum da ne boş beleş insanım.

dexter

dexter'ın kullandığı yaşlandırma tekniği on numaraydı. ama benim nezdimde yalçın çakır abimin paintle yaşlandırma tekniğinin tırnağı bile olamaz, hıh.

gecenin tek cümlelik özeti

götüyle inatlaşan donuna sıçar.

hayatta güçsüz olduğum zamanlarda hayat önüme hep yanlış olduğunu bildiğim ama hayır diyemeyeceğim şeyler sunuyor. her zaman çakıyorum bu sınavdan, bi gün gelir de mutsuzluğa rağmen zaaflara hayır diyebilirsem, işte o zaman olmak istediğim insan olacağım. ideal insan alahomora..

tayyip çin e başbakan olsa olabilecekler

umarım orda da en az 3 çocuk demez. düşünmek bile istemiyorum..

vampir tarafından ısırılan türkün ilk sözleri

ogluum kanımı yerde koymaaaaaa..

24 oldum, seni çok özledim, sen çook uzaklarda kalan derin bi yarasın. iyileşmiyorsun, kabuk tutmuyorsun, devamlı kanıyorsun. şu anda sensiz olmamalıydım. bensiz mutsuzsun biliyorum, ama benle daha mutsuz olduğun için seni sonsuza dek kafamdan, kalbimden atmam gerekiyordu. sen beni atmışsın. hissediyorum. senin için seviniyor, kendim içinse üzülüyorum. bugün 24 oldum, senle uyumalıydım bu gece.

sen kim misin? hatırlamıyorum, yüzünü, kokunu.. ama yaram iyileşmiyor.