bugün

facebook ismail yk hayran sayfasına, bir ismail yk sevmeyen tarafından düzenlenmiş saldırıdır. kendi tabiriyle anti-ismail yk'cı tartışma panosuna hakaret içeren başlıklar açıp, resmen hakeret ediyor. bir ismail yk hayranı ise bu hakaretlere sessiz kalamıyor.

başlık: dangalağın teki
ismail yk sevmeyeni:
HEPiNiZ SALAKSINIZ BU HAYVANIN NERESi SANTCI ANIRIYOR EŞEK GiBi BÖĞĞ iĞRENÇÇÇÇÇ NE KADAR KRO KIZ ERKEK VAR DiNLER ÇOK GEREKSiZ SÖZLER YAZAN ANGALAGIN TEKI ANTi-iSMAiL YK FAN SAYFAMA BEKLERIM BÖLE SIĞIRI KINAYAN COK :HAHAHAHAHAHAH
ismail yk seveni:
ÖKÜZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ aptallllllllllllllllll iSMAiL YK KAÇ SATTI SEN BiLiYOMUSUN GERiZEKALI MAL 450 000 YILIN SANATÇISI SEÇiLDi TABi SEN KENDiN HAYVAN OLDUĞUN iÇiN HAYVAN TARZINDAKi MÜZiKLERi SEViYOSUN SiE LEN ŞEREFSiZ!!!!

---

başlık: alahın krosu
ismail yk sevmeyeni:
HEPiNiZ SALAKSINIZ BU HAYVANIN NERESi SANTCI ANIRIYOR EŞEK GiBi BÖĞĞ iĞRENÇÇÇÇÇ NE KADAR KRO KIZ ERKEK VAR DiNLER ÇOK GEREKSiZ SÖZLER YAZAN ANGALAGIN TEKI ANTi-iSMAiL YK FAN SAYFAMA BEKLERIM BÖLE SIĞIRI KINAYAN COK :HAHAHAHAHAHAH
ismail yk seveni:
s.ktir len sen kimsin ismail yk nın tırnağı bile olamazsın booookkk çok şerefsiz 10 15 kişiyle adam yerine mi geçtiğini zanediyosun gerizekalı mal gebertirim seni öküz sen kimsinde ismail yk ya laf ediyosun allahın aptalı bi de tartışma konusu açmış MAL!!!!!!!11
ayrıca senden başka hayvan yok profil resmine bak ya hahahaha kus kus kus yaniii * =))))))))

bkz. http://www.facebook.com/group.php?gid=116458110273
bu hain saldırıyı uludağ sözlük olarak kınamamız gerektiğini gözler önüne sermiş hadisedir.

(bkz: olay yerine gelen vali tadında entry girmek)
(bkz: lol)

ayıp edilmiştir, tercihlere saygı duyulmaldır.
3 ölü 2 ağır yaralı 17 de yaralının olduğu saldırı.

(bkz: kendimi tutamadım)

(bkz: allah korusun)
olay yerinde 1 adet 7,65 mm'lik düğmeli beretta ve çok sayıda boş kovan bulunmuştur.*
türk müzik tarihine kahverengi harflerle yazılacak bir adamın, günümüz türkiyesinde en çok albüm satan adamın facebook hayran sayfasına yapılan sözlü, tartışma panosunda başlık açmalı, hayvanlı saldırıdır.

elem ve keder, bir o kadar da kahkahalarla kınıyoruz. ben öyle kınadım veya.
(bkz: ismail yk ya uzanan eller kırılsın kampanyası)
Allah belalarını versindir. *
ayıptırdır, günahtırdır. ismayil yk bile dinlese, insan insandır, saygı göstermek gerektir...
ilgili sayfadaki birkaç başka yoruma bakacak olursak:

- hiç biriniz benim kadar görmediniz. ismail abi benim dayımmmmmmmmmmm.....

(iki kişi tartşıyor, x y'ye bir şey yazıyor:)
x: LA MAL USAK anlamıonmu
y: kime dion sen onu lan *
- kardeşim ismail yk yı hepizinden daha cok seviyorunm

- hayır benim ismail yk sevgim hiiiiç anlatılmaz oldumu arkadaşlar ona göre yhani *
sonuç: ismail yk'nın kardeeş dayı, başarının altını, bastık gaza vurduk saza, şapır.
istanbul'da ilk ve orta öğretim (öğrenim miydi, hep karıştırıyorum) için 1 gün, bitlis ve antalya-kepez'de 2 gün okulların tatil edilmesine neden olan saldırı.

(bkz: lan bugün okul yokmuş alt yazı geçti)
"merhaba ismail yk senin dünyadaki en büyük hayranın kayseriye gelip şarkı söylemedin nihe bi kere geldin sanırım o gün benim okulum vardı gelemedim ama bu sefer kayserili ol kayseride yaşa mantı ye kabın ye ismail yk kayserili bir hafta kal alışırsın kayseriye seveceksin ne olur kayseriye gel gelmek istemiyosan haberlerdde gelmek istemiyorum kayseri çirin biyer diye gelme ama hala ben senin en büyük hayranını uzun yazdım diye belki okuman ama ben genede senin en büyük hayranınım"

şeklinde yorumları içinde barındıran gruba yapılmış saldırı..
tanım : yapılmaması gereken saldırı.

ulusözlük olaraktan, yapılan bu hain saldırıyı şiddetle kınamakta olduğumuz bildirmek isterim.
oysa daha allah belamızı bile vermedi, ya da şapır şapır yiyemedik birbirimizi, ben de henüz 90 60 90 olamadım, bunları halledelim öncelikle, değil mi ama?
ergenekoncuların işidir.

saldırıları yapanların profillerinde boş law silahlarının fotoğrafları tespit edildi!
bir son dakika haberine göre eylemi el kaide üslenmiştir.
ilgili grubun tartışma panosundan bazı başlıklar şöyle *;

-ismail yknin nesini beğeniyorsunuz
-sadece anırıyor hayvan
-allahın krosu
-dangalağın teki

alt alta okuyunca resmen cümle kurulmuş gibi oluyor. bu demek ki bu hain saldırıyı düzenleyenler birer adi suçlu değil. bu saldırı belli ki önceden planlanmış. kesinlikle örgüt işi.
(bkz: ismail yk nın tırnağı)
pompalı tüfekle gerçekleştirilenen şans eseri ismail yk nın kurtulamadığı saldırıdır. ayıp lan.
tebrik edilesi saldırıdır.

--spoiler--

AYRICA iSMAYiL ABi VE CAN-KAN ABiLERiMiZDEN SONRA MATALiKAYA OLAN HAYRANLIYIMIZIDA BELiRTMEDEN GEÇEMEYECEYiM. AMA MATALiKA DiNLEYENLERi SEVMEM ZATEN ONLAR GERÇEK MATALiKACI DEYiLLER. KONSERLERiNE GRi TAKIM ELBiSE PEMBE GÖMLEK iLE GiTMEMi YEDiREMEYiP VEDE KISKANIP BENi DIŞARI ATTILAR. HERNEYSE KIZLAR BU ARADA EMESEN ADRESiMi VEREYiM KRAL TVYEDE MESAJLARINIZI EKSiK ETMEYiN.

http://www.facebook.com/b...6458110273&topic=8670
--spoiler--
içimden alkışlamak gelen saldırıdır.
(bkz: ismail yk dinliyorum hoperlörlerim kapalı)
güncel Önemli Başlıklar