bugün

entry'ler (251)

galatasaray ın küme düşme hattında olması

düşmese bile kesinlikle evrim geçirmesi lazım bu takımın .

ricardo andrade quaresma bernardo

bir yıldız tekniğine sahip bir amatör sinirinede sahip futbolcudur aynı zamanda.

sevgiliye hitap biçimleri

çiçeeeeeeeeeeeem .

sözlük yazarlarının itirafları

yazarların bazen saçmalamasıyla boku çıktığı için sözlükten soğuduğum olmuyor değil .

yıl oldu 2011 ama ben hala lost izlemedim demek

insanlık halidir olur neden olmasın ?

ama şidddetle tavsiye ederim izlenmesi gerekir.

ama ben izledim. ~ (bkz: gereksiz bilgi evet)~

sözlükten şutlanması istenenler

sürekli yazarları eksileyen zihniyetteki yazarlara bayrağı tutturrup önden salmak en iyisi kanımca.

sevilmediğini bile bile bir insanı sevmek

sevgilerin en zoru ama belkide en içtenidir.

recep tayyip erdoğan ı sevmeyen insan

biri bana mı seslendi?

yazarın eski entrylerini eksilemekten zevk almak

niye bu kadar çok yazar var canım sözlüğümüzde madem yeni girdiğim entry i begenmedin onu eksile ne istiyorsun eskilerden.

bu nasıl fantezi lAn.

hanım tüfeği getir bizim çocuk...

5 nisan 2011 inter schalke maçı

bu saatten sonra bana inter diyen ilk kişiyi nihat doğanla yatağa sokarım . sinirlendim evet .

üç büyük yok tek büyük fenerbahçe

(bkz: adam haklı beyler) dedirtti.

fenerbahçe

aştır aşkın nasıl tarifi olmazsa fenerbahçeninde tarifi olmaz. sizi çok üzsede hep seversiniz çok seversiniz

fc internazionale milano

bu yıl schalke den hemde kendi sahasında 5 tane gol yiyen takım bırakın şampiyonlar liginde kendi liginde bile oynaması ayıptır günahtır.

(bkz: yapma inter)

beşiktaş seninle ölmeye geldik gülmekten

yazık bu bjk taraftarlarına 2 3 yıldız getirdik dediler taraftarları kandırdılar . eee ne oldu ortaaaaam şimdi diyenlere tek sözüm var . onların yıldız olduğu yerde sen gökyüzüsün alex

kuddusi müftüoğlu

fb bursa maçını katletmiştir. sen kalk izmirden istanbula maç izlemeye git karşında böyle bi hakem bul ve geldiğin için pişman ol.

ilk kez gidilen bir kentin otogarında hissedilen

ilk hissettiğim duygu her zaman sevgilinin sarıp sarmaladığı vüdumunun üşümesi ve onun akabinde gelen tarifsiz yanlızlık. hiç birşeyden zevk alamamak ise herşeyden beter işte.

(bkz: dugsalla bağladım dağılın)

keşke olmasaydı denilen şeyler

birine bağlılık duygusu.

fb nin geleneksel galatasaray yatacak söylemleri

trabzon un son oynadığı maçlarda ki malum performansı ve gs li futbolcuların bazılarının aşırı gaza gelmesi * en başta örnek arda . ve bazı futbolcularında hagi den kurtuldukları için sevinç içinde olmasından dolayı * . ve ayriyetten trabzona yenilirse bir kaç milyon fb li nin ağzına yapışak olan gs maçı sattı damgasından kurtulmak için bile yenmeli yenebilir yener yener .

yazarların ezberledikleri ilk yabancı şarkı

aerials - system of a down

en iyi entryi yarın silik olarak görmek

canım sözlüğümüzün canım modlarının neden olduğu ibretlik hadise.

efenim diyelim ki bugün çok iyi baya şuku alan bi entry girdiniz yarın bi bakıyorsunuz silik yazısının yanında parantez içinde 1 yazıyor . ulan hangisi bu diye düşünmeye fırsat vermeden tıklıyoruz . sonra ne görelim dün benin en iyi entry imdi dediğiniz ohhh topladım şukuları dediğiniz entry silik yemiş.

çok can sıkıcı durum çooooookkkk...