bugün

kisaca,
(bkz: S O A D)
amerikan milliyetçiliği ardına sığınıp, sitelerinde ve forumlarında türkler aleyhine açıklamalarda bulunan, sonra da sorulduğunda biz öyle bir şey yapmadık diyen ama inanılmaz güzellikte şarkıları bulunan ermeni nu metal grubu...
bi kliplerinde kapıda köpekler ve türkler giremez diye yazar. türkleri her fırsatta aşağılarlar. ama 2005 in en iyi grubu seçilmiştir. cıgaro, psycho, aerials güzel parçalardır.
(bkz: mavi kitap)
(bkz: kuru gürültü)
bateristleri john dolmayan'in 5 yasinda uyuyamadigi için annesinin yanina gittigi ve 5 dk sonra yataginin kursunlandigi, abimizin ölümden döndügü rivayet edilir.
(bkz: armenia)
müzigine bayıldıgım dinlemeye doyamadıgım türkiyede asla konser vermeyecek olan grup.seslerini duydugumda kafamda yaratıgım soad ile tiplerini görünce dumura ugradım. (bkz: igrencsin)tüm albümleri dinlenebilir olmakla birlikte bush a savaş çıkaracagı için dava açmış oldugunu duydugum resmi siteleri harkulade grup. http://www.systemofadown.com
sistem karşıtıyız parolasıyla yola çıkan fakat sistem yandaşlığı yapan sözde ermeni soykırımı palavraları atarak bu ne yaman çelişki böyle dedirten boş müzik icra eden grubumsu...
Konserinlerin girisine "Turkler ve kopekler giremez" yazan amerikan yalaği ermeni metal grubu.
yaptıkları siyasetle ilgilenmediğim grup. sonuçta müzik evrenseldir. kişisel görüşleri beni alakadar etmez. solistlerinin * muhteşem bir sesi vardır. o yüzden kendi şarkılarını o dışında kimse hakkını vererek söyleyemez. **
misal ;
(bkz: aerials) (bkz: spiders) (bkz: chop suey) (bkz: forest)
spiders,aerials,atwa disinda guzel sarkisi bulunmayan boktan nu metal grubu.
[kat: müzik grupları]
[kat: metal müzik grupları]
[kat: ermeni ünlüler]
şarkıları dinlenesidir, ancak siyasetleri hiçbir türkiye cumhuriyeti vatandaşı tarafından tasvip edilmeyen gruptur. kesinlikle bandrollü cdleri alınmamalıdr, aksi halde gruba destek verilmiş olunur dolayısıyla da savundukları soykırım iddiasına ki bizler bilinçli vatandaşlar bunu istemeyiz.
müzikle siyaset tecrübeyle sabittir ki hiç bir zaman birbirinden ayrılamaz yani laikliğe *benzemez bu, birçok sevdiğimiz türk grupları da bugün ülkemizde düzeni destekleyen ya da düzene karşı şarkılar bestelemektedir.

(bkz: solda güneş yükseliyordu güneye giderken)
(bkz: ah devrimim benim nedir senden çektiğim)
(bkz: sen ey partizan beni de götür dağlarınıza)
(bkz: özgürlüğün ülkesi adaletin temsilcisi teröristlerden kurtar bizi)

dolayısıyla bir grup savunduğu görüşü şarkılarına yansıtır.

Ancak system of a down tüm bu itici özelliklerin yanında esasen kaliteli bir nu metal * grubudur, dinlenesi kaliteli müzikler üretmektedirler. Kişilikleri yüceltilmediği sürece müziklerinden mahrum kalınmamalıdır.
'parçalarını deli gibi dinlerim, türkiye'ye gelirlerse, çok fena döverim' sloganıyla hareket etmemiz gereken topluluk...
marijuana'nın yasallaştırılmasını isteyen, türk düşmanı bir grup. albümlerinin dinlenmesi ama para verilmemesi gerekir. müzik evrenseldir deyip, kitlesel takılan türk'e benziyen tipler. Serj'in dedesi'nin dedesi kayseri ilimizde yaşamış olduğunu duyduğum, sürekli çıkış içinde olan adı güzel grup.
ermeni tohumları olup sürekli türklere küfür eden ve konserlerine köpeklerin ve türklerin giremiyeceklerini belirten gruptur.
Ermeni olduklarına bişi demediğimiz ancak her fırsatta Türk düşmanlığı yaptıkları için nefret ettiğimiz işe yaramaz grup. işin ilginç yanı hala "efendim bizi görüşleri ilgilendirmez biz müziğe bakarız" diyen duyarsız ve vicdansız gençlerimize ise ayrı bir gıcıklık duyarız.
korsan cdlerinin alınması, cogaltılması ve dagıtılması son derece caiz grup.
müzik dinlenilir ama verilen para küfür olarak insana dönmez.
kendilerini ermenistan'dan araklamis bir grup. hiperaktif gecen bir gunun tamamlayiciligi rolunde cok basarilidirlar..
müzikleri de kendileri de boktan olan grup. aynı korn gibi özentileri kendine çeker.
Nedense ülkemizi ve insanlarımızı sürekli yeren fakat yüzsüzlüğümüzün son haddi ile destekleyip türkiye'ye beklediğimiz grup...
24 nisan sözde ermeni soykırımını anma günü nedeniyle Washington'da Türk Büyükelçiliği önünde konser verecek grup.
Türklere düşmanlıklarini belli etmeden önce az bir kitlenin bildiği gruptur.
Sözde Ermeni soykırımı ve Türk düşmanlığı ile ünlü olmuşlardır. Ve resmen bu yolla parayı vurmuşlardir.
işin acı tarafi gerçekten çok iyi müzik yapan bir gruptur. Kendim albümlerini severek dinlerim. Yani bu tip yollara başvurmasaydi, ünlü olurlardi yine. sadece zamana ihtiyaçlari olurdu.
Ama bir arkadaşımızın yazdığı gibi albümlari satılmamalı Türkiye'de. Albümlerini download edin, korsan alin! Korsan albumunu almanizi tavsiye edeceğim tek gruptur.

Her yıl Türkiyeye gelecekleri diye haberleri dolaşır. Bizim bazi fındık beyinli, * organizasyoncularimizda onlara istedikleri parayı vermeye razıdır.
Ama bilmedikleri bir olay vardir. O da soad'in istesede Türkiye'ye gelemeyeceğidir.
istenildigi kadar güvenlik önlemleri alınsın, o gruba sahnede bir sey olur.
Bizde o an ADI gibi SiSTEMiN NASIL ÇÖKTÜĞÜNE şahit oluruz.
dinlemeye başladıktan sonra türk düşmanı olduğunu öğrendiğim ermeni grup.. türklere düşman olan bu grup türk pasoportuna sahip ermeni asıllı arto tunçboyacıyanla çalışmıştır. grup ilk dönemler slayer'ın turnelerinde alt grup olarak sahneye çıkmıştır.
içinde türklere küfür eden şarkıların geçtiği cd lerinin elden ele dolaştığını üstüne üstlük bu şarkıların okullarda söylendiğini gördükçe sinir krizleri geçirmeme neden olan grup.
güncel Önemli Başlıklar