bugün

entry'ler (40)

risk nedir

olacagından tam emin olmayan bir işin olmaması halinde büyük zarar görceği işi yapmaK.

ekşi den geldim lan ben artistlik yok

kardeşim neden geldin.haydi yallah demek daha iyi olur.

pascal nouma

fener maçıyla yaptıgı hareketle insanları şok eden kudurmuş kafa 1500 olan oyuncu.

oruçlu kafa

kafa bangır bangır döner insan yatmak ister ama yatamaz insanı delirten bir haldir.

deivid de souza

fenerbahçenin 2007_2008 yılında çosan sonra kaybolan brezilyalı orta seviye bir oyuncu.

silkroad guild

silkroadda guildle uğraşmak resmen eziyettir ordan oraya uğraşır durursunuz ama sonuç hüsran olmasa bile ilerki zamanlarda o kadar uğraş verdiginiz adamların guildden cıkması sizi delirtebilir.

recep ivedik

berbat esprileri ve argolarına rağmen milyonlarca kişiyi sinemaya çeken rezil rüsva bir filmdir.

kurtlar vadisi

yıllardır kanal d show ve şimdide starda gezen türk erkeğini tv başına kilitleyen güzel bir dizi.

ezel

ay yapımı tarafından yapılan film reytingleriyle ortalıgı dağıtmakta ramiz dayısıyla ekol olmaktadır.

rusça başlık açmak

uçurulmak isteyen yazarın yapTIGI mantıksız bir davranış.

travian

önceden 700bin üyesiyle muhteşem bir grafik yakalayan oyun gittikçe saçmalayarak 100bin üyeye düşmüştür.

han savaşları

gameturk tarafından yapılan bu oyun tamamen insanlara ilk wip verip kral etmek sora wipini alıp nobluğa sürükleyen oyun.

knight online

Silkroad ve wow olMadan önce mmorgpun baştacı olan şimdilerde sürünen bir oyun.

metin 2

berbat grafikleri ve -12 yasındaki oyuncularıya milleti aptallık tuzağına düşüren oyunu firmasının adının bile belli olmayan oyun.

bumin kağan

göktürk devletinde hükümdar olan kağan yaptıgı başarılarla göktürkün altın devrini başlatmıştır.

mustafa kemal atatürk

Türk milletine yaptıgı kahramanlıklarla dünyada efsane haline gelmiş bazı gericilere karşı kendini siper olarak atan atamız.

buğra

benim adım buğra olmakla birlikte çok güzel bir addır.anlamı erkek deve erkek aslandır.

matematik

en yoğun olarak lisede karşımıza cıkan hocaların nedense her sınavda en zor zoruları sordugu kafayı allak bullak eden nefret edilesi bir ders.

jennifer lopez

muhteşem kalçalarıyla insanın azmasına sebeb olan kliplerindeki taş gibi pozlarıyla her tarafı yıkıp geçen müthiş bir kadın.

angelina jolie

muhteşem dudakları ve bazı yerleriyle milletin ağzını sulandıran sevişilmek istenen bir kadın.