bugün

entry'ler (116)

fototurgut

yönetmenliğini ömer faruk sorak 'ın yaptığı "aşk tesadüfleri sever" isimli filmde adı geçen nostaljik bir fotoğraf stüdyosudur.
aynı zamanda http://www.fototurgut.com 'da tesadüf konulu bir fotoğraf yarışması da düzenlenmektedir.

foto turgut

yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak 'ın yaptığı "aşk tesadüfleri sever" isimli filmde adı geçen nostaljik bir fotoğraf stüdyosudur.
Aynı zamanda http://www.fototurgut.com 'da tesadüf konulu bir fotoğraf yarışması da düzenlenmektedir.

uludağ sözlük

zaman zaman sol frame de bekaret üzerine okadar fazla entry görülür ki inci sözlüğe mi geldim diye şaşırılır.

yeni yıla yalnız girmek

4 ayrı şehire dağılmış harika dostlarınız ,bir sevgiliniz ve mutlu bir aileniz olmasına karşın olasılık teorisinin sınırları zorlanmış ve böyle bir gecede yalnız kalmamışsanız benim kadar şanssız değilsinizdir...

yaran yanlış okumalar

yalan yanlış okumalar.

turkcell

4 lirası zaten sabit olmak üzere toplam 10 liralık faturamı 9.80 liralık vergi ile ödüllendirmiş ve beni ücretsiz konuşmalarımı kullanabilmek için bu 20 liraya yakın faturayı ödemek zorunda olduğum gsm şirketi.
seviyorum bu ülkeyi...

uyuyan insana yapılabilecek işkenceler

öncelikle sakin olun ve usulca aynı tonda ve aynı aralıklarda ismini söyleyin.defalarca ...

ben bu yazıyı sana yazdım

Yağmur şarkıları olarak ayrı bir tür oluşturulmalı bence ... Hani uykunuzu iyi alıp kalkmışsınızdır sıcak bir yataktan loş ışıklarla aydınlanan odanız size farklı bir güzellikte gözüken ender günlerdendir o gün. Pencere kenarında elinizde bir fincan kahvenizle çay da olur hiç farketmez o an sıcak birşeyler yudumlamanın keyfi... manzaraya nazır o pencere kenarında düşünmek dakikalarca...genlde ezginin günlüğü yada düş sokağı sakinleri çalması beklenir bu günlerde... Şehre düşen ilk rüzgar ve ardından gelen yağmur ıslanan yollar arabalar ağaçlar insanlar... Toprak kokusuna değinmeyeceğim hiç , nekadar popüler olduysa okadar nefret ettim en sevdiğim tatlardan.
Ardından hoş bir koku gelir mutfaktan hafif tıkırtılar eşliğinde buzdolabı kapısı ve altı yakılmış bir demlik çay sesi beraberinde melankolik bir şarkı mırıldanan bir sevgili ya da bir dost artık evde kiminle birlikte yaşıyorsanız... Hergün daha da monotonlaşan hayatınızda en farklı hissettiğiniz sabahlardan biridir bu sabah. Kitap okuyasınız gelir o pencere kenarında , aşık olasınız gelir çıkıp yürürken rastladığınız bir insana yağmurda ıslanmış saçları ve üşümüş elleri. Hayatın tüm klişelerini bir yana bırakıp onunla evinizde pencerenizin kenarında sıcak birşeyler içip sohbet etmek istersiniz ama film ve kitap dışındaki hayatlarda buna yer yoktur malesef, ve nefret edersiniz başkalarının yüzünden yıkmak zorunda kaldığınız hayallerinize gerçek olmadıklarını anlatırken bulursunuz kendinizi.
Aynı günün akşamında rüzgar arkadan sizi iter evinize ve ayaklarınızın altına serilmiş kuru yapraklarla örtülü bir yol. Polarınız , kulaklığınız , çantanız hepsi tamdır o akşam. Mühendisliğin(opsiyonel) ezici(bence) derslerinden sonra başınız önde evinize yürürsünüz...
Ben bu akşam evime yürürken yerdeki kuru yapraklara bastım sen yanımda yoktun...

edirne de sahur yapıp ığdır da oruç açmak

(bkz: uyanıkspor)

netteki hız farkı

nuri isminin turkcell isminden çok daha fazla dile getirildiği reklam kampanyası. hayır ikili diyaloglarda kişinin adı her cümleden sonra zikredilmezki.

parayı bulunca nick değiştirmek

2154- - 2154$ .

dudağın kenarından öpmek

vitamini zaten kenarındadır.

radyo uludağ

yasasin yeniden secretcode ile yeniden online olan radyodur.

contorium

contorium adı altında sözde gizli bir element
ve ilgili video.
http://www.facebook.com/v...v=130519407239&ref=nf
facebookta gelen ilgi çekici etkileyi fakat yalan olduğunu düşündüğüm aşırı şüpheci bir yaklaşım.
ama insan bi işkillenmiyor değil.

bir sonraki zanlı sureyi planlamak

dikkatli bakın zammi sure dir o.

etrafın sarıldı sure teslim ol.
(bkz: şüpheli sure)

radyo uludağ

an itibariyle shashkin ile online olan radyodur.

yaran facebook grupları

Kavak yellerindeki ASLI en sonunda mineylede çıksın diyenler.

vatandaşın biz böyle bir millet değiliz isyanı

sel sonrası ortaya saçılan malları insanların tıpkı amerikadaki elektrik kesintileri olduğundaki gibi yağmalaması ve bunun üzerine gerçekleşen doğru önermeli bir isyandır.Zenginleri,güçlüleri(güç-ten kastım çok açık..) dahi çalarsa bu ülkenin,yoksulu neler yapmazki.
(bkz: balık baştan kokar) !

maç sonrası sözlükte entry girilen başlıklar

maçlardan sonra televizyon kanallarında görülen programlarda doğru orantılı olarak artan bir olaydır.

fatih terim

an itibariyle konuşmak istemiyorumuş söylentisinin yayıldığı milli takımlar teknik direktörümüz.