bugün

sevdiği entry'ler

türklerin kendini gömme içgüdüsü

üstteki gibi akp liler yüzünden iyice arşa çıkmıştır. konu ne amk adam gelmiş cehape falan diyor hala. ulan cehape kaç sene iktidarda kalmış adamlar en son 1950 de iktidar oldu. 1950 ile 2022 arasında tüm iktidar sizin kafadaki sağ çakma muhafazakarlarda idi. chp iktidar iken okullarda kağıt yoktu hala deri üzerine yazılıp çoğaltılıyordu kitaplar * elemanın hastası olduğu adamın tüm oğulları tüm kızları abd de avrupada okullarda okumuş. onlarda mı cehape li yoksa ?

bu boş kafaları geçelim ben size bir fıkra ile anlatayım durumu. adamın birisi cehenneme düşmüş başlamış gezmeye. devasa kazanlar varmış içlerinde insanlar kaynıyor böyle çığlık çığlığa. her kazanın başında da 1 tane zebani varmış kazandan kaçan olmasın diye bekliyor. 1 tane kazanın başında kimse yok adam merak etmiş sormuş "bu kazanın başında neden kimse yok" diye. şeytan açıklamış ; o türklerin kazanı. birisi tam kaçacak duruma gelince aşağıdakiler onu geri çekiyorlar o yüzden başında kimseye gerek yok demiş. yani bizde başarılı olanı çekememe durumu hat safhada. herkes kendi içinde kendisini başarısız ve ezik görüyor ama dışarıya karşı konuşmaya gelince herkes holding ceosu olabilecek potansiyelde. içinde kendini bir şey olarak göremeyen adam ağzından ne dökülürse dökülsün başarılı olamaz zaten.

mesajını okumadan siliyorum diyen insan

Acılarını dindirmek için dinlediği Serdar ortaç şarkıları etkisinde kalmıştır.

(bkz: çektiğim mesajları okumadan atacakmış)

Canıma minnet deyip geçin.

abuzer kömürcü

görsel

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

Gidip sportif kıyafet alalım. Adam takım elbise giye giye, göre göre baymıştır.

geceye enstrümental bir müzik bırak

https://youtu.be/Ry4BzonlVlw

Muhteşem ötesi!

daltonlar çeneli erkek

Özer aydoğan karikatürlerinin tüm kahramanları.
görsel
görsel
görsel
görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatım tam olarak bu şekil geçiyor.

görsel

frank lucas ı bir görselle uyandır

görsel
Buradan devam lucas şeyhin taharet bezine sıkı sıkı sarıl.

kpss b

4 yıl üniversitede okuyorsunuz; mesleğiniz ile ilgili kamu görevine girmek için türkçe, matematik, tarih ve coğrafya sorusu çözüyorsunuz. ''kardeşim zaten biz üniversiteye girerken bu derslere ilişkin yetkinlik konusunda ölçülmedik mi?'' diye sorasım geliyor burada. burada bir sorun yok mu sizce?
(bkz: #43860774)
(bkz: #43860849)

1 temmuz 2021 doğal gaz zammı

Memlekette kör tuttuğunu sikiyor, bir de götünü açıp köre doğru koşanlar var. Tüm tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışan kızanlar gibiyiz. Hayırlısı olsun.

türkiye ligindeki maçlar ile ilgili müthiş iddia

gayet mantıklı.
kimse kusura bakmasın.

görsel

https://twitter.com/enzof...tatus/1392386563909296133

27 mart 2022 büyük istanbul depremi

1564 doğumlu olan el serhendi(imamı rabbani) efendinin 2000 - 2700 yılları arasında zamanda yolculuk yaptığını söyleyerek yazdığı üç ciltlik kitabın kaybolmayan bir cildinde geçen iddadır.

Yolculuğun türkiye ile ilgili kısmında Kanal istanbul projesine de değinen imamı rabbani 27 mart 2022 de 'istanbul cehennemi' adını verdiği depremden bahseder ve 3,2 milyon kişinin öldüğünü, kayıp ve göçlerle birlikte istanbul nüfusunun 6 milyona düştüğünü anlatır. Artık hakkımızda hayırlısı.

görsel