bugün

entry'ler (15)

ist ank izm esk hariç nerede üni okunur

Gencler cok kararsizim daha sinavada girmedim ama vasat bi uniyede gitmek istemem.

şampiyon beşiktaş

Şehitler...bska bisey demicem

hiç sevgilisi olmamış kişiye hiç öpüşmemiş demek

Yalan payı fazladır sevgilim yok ama öpüstüm.

bandırma kerhanesi

Vay mk memleketim egitim yuvasini bilmiyorum izmirde oturuyom beyaa.

bir ayakkabının 400 küsür lira olması

Bayram Arefesi gelmis demektir gecen sene ayvalikta ayakkabicinin birine girdim adi lazim degil mahmutpasali baktim ayakkabiya dedim heralde 30-40 lira bisey dayiya sordum ne kadar dedi 130 yeah amk hadi kacalim gencler burdan dedim gittim lottodan 100 liraya aldim hala da giyiyom.

25 yaşını aşmasına rağmen hala sevişememiş erkek

Bu erkek esra erola cikip hala bakirim diyen sunepe mal erkeklerdir bi ipi dogrultamazlar.

izmir

Sokakta çıplak gezinseler umrumda olmaz dediğim yerdir burada her sey normaldir buraya gelenler belli bir sure sonra bu duruma alisirlar turkiyenin en rahat ve en guzel kizlarinin oldugu yer izmir kizlari kankaliktan yanadir bosverin kanka olun her pisligi yapin.

üniversitede kız tavlama teknikleri

içi para dolu cüzdanınızı yere düşürün paralar sacildi önce bi kiza bakin bakalim kizin suratta bi degisiklik varsa kesin düşürürsünüz.

kürtlerin prezervatif kullanmadığı iddiası

Kürtler inşaatA adam yetistirmek icin takmazlar cogunun yukari mahalledeki cingenlerle iliskiye girmislerdir bildigin tepecik.

türklerin kaliteli dizi çekememesinin sebebi

Bahçivan uşak seklinde gelisim sağlanmistir ask iliskiye girmekten ibarettir.

aziz yıldırım

Yıldırım gibi çakar arı gibi sokarVitov sikevim belanı.

köpek yerine sahibinin saldirisina uğrayan vatanda

Sadece turkiyede ve Adana da olan durumdur.

izmir in en yaşanılabilir ilçesi

Dikili en güzel kızlar burda yazin bi bska.

ilk seks teklifi nasıl yapılmalı

Teklif etmeye gerek yoktur zaten niyet bellidir at yatağa gitsin.

dikili

Son yıllarda bi hayli gelişmiş olan ilçedir dikili kökenli insanlar bi hayli azdır genelde memur ve işçi kesimidir mekanları eğlence yerlerinde bi artış vardir son yıllarda Arı köylü keko istilasına uğramıştır.