entry'ler (139)

eskişehir

Haftasonunu geçireceğim şehir. Takılmak isteyen kızlar yazsın beraber takılalım.

pubg mobile

son güncelleme ile anasını ağlatmışlar bunun. hayvan gibi kasıyor oyun. çok değil bir sene önce cayır cayır oynatan bilgisayar şimdi açmıyor bile.

pubg mobile

yayınlarımda bana eşilk edecek takım arkadaşları arıyorum. emülatör kullananlar tercihimdir ama mobilde iyi olanlar da gelebilir.

twitch

yayınlara başladığım mecra. ağırlıklı olarak pubg mobile oynuyorum. sözlük mecrasından desteklerini bekliyorum.

https://www.twitch.tv/broreddead

pubg mobile

işbu oyunu da, bu oyunun çin yetkililerini de, türk yetkililerini de eşşekler siksin. sunucu değiştirmeyi kısıtlamayı akıl eden mühendisin ayrı, sunucu değiştirmek için destek hattına bağlanırken otomatik cevaplarla bir sike derman olmayan yapımcıyı ayrı siksinler. amına koyayım ben böyle oyunun.
lan yeni hesap açıyorum. açarken avrupa seçtiğim halde hesabı açtığımda güney amerika sunucusunda buluyorum kendimi ve değiştiremiyorum. kimseye de ulaşamıyorum. oyunu bırakma noktasına geldim lan.

hans zimmer

üretkenlikte çığır açan müzisyen. arkadaş her taşşaklı filmin arkasında bu adamın muhteşem müzikleri. hemde seviye hiç düşmüyor. 10 yıl önceki filme yaptığı müzikle geçen yıl arasında kalite olarak fark göremiyorum. hatta gittikçe hafiften arttırıyor kaliteyi. clint mansell de müthiş müzik yapıyor ama bu adamın üretkenliği, çoğu filmin müziğini yapması adını daha fazla ön plana çıkarıyor.

bana göre hans zimmer üretkenliğiyle mozart a, clint mansell de kalitesiyle beethoven e benziyor.

son olarak. aga ben bu adama tapabilirim.

ekşi sözlük

Bok gibi olmuş sözlüktür. Entry numaralarını kaldırarak büyük mallık yapmış, Uludağ sözlüğü sözcükler arasında birinci sıraya koymuşlardır.
Yaşasın uludağ sözlük.

bir üniversite öğrencisinin aylık masrafı

2009 da ayda 300-350 liraydı benim için. yurt, yemek, eğlence! dahil. yurt özeldi. krediden gelen 200 ü direk yurda verirdim, 100 lirayı da artık babam, dayım, annem kimde olursa o yollardı. yazılanlara bakıyorum da amk biz yaşamıyoruz bile. sadece varız.

mobil platformda adam gibi futbol oyunu olmaması

ios ve android gibi mobil platformlarda olan durum. pes 2011 bok gibiydi. 2012 de bok gibiydi ama 11 e göre iyiydi. daha sonra konami mobile oyun çıkarmayı bıraktı.

fifa ise 2010 da dandik de olsa bi oyun yaptı. 11 i es geçip 12 de çok güzel bi oyun yaptı ama oyunun online kısmı yoktu. 13 de online kısmı yaptı ama onu da androide çıkarmayıp milleti boktan iphone lara mahkum ettiler. 14 ise çok güzeldi fakat android tarafında yine online yoktu. ios tarafını bilmiyorum.
ve gelelim 2015 e. beklentim büyüktü ama ea büyük kazık attı ve sadece ultimate team oyunu çıkardı.
takım seçip maç yapma olayını ve online kısmını es geçti taşşak geçercesine.

kısacası şunu söylemek istiyorum. 2000 ve hatta daha pahalıya satılan telefonların hiçbir espirisi kalmıyor benim için. o kadar reklam yapılıyor bu seferki telefon daha donanımlı. yazılımımız jilet gibi vs. e amk oyun farkı olmadıktan sonra s3 ile s5 in, 5 ile 5s in arasındaki farka para vermeye değer mi ? benim için değmez.

sadece telefonundan adam akıllı futbol oyunu oynamak isteyen bir telefon kullanıcısı.

ciddi ciddi kemal sunal filmlerine gülen tip

değerinin bilinmesi gereken bir tip.

çok mal var memlekette çoook..

fifa 14

mobil için google play store dan kaldırılan oyun. lan parasını verip satın bile alamıyorum. bi yardım edin.

kürtler istanbul u terk etse olacaklar

ekonominin anası bellenir. lan o kürtler iş gücünü karşılıyor istanbul un, hatta türkiye nin. kürtler gitse ne olacak, ofislerde birbiriyle yiyişen dingiller mi çalışacak sanki fiili işlerde. hadi bi inşaata gitsinler, bi tersanede çalışsınlar bakalım ertesi günü sağlam çıkabiliyorlar mı ?

konyayı görmeyip adamım diye dolaşmak

tramvayına binip de sik gibi yolculuk yaptıktan sonra konya yı övücü entryler girip adamım diye dolaşmaktan iyidir.

türbanlı dizi karakterlerini görme huzursuzluğu

huzursuzluk ve iticilik. hele hele atv nin dizilerinde oldukça yaygındır. eee damat dediğin yalaka olmalı dimi ama.

kocaeli yi konya dan iyi sanan mal

şehirleri bilmem ama insanları olarak kocaeli insanları konya nın insanlarından iyidir diyerek farklı bir boyut kazandırdığım karşılaştırma. konya da bulunduğum için aslında kocaeli de konya dan iyidir diyebilirim. konya yı ve konya lı yobaz insan sürüsünü anlatmama gerek kalmadan anlatmışlar zaten. gerisi sizin midenizin genişliğine kalmış. orrayyt..

allah

varlığına inandığım ama sistemini ve adaletini sorguladığım ve hatta karşı geldiğimdir. bu kadar büyüksün ama çok komplekslisin. adil değilsin ama adil olacağım diyorsun. sabret deyip binbir bela veriyorsun.
bunları başıma kötü şeyler geldiği için ya da istediğim şeyler olmadığı için yazmıyorum. allah dediğiniz böyle birşey işte..

nikola tesla

Abartılmıyor. Hakkı yeniyor.

25 ekim 2014 real madrid fc barcelona maçı

barcelona nın aldığı maçtır.

(bkz: üçün biri)

çakma katalanlar 'hala' öğrenemediler real madrid in en iyisi olduğunu.

hala madrid, hala ronaldooo..

mehmet pişkin

mal turnusolu bir adamdır. ölümü üzerine yapılan yorumlara bakıyorum da memlekette ne mal adamlar var diyorum.
adam hepinizin amk diyip gitmiş, şurada yazılanlara bak.

behzat ç

ağustosun sonunda başladığım ve şu günlerde bitirmek üzere olduğum dizi.

kısaca belirtmek gerekirse, cinayetler dizide oldukça fazla yer kaplamış ve bu dizinin karakterlerine inmeyi geciktirmiş.
behzat ç nin hal tavır ve davranışları oldukça abartılı ve irrite edici. hani normalde böyle bir adamı sevmezler, sikerler.
behzat çok sevilmiş, bizden biri gibi demişler. aga o işler öyle değil. behzat ç bir asker çocuğu. bu bir. torpil ile polis olmuş bu iki. başına birşey gelmemesi için abisi ve annesinin destekleri olmuş yoksa teşkilatta bile durabilecek adam değil bu da üç. kısaca bu adam bizden biri değil. en azından ben kendimden görmüyorum bu adamı birader.

başına gelen belalar ve dertlerin çoğunluğu da kendi aptallıkları, hataları ve inadı yüzündendir.
sevmediği bir kadınla evlenmiş ve boşanmıştır.
vakti zamanında sikip bıraktığı bir kadından bilmediği kızı olmuş ve bu kız berna yı öldürmüş. bununla yaşamak zorunda kalmış.
sikik sikik tavırları, asabiyeti ve inadı yüzünden çevresindeki insanlara zararı olmuş sarhoşun tekidir.

aklıma gelmişken söyleyeyim. selim hastanedeyken behzat selim e değermiydi bizi satmaya dediğinde selim den aldığı cevapla göt olmuştur. sen adamı hor gör, küfür et, sahip çıkma, sonra değer miydi diye sor. siktir git amk.

velhasıl kelam behzat ç adlı karakter haricinde cillop gibi karakterleri olan dizidir. haa bizim millet sırf behzat var diye sevdi bu diziyi. e ne olacak, herkes kendi gibi olanı sever. ayyaş, öküz, sorumsuz, şerefsiz...