bugün

entry'ler (145)

7 aralık 2012 ahmet mahmut ünlü nün tahliyesi

sevindiren haberdir. iddialara tek tek cevap vereceğinden eminim, zaten cezaevinde gayet kendinden emin ve rahattı. gözün aydın be hocam, allah senle olsun.

edit: nereden biliyon diyenlere gelince adalet personeliyim de oradan. hadi bakam naş. *

trolleri moderasyon koruyor sanan tip

belli oranda haklı olan tiptir. herkes için geçerli değildir.
mesela hbbia, mesela bluevelve ya da merhaba ben pembe tolga. bu adamlar sözlük içinde ayrı birer aktivite alanı olan insanlar. hatta bir ara şu çok sağlam troller arasındaki birinin, modlardan birisinin fake'i olduğunu ileri sürmüştü ekşi sözlükte bir yazar. sözlük ne kadar kaynarsa o kadar entry. korumaktan kasıt, zaten burası bir ticarethane, işlerliği olması lazım, bunu sağlayan adama kuralları esnetmekte zarar yoktur.
hem korusa ne olur? korusa da sikime korumasa da. doğruya doğru, sözlük babamın malı değil ya.

entry silinir diye screenshot alan tip

yeni cins bir manyaklık akımının öncüsü olan tiptir.
mal mısınız lan? iki satır boktan yazı işte, silinse ne olur amk?

erkin koray ın sesinin berbat olması

yanlış bir tespittir.
kulak zevkine sıçayım, sana puanım 1 kanka. *

havva nın adem e söylediği ilk cümle

(bkz: çantam yok)

2012 en iyi uludağ sözlük yazarı

(bkz: bluevelve)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
(bkz: merhaba ben pembe tolga)

eşcinsel evlilik

hollanda da serbettir. amerika'da kıyamet koptu bu yasa çıkacak dieye, helal olsun la amerika.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://youtu.be/9xL9xKkzxMU

elleri göreyim elleri!

sözlük yazarlarının itirafları

aldatıldım hacılar. 1 seneyi geçkin bir ilişkim vardı. uzun zamandır da şüpheleniyordum zaten. sonunda yakaladım.
aslında iyi oldu, evlendiğimi varsayın, böyle bir şey yapsaydı, ya elimi kana bulasaydım. allah acıdı bana. yakaladım, hiçbir şey demek istemedim, baktım sadece, o tiksinç hallerine baktım, bakırköy sahilinde rezil ettim ikisini de. hatta dedim, nedir ulan derdin sikemiyor muıydum seni, bu kadar mı iktidarsızdım ulan ben. ne o, kol gibi yarak mı var bu itte!
hiçbir şey demedi, şöyle ağzının ortasına vurmamak için zor tuttum kendimi, elim kirlenir diye vazgeçtim. sadece çocuğa ana avrad küfrederek aklımca kendimi tatmin ettim sözlük.
iyi oldu iyi.
kadınlara güvenmiyorum la artık. bunu okuyan ibneler, siz siz olun kadınlara güvenmeyin, o asla yapmaz dediklerinize bile. bir orospuyu eksiltmiş oldum hayatımdan, şimdi içiyorum, üzüldüğümden değil, kurtulduğumun şerefine, şerefinize ulan ibneler!

annesinin başörtüsünden utanan evlat

annesi hariç orospu çocuğu evlattır. siktiğimin kanalizyon atığı, anasından utanacakmış.

allah ın sadece 4 kitap yazması

inanmayanlara dert olmuştur.
ulan ibneler, 50 kitap gelse ne olur, 1 kitap gelse ne olur? inanacan mı? yok! o zaman giren çıkan ne sana?
lafa gelince ateistlere saygı, inanç özgürlüğü demekten geri kalmazsınız ama şu yaptığınıza bakın, piçlik parayla mı amk?

götü kalmış bilgisayar öğretmeni

hiçbir bok bilmediklerini adım gibi bildiğim öğretmenlerdir.

ayetullah hamaney

(bkz: amaney amaney)
(bkz: ahe ahe tey tey tey)

sevgiliden ayrılma sebepleri

sadık olmaması. ruhunun orospu oluşu ve güven vermemesi.

beni şey yapsana işte şey diyen kız

aile terbiyesi almış, hanım hanımcık, tam evlenilecek kızdır. *

pkk ateist ve komünisttir

din iman olayına bakmayın. müslümanız dese ne olacak? katil her yerde katil.
ayrıca pkk, kendi içinde ermeni dolayısıyla hristiyan olan grupların ağırlıkta olduğu bir örgüttür. zerdes olanları da vardır ancak bir çoğu ateisttir evet.

lut kavmi

dübür düşkünlüğü yüzünden helak olmuş ibne kavimdir. iyi olmuş götleklere.

2013 yılbaşı ikramiyesi çıktığında yapılacaklar

türkiye'yi direkt terkedeceğim. bizim iş yerindeki çocuklara birer daire alacağım, parasızlıktan evlenemediler de abaza kaldılar. kenelensin onlar da. kesin olarak türkiye'yi terkederim. hollanda'ya yerleşir, hint keneviri işine girerim, tekel gibi bir yer açarım. *

july4th

ne kız mı?

iyi bir moderatördür.

--spoiler--
selam yetersiz ulvi, yazar oldun. üstüne dökmeden yaz tamam mı
--spoiler--

edasıyla gönderdiği mesaj beni duygulandırmıştır.
seni seviyorum july... *

otobüste tek kalmak

şırnak gibi bir yerde iseniz sizi derin düşüncelere sevk eder.

(bkz: sikmeseler bari)