bugün

entry'ler (177)

başlığa yazılmış bir bakınızı tekrar yazmak

(bkz: geçti bor un pazarı sür eşeği niğde ye)

küfürsüz sözlük istiyoruz grubu

(bkz: ben de varım amına koyim)
(bkz: şaka lan şaka)*

sözlüğün kafayı telaffuzla bozması

iftardan beridir sol frame'de "x'e y diyen model" "y'ye g diyen tip" gibi başlıklar görüyorum. hadi yazılış olsa anlarım ben de hassasım o konuda ama insanlar küçüklükten beri öyle öğrendiyse size ne lan?
tanım:sol framede telaffuz yanlışı yapan kişilerle ilgili çok fazla başlık gördüğümden dolayı yaptığım önerme.

küçük iskender

facebooktaki ergenlerden midir nedir tiksindim şiirlerinden. ayrıca can yücel çakması bir hali var şiirlerinde de. ayrıca sürekli yeni bir şiirini görüyorum şiir mi sıçıyor nedir?

1 eylül

1 Eylül 2010'da daha hemen yağmur başlamasıyla "oha lan yaz bitmiş olm" detirten gün. vay anasını be.

mehter açıp strateji oyunu oynamak

gaza gelip akabinde sağa sola saldırmanızı sağlayacak eylem. hele rise of nations oynuyorsanız "osmanlısınız laaaağn viyanayı da kuşatcam ananızı da mikicem gavurlar" diye bağırmanıza sebep olabilir. hücum marşında saldırmak zevkli olabilir.

kısa yoldan para kazanma yöntemleri

akpli olun, kasın biraz ve geliştirin kendinizi. cemaatte level atlayın. 5 yılda havayolları şirketiniz bile olur.

thy nin yeni boya tasarımı

bir b*ka benzemez. logo zaten kuyrukta taşmış gibi duruyor. yazıysa paintte yazılmış gibi. bir önceki laleli thy boyaması ne kadar zarifti halbuse...

sevişkenlik katsayısı

(bkz: saldıray abi)

hvordan har du det

danca-bir diğer deyişle iskandinavca- "nasılsın" demektir. yazılışına kanmayınız, "waudğan hağu du de(t)" diye okunur.

türkçe bir kelimeyi telaffuz edemeyen yabancı

muhtemelen kendi dilinde harflerin okunuşları ve diyaframı kasma şekli farklıdır. bu şekilde evrim geçirmiştir yapacak bir şey yok. ayrıca bizlerin de yabancı dilleri iyi konuşamadığı gerçeğini unutmayalım. danimarkalıya hvordan har du det de bakayım nasıl işiyor altına gülmekten.*

artı oy almak

mutlu eden durum. hele hele biri * tarafından seri bir şekilde entrylerinize artı veriliyorsa kanatlarınız çıkar uçarsınız.*

6 eylül 2010 u2 konseri

zaytungdan konserle ilgili haberi:
Valilik, 6 Eylül'de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gerçekleşecek U2 konserine bilet alan vatandaşları uyardı: "Bir an önce yola çıkın..."

72 saat boyunca uyumamak

bilgisayar programcılarının başına genelde gelen hadisedir. akabinde kişi sürmenaj geçirir.
ayrıca (bkz: ebenin ami ali sami)

genelevde çalışan bir kadınla evlenmek

müslümanlar için sevaptır. onu öyle bir hayattan kurtarmış olursunuz. ayrıca işinde yeniyse sizin için de süper olur.
edit:haklısınız biraz abazan kaçtı son dediğim. ama sizin iyiliğiniz için söylüyorum. valla.

kızın kesin vereceğini gösteren detaylar

4 bardaktan fazla şarap içmiş ancak 6 bardağı geçmemiş olmasıdır. biraz iltifat baştan çıkarıcı oyunlar ve sevişmek sevişmek sevişmek. bunu g*tüm demiyor bilim diyor.***
edit: imla

hbbia klonu

bu klon türü hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın klonudur. aynı mantıkta entry girer, aynı düşünür, aynı mantıkta başlık sıçar ve en önemlisi entrylerinin ve/veya tespitlerinin başında evet efendim söz öbeğini kullanırlar. ayrıca (bkz: marjinallik)

kuran okumak yerine entelce şiir okuyan kız

kur'an'ın şiir olarak yazılmış versiyonunu okuyorsa çok da sorun oluşturmaz bazı bünyeler için.
ayrıca (bkz: hbbia klonu)

why you wanna trip on me

mesajlarında iyi dileklerini ileten iyi insan.*

sözlüğün karı kızla kafayı bozması

an itibariyle (saat 4.36 amk işiniz mi yok) sol framede kızlarla ilgili bir sürü detay, fantazi zart zurt içeren başlık var. pipi afedersiniz sayın yazarlar. macun mu yedirdiler ne oldu?