bugün

sevdiği entry'ler

doları 5 liraya düşürmek

Türkiye'de kalkanın inmesi görülmemiştir.

corona virüsü

kronik hastaları ve yaşlıları öldürüp dünya nüfusunu azaltmak için ortaya çıkarılan projedir.

yarbay podolski

35 yaşına giren yazar.

görsel

ümit özdağ ın dış basında haber olması

Ümit Özdağ'ın giderek popülerleştiğini gösteren olay.

https://twitter.com/teoma...UF6BWIeSJuWqXtYw&s=19

yarbay podolski

Subjektif konularda çok entry girmediği için çok tanınmıyor ama 6 yaşından beri hastalık çektiği için zorlu bir çocukluk-gençlik geçirmiş olan yazardır. Onun da hastalığı yüzünden gerçekleştiremediği hayalleri vardı şüphesiz.
Böbrek nakli olmuş bir arkadaşımızdı. tam şifa buldum derken yeni böbreklerinin de iyi çalışmadığını öğrendiğinden beri hastanede tedavi görmekte olan yazardır.
Sıkıntılarının bir an önce son bulması temennisiyle.

yarbay podolski

Bu adama üzülüyorum para da yokki biraz sıkıntısını gidereyim.

yarbay podolski

Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi ilettiği değerli yazar.

yarbay podolski

Hastalığının yanı sıra maddi sıkıntılarda çeken yazar. Keşke elimden bir şey gelseydi. Bir an evvel iyi olup hastanelerden temelli kurtulmanı diliyorum sayın yazar.

asgari ücret

Şu günlerde en az 6000 lira olması gereken ücret. Sokakta şikayet dışında bir şey duymuyorum. Bir fiyatlardan bir mültecilerden... insanlar dolmuş.

yazarların ruh hali

görsel

sevgilinin götünü yalarken anneye yakalanmak

anne evinde de manitaya rimming yapmazsın aq ayıptır lan. her şeyin bi yeri var..

ısparta ya değil idlip e giden tc bakanı

türkiye cumhuriyeti sınırları içinde yer alan isparta 3 günden beri felaketi yaşarken, suriye'deki idlip kentini ziyaret eden ve burada yapımı süren 60 bin briket evin müjdesini veren bakandır.
görsel

resmen insanımızla dalga geçmektir bu.

yuh be artık.
yazıklar olsun.

tek sigara satan bakkallar

Lise zamanında çok vardı bunlardan.

Çocukları sigaraya alıştırıyor bu tipler. Tamam bende sigara içiyorum da ben lisede başlamadım ben üniversitede başladım sigaraya.

yarbay podolski

güzel entryleri bulunan güzel yazar. başlıktaki ilk entry-ye bakıyorum adam merhaba diye elalemi selamlamış elalem eksilemişler, troll falan demişler. ne gerizekalı adamlarsınız amk. nah kapak oldu.

adamın en fazla eksilenmiş entrysinde adam "merhaba. herkese iyi yazmalar dilerim" diyor amk. bu neden eksilenir.

evlilik teklifini reddeden kızı öldüren suriyeli

Suriyeye kaçmıştır ceza falan almaz artık.

Amısına koyim orda savaş var diyorlar bayramlarda gidiyorlar suç işliyorlar gidiyorlar.

Bizim hüber milli hükümet ve stepne ise sadece izliyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.