bugün

entry'ler (18)

sen anlarsın

gergin ve sessizim. beni sen anlar mısın? bu ara ihtiyacım var sana, ellrimi sakın bırakma. bana huzur veren tek yer senin yanın unutma.

salonda uyumak

en tatlı uyku.

24 saat açık yerler

internet manyaklarının msn adresleri

döneceksin diye söz ver

bana nolur ellerini ver. gideceksin ama yine gel. döneceksin diye söz wer..süper bir şarkı.

bolu

içinde insana huzur veren bir doğa bulunduran; güzel bir şehir.

sahip olduklarimiz ya da olamadiklarimiz

değişkendir. bir an sahipsindir ama bir bakarsın yitirmişsindir.

babanın ölmesi

düşünmesi bile ağlatmaya yeten bir durumdur..yüreğim acıdı..

sadakatsiz

benim için bir dosttan öte; bir kardeş gibi olan kişidir. burdaki herkese katılıyorum ama en çok sözlüğü bırakmaması konusunda..

onemli olan zoru basarmaktir

evet; bakınız bütün öğrenciler olarak zoru başarıyoruz ve tatilin bittiğini kendimize ispatlamış bir şekilde okula dönüyoruz.

gun aydin

yalının nefis bir parçasının adıdır.

son

bazı şeyler için güzel; bazı şeyler için insanın içini acıtan bir ifade şeklidir. ama tatil sonu iğrenç bir anlam içeriyor..

hayata dair iç burkan detaylar

içinizde cevap veremediğiniz sorulardır.

sabahları üzerine sinek konması

insanı uykusundan eden; ve bir sonraki bölümde sineğin de hayatından olması için uğraşılan bir durumdur.

kendin olarak kalabilmek

bu kadar karmaşanın, bu kadar sahteliğin içinde aşılması zor bir sınavdır.ama imkansız değildir.

yalın

çoğunun dinlemediği için beğenmediği; ama dinlenince anlaşılan; adı gibi sade ve kendi gibi şarkıları da güzel olan bir sanatçıdır.

ölümsüzlük

olumluluk gücünüzü arttırmanız gereken; güç bir durumdur.

dost dediğin

seni gözlerine bakarak anlayabilendir..

ağzını bıçak açmamak

insanın bazen kendi ile kalmak istemesdir.bu durumun geçebilmesi adına yapılabilecek doğru bir eylemdir.

lise karnesi

zayıfların kol gezdiği, iyi olanına az rastlanan bir karne türüdür. ama öğrenciler, bu durumu pek de umursamaz bir haldedirler.

çağan ırmak

sıradan, alışılmış konuları oldukça güzel bir biçimde işleyen ve Türk sineması adına büyük önem taşıyan bir yönetmendir.